bugün

Salgınlara karşı güÇlü olmaktır.
zordur efenim. arslanım falan diye hitap edenler var ahah. mağara adamları.
kadın olduğunuzun anlaşılabileceği her entrynizden sonra illa mesaj almak.
sözlük kadınları şişman, çirkin, kaşar, cahil, nefes alıyor gibi genellemelere konu edilmek fakat bunlari hiç iplememektir. iyi ki kadiniz cok mu cok iyiyiiiiiz be.
memeli olmaktır.
(bkz: patlak detected)
görsel

maalesef değer yargılarımızı biraz daha düzeltmek aynısı ana bacı düzeyinde anımsamakla daha iyi yerlerde olacaktır sözlükte kadın olmak.

kadın olmakla erkek olmak aynı şey olmalı.
Hoşgeldin harun abi mesajlarına maruz kalmaktır. Adamlı nick almanın normal, kadınlı nick almanın abes olmasıdır. Kadınlı nick almanın trolleme algısını oluşturan yine siz değil misiniz sevgili aydın sözlük erkekleri? Çok havasını attığınız erkekliğinize lanet olsun.
Benim için farklı bir durum değildir. Yazıyorum, yazılanları okuyorum, çıkıyorum.
Sürekli ya savunmak, ya da savunulmak gerektirici durumlar, genellemelere kurban gitmektir.
Olm cinsiyetim yüzünden niye kendimi savunayım ben??
N'alaka yani? Sözlükte yazar olan kadınları nasıl genelleyebilirsin? Her biri birbirinden farklı?! Hay amk zihninizin.
bazen utanmazca regl gününü paylaşmaktır.

(#29163705)

edit:uzatma yaptım.ehe.
Sürekli yaş kaç sorusuna yada komik olmayan komikliklere katlanmak zorunda kalmaktır.
bir cenabetin günlüğüne maruz kalmaktır.
yüzlerce abazan tarafından cinsel manada hedef alınması, türlü türlü oltalarla, ağlarla, dinamitlerle avlanılmaya çalışılırlar. vahşi yaşam belgeselleri gibi tıpkı.

(bkz: abazanus)
bize mesaj atmamak demektir. ayıp oluyor vallahi.
bu sözlükte insan olmak ve öyle kalabilmek bence çok zor.
Ya o değilde az insan olan varmı onu merak ediyorum cinsiyet takıntısina hayranım burda.
sözlükte entry giren her yazarın, normal hayatında sözlükteki gibi olmadığını bilmesi gereken biri olmak demektir aynı zamanda.

sakın unutmayın!!!
Gördüğü bir fotoğrafın veya okuduğu yazının rehavetine kapılıp bir anlık hevesle.. Hadi hayırlı olsun.
görsel
Şu an ağlıyorum...
Ühüü.
görsel
bu sözlükte kadın var mı? gözümde canlandıramadım şimdi gözümle görmediğime inanmam.
Kadınların var oluşu erkeklerin diktatörlüğe yürüme arzusunu güçlendirmesidir. Bir yerde kadın varsa orada çoğu şey vardır, aynen burada oldugu gibi değerli yazarlar.
Kendini matah bir şey sanmaktır.

Kadın kimliğini öne çıkarmaktan başka başarıları yoktur bunların. Elin adamı yılın tespitini yapar kimse görmez, kadının biri ayağını paylaşır "kalemi kuvvetli yazar" olur.

Burada kadın olmak zor diyen tatava yapıyordur itibar etmeyin.
efendim mevcut modellerden bir kaçı diyerekten

işte sözlük kezbanı

http://scontent-b.cdninst...163589624_423486184_n.jpg