bugün

Soğutma değil de, yok şunun niki yok bu buna gömçürüyor filanlı başlıklar görünce...

https://media.tenor.com/P...p4MfS6AAAAAC/gibi-puh.gif
kendi kendimin kedisiyim hakkında herşey.
sayıları son zamanlarda artan cinsel seks içerikli troll başlıklardır. bu tarz başlıklar açanların keyif aldıklarını düşünmüyorum çünkü sözlüğün amına koymak keyif alınacak bir durum değil. sabahın 6'sında bile bu tarz başlık görmek insanın midesini bulandırıyor artık.
inançlara hakaret içeren ve erotik olanlardır.
Milyonların bacısı başlıkları artık sıkmıştır.
kutsala saygı barındırmayan başlıklar ona buna havlayan yazarlar filan velhasılı kelam itibar etmeyiniz efenim. havlar havlar dağılırlar bir süre sonra.
(bkz: bikini giyen kız orospudur)
ne yazık ki böyle bir başlık var.
(bkz: uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları)
''kürt'' kelimesinin içerisinde mevcut olduğu komiklik amacıyla açılan ama dudaklarımı bir milimetre bile hareket ettirmeyen sıkıcı modası çoktan geçmiş başlıklar.nedense bu sözlükte fazlasıyla mevcut.geriletiyor.
siyasi başlıklar genel manada.Ağzı olan konuşuyor, bilgisizce entry giriyor özellikle siyasi konularda çoğu kişi.
(bkz: taytli basliklar)
sorunsal ve kobane kelimesinin geçtiği her başlık.
Abazan sözlük yazarlarının açtıkları dengesiz başlıklardır.
bu sabah uzun bir aradan sonra sözlüğe girdim. girmez olaydım. ulan bu ne böyle yok küçük kıza tecavüz yok şununla ensest ilişki yok şöyle Kürt yok böyle Laz. Sözlüğün gerçek amacından ulaştığının apaçık göstergesidir bu durumlar. ve hala moderatörler üç maymunu oynuyorlar. Bence sözlükte bir devrim zamanı geldi de geçiyor.
Yeşil ve kızıl komünistlerin başlıkları.
Kemalistlerin başlıkları.
Her türlü anket başlıkları.
habire sapıklık akan başlıklar açılması. insan biraz utanır be
hic bi bok bilinmedigi halde entry girilen basliklar adamı çileden çıkarır.
sürekli cinsellik içeren ve yok şunu şunu yapan kız yok bunu yapan erkek tarzı muhabbet. sokakta konuşamadıklarını gelip burada başlık olarak kusuyorlar.
ulen yeter artık allahın belaları yeter artık dedirten başıklar.
Kurt, pkk, siyasi-bazi- ve dini icerikli basliklar sogutuyor. Amac ne bilmiyorum ama sozlukten soguyoruz, bilesiniz.
(bkz: pazardan alışveriş yapan fakir insan) (bkz: ilerde şu an daha henüz doğmamış kızları sikeceğiz) sorarım size, nasıl bir mantığın ürünüsünüz?
(bkz: yalanmasından hoşlanılan bölgeler)
'ataist değilsen sözlüğe neden geliyorsun ?' sorusunun sorulması gereken başlıklardır.

(bkz: cami)