bugün

kesinlikle katılmadığım öner meme.
yazarlarımıza yapılmış büyük bir iftiradır. böyle bir şey olma.. meme.
Sözlükte kız olmamasından dolayı olmayan düşkünlüktür.

Homofobiğim, korkutmayın lan beni.
yazdiklarinin hicbirini yasamamis yazarlarimizdir. bu basliga katilmayanlarin cogu da tecrubelerini sozlukten kazanmaktadir.ee bu bilgiler gerekli onlar icin. yol gostericileri.
Bunu dert edinen hayatta seks olduğunu dert ediniyor olabilir. Durum buysa bir psikaytriste görünmekte fayda vardır.
seks düşkünlüğü değil sapıklık mk.
sol frame e bakınca inci sözlük sandım.
duvara tıranıyoruz illa yazalı mı yani nedir.

allah kiseyi seks ile terbiye etmesin diniiz amin..

22 yaş üstünde olması noral olandır..
Seks mi seks mi,

"31 çekmekten çıldırdım" düşkünlüğüdür o kadar.

Şöyle ki;
http://youtu.be/KebT4R0E2nE
yapamadıklarından kaynaklanıyordur.
libidosu tavan yapan gençlerimizin sekse olan bakış açılarını anlatma çabalarıdır.

her yerde sürekli olarak (aile, toplum, okul kısaca hayatın her alanında) bir engelle karşı karşıyalar.

çocuk, bırakın bir kızla/erkekle öpüşmek elini dahi tutmamıştır, yasaklanmıştır çünkü. (bkz: ahlaklı aile ve toplum) içinde ensesti olan, kızları lezbiyenliğe, erkekleri geyliğe iten) damacana, eşek, ördek bunları katmıyorum bile.

cinsel dürtüleri gelişen çocuğun, doğru bilgilerle donatılması, kendini rahatça ifade edebilmesine olanak tanır ve ileride yaşaması, muhtemel bir çok yanlışı ortadan kaldırır.

türkiye'nin gelişememesi konusuna bir de burdan bakmak lazım, hatta sadece burdan bakmak en doğru hareket olacaktır.

bilimde, teknolojide neden bu kadar geri kaldık. yabancılar neden bizden ileride. (çünkü onlar penis, vajina, öpüşme olayını aşmış kendilerini gerçekleştirmişler)

bizim çocuğumuz sevişmek demiyorum; hala öpüşmenin nasıl bir şey olduğunu merak ediyor.

daha vucudunu tanıyamadan, kendini ifade dahi edemeden, yazılım geliştirmesini, yeni bir buluş yapmasını bekliyoruz.

cinselliği; değil yaşamasına, konuşmasına dahi izin vermediğimiz bu çocuklardan.

tabularımız ve ön yargılarımızdan vazgeçmediğimiz sürece bırakın bilimi, teknolojiyi cinselliğin afrika'sı olarak yerimizde saymaya devam ederiz.

bırakın bari burda rahat rahat entry girsinler.

(çocuklar sizde bokunu çıkarmayın olayın) ama bazılarınızın entryleri dakikalarca kahkaha attırıyor fikirlerinize katılmamak işten bile değil.