bugün

zamanı geri almak istiyorum.
burger king'den extra büyük seçim bir whopper menü yemek, ahududulu ve beyaz çikolatalı bir cheesecake'le bütünleşmek, bir kaç bardak bira içmek, çikolata yemek...

(bkz: rejimdeyim be sözlük)
içinde bulunduğu sıkıntılı iş ortamından uzaklaşmak için hayalinde canlandırdığı ve şu an için imkansızın imkansızı olan bir avuç beyhude hayaldir.
(bkz: yüzmek)
bora bora adalarında ayaklarım suyun içinde güzel bir akşam yemeği yemek isterdim.
Çikolatalı cappuccinomu bütün aramalarımın sonunda bulmuş ve şuanda sözlükte entryler giriyorken yudumluyor olmayı isterdim. *
gitmek. sadece gitmek isterdim..

(bkz: dağılın lan efkarım var)
önce bi sakal tıraşı sonrası allah kerim.
çok sevdiğim biriyle şu anda deniz kenarında dolaşmak. o'nunla boğaz havası almayı, gemileri seyretmeyi, yüzüne bakıp gülümsemeyi, o'na sarılmayı gerçekten yapmak isterdim. inşallah yaparım 1 gün...
beni sürekli şımartacak biriyle oturup geyik yapmak istiyorum. *
bilgisayarın başından kalkıp gitmek *
gidip babamın yüzüne tükürmek isterdim, bula bula o kadını mı bulmuş bizi anne yapacak. tüüü yazıklar olsun...
konsere gitme telaşı içinde hazırlanmak.
Günlerce otobüs yolculuğu yapmak istiyorum. ihtiyacım olan sadece kahve ve müzik.
bana ben olduğum için değer verecek kişilerin olduğu,
hesap sormayacak,
beni boğmayacak,
benim adıma bik bik bik kendi yorum yapıp kendi kararlar vermeyecek kimselerin bulunduğu bambaşka bir dünyaya gitmek istiyorum.

biliyorum böyle bir dünya yok.
işte bu nedenle ben hep uyuyorum ve uykuyu seviyorum...
age of empires oynayasım var sözlük 3-4 kişi biralarımızı alıp balkonda ohhh keyfe bak.
Elimdeki şarap şişeleriyle birlikte en yakın sahile koşarak gidip orada sızmak.
aşk istiyorum.
taylandlı hoş bir hatun tarafından bünyeme hunharca masaj yapılması.
(bkz: olabilitesi olmayan hayaller)
ben istiyor dujj.
şu an olmasa da paraşütle atlamak ya da bungee jumping yapmak isterim.
(#7125685) *
şu an eve gidip bilgisayarda müzik yapmak isterdim.yanlış anlamayın telefondan girdim bu entryi.
uyumak ve kimsenin olmadıgı bir yerde doya doya sıçmak.
havuza gidip saatlerce yüzmek. hava çok sıcak sözlük.
alışveriş yapmak.