bugün

Genelde kafa ve dingin tiplerdir.
Neyse ki hepimizin ortak yönü deli olmak ve bunu büyük bir olgunlukla kabul etmek.

Mesudum.
gecenin bu saatine büyük ihtimalle taksitleri ve diğer ödemeleri düşünmektedirler.
yas 41 yaz beni de o listeye.
daha 21 yaşındayım yolun başındayım be anam.
Sayıları azdır. Burdakilerin çoğu liseli.
evet ama 99 kilo ve altı sayılmaz.
sayılır pompa.
1983 ve öncesi doğmuş olan tüm yazar kardeşlerime selam olsun.
Çoluk çocukla ilgilenecekleri saatleri sözlükte geçiren tuhaf insanlar. Yazık. Evet.
Çoluğun çocuğun rızkını burada yiyorum. Az önce 5. Çocuğum geldi "susar mısın lütfen sonu evetle biten efsane entry ler okuyorum şu anda" deyip gönderdim.

Yatacak yerim yok. Evet?
sıkıcı olanları gibi kaliteli espiri yapanlarıda vardır hayta38 ve serdarsl06 buna örnek.
Korona sonrası bir Yusuf Yusuf halleri olduğu açık olan tiplerdir. ihtiyarlar evden çıkmayın. Evet.
" yusuf yusuf" deyimi, bu ağır abi ve ablalar için sadece bir erkek isminin iki defa tekrarıdır.
Önlemini alacak kadar sağduyulu, Mevlâ görelim neyler, neylerse güzel eyler diyecek kadar da sakindirler.

Afedersin, Korono giderken, biz dönüyorduk, heyttttt beee!
iki gündür sözlukteyim cidden o kadar çok ergen tayfa varki inanamıyorum. Açılan başlıklar bu başlıklara yapılan yorumlar inanılır gibi değil gerçekten.Bu sebeple 35 yaş üstü yazarlarımızı koruyalım onlara destek çıkalım.