bugün

(bkz: alo dolandırılıyorsunuz)
nasıl vuku bulduğu merak edilen olaydır. avukatlar felan karıştı diye kişisel yorum yapmayacağım.
Endişe edilmemelidir. Zira rıza baba ve ekibi olay yerine yakındır.
Demekki parayı zall almış.

Avukatıda üstünü kapattırmak için tutmuş.

Herkes evlerine beyler kalabalık etmeyin olay kapandı.

(bkz: gecıt)
yemin ediyorum mahalle aralarındaki dedikoducu kadınlar gibisiniz. Farkınız yok.

hayır hiç kimse olaya vakıf değil, şahit olmamış. Olayı yaşayanlar, olaya dair henüz bi açıklama yapmamış. Siz de elinize çekirdek almış acaba n'oldu kız, n'oldu diyorsunuz.

Tanımı da kasalım: olayın içinde olmayan yazarlara dert olmuştur.
Sonucunda kimsenin eline bir şey geçmeyecek olan olaydır. Zira internet üzerinden yapılan dolandırmalarda kanıt olmazsa ve itiraf olmazsa olay çıkmazda kalacaktır.

Giden para olmuştur. Yazık.
ne olduğunu bilmiyorum ama dolandırılan insan aptal insandır.

ben de birkaç defa dolandırıldım. birisi çok büyük bir meblağdı, kendi kendime kızgınlığımdan ceza falan vermiştim.

bu kadar bilgi ve teknolojiye rağmen hala dolandırılan insan varsa, dolandıran kişiye "helal olsun" demek düşer.

şahsımın en son dolandırılışı şu şekildeydi;
(bkz: 1 ocak 2015 milli piyango dolandırıcılığı rezaleti)
2010'da 100 tl para kaptırmıştım. lütfen duyarlı olalım.
Alayinizin mk tamam , dagilin simdi.
sözlükte dugusallıktan girip dolandırıcılık yapmaya çalışanlar var bizzat şahidim. dikkatli olun. her hikayeyi yutmayın.
sokarım masumiyetine, (bkz: ibne kimse çıksın ortaya) bir insana en büyük ceza yaptığı işi ifşa ederek rezil olmasını sağlamaktır. tecavüzcünün şeyini kesip sokmazsan götüne, yarın birgün senin götüne... ... ...