bugün

şöyle tavşan kanı bir çay demlesem mi acaba...
üzülüyorum.
sevgilim var.

özellikle anneme demeyi çok isterdim sözlük, kadına göre resmen evde kaldım,
"al işte sevgilim var bak bak bak" diye gözüne sokmak istiyorum,
ama sokamıyorım çünkü ertesi gün ya evlenmem ya da ayrılmam gerekcek çocuktan. yaa öyle işte.
Uludağ sözlük değil Çocuk yuvası iÇler acısı durum.
canım bence sen o bahaneleri götüne sok sana da bir katkısı olsun değil mi ama?
yazarlar arasındaki kezban ve çükban atışmalarından sıkıldım. bırakın bu atışmayı, birbirinizi yerin dibine sokmaktan bıkmadınız mı?
"What the fuck's going on." Olur kesinlikle.
sana göre ne var yarağım? çay sikine, şeker götüne.
Bundan sonra karar aldım kendime öyle arkandan olur olmaz yardırmıcam. Zaten söylediklerim seni sevmedigimden degil öfkemdendi. Sen hep hayatımın bir kenarında kalıcaksın. Aslında bunu derken bile hayatımın geri kalanında olmanı istemediğim aşikar. Biliyorum çünkü sen olursan hayatımda ben başka hiç bir şeyi sevemiyorum. Ne ayı ne güneşi ne yağmuru ne toprağı. Gözlerim kör oluyo adeta. Sadece sen oluyor her şey. Sen benim içtiğim su, vücudum kadar içimi ısıtan güneş, gecemi aydınlatan aysın.
Söz veriyorum bir daha öfkelenirsem dizginlicem kendimi seni hep güzel hatırlıcam. Sen benim nefesim ciğerimsin. Hiç bir zaman da değişmeyecek bu. Aldığım her nefeste seni daha çok sevicem. Kendim için yapmam gereken en iyi sey senden uzak olmak.
Hass.ktir.
bok mu vardı da gittin?
ipimle kuşağım, sikimle taşağım denk. o değil de hala okuyorum ya, ben böyle işin ta anasını avradını sikeyim.
sosyal adaletsizliğe, köleliğe, kapitalizme, faşizme ve bilimum gavatlığa kafam girsin.

edit: sistemi unutmuşum lan. özellikle sisteme girsin.
Çükübik ya da fikibok.
ananızı sikecekler haberiniz yok.
oohhh bi aşkım eksikti hadi oluyorum bakalım.
çok bunaldım, çok sıkıldım.
komiklikler, şakalar felan..
Edit: yazarlar küfür bilgilerini yarıştırıyor. *
daha dün bir bugün iki neyin kafasını yaşıyon sen? nerden geliyo bu şımarıklığın?
benden sonra geldin buraya ama maşallah yıllardır çalışıyomuşsun gibi davranıyosun.zaten muhasebedende anladığın yok git bence yarım bıktığın imam hatip'i bitir sen !
hank moody'den motheeaafucckkeeaa.
bırakın beni eve gidicem. bu havada çalışmakta ne oluyor yani.
BU KADAR MI SAF OLUNUR?
ikili oynama ya gülüm, bir ona yazıp bir bana yazma buradan komik görünüyorsun.
Ailen seni doğurmamış LimeWire'den download etmiş bu yavşaklığın başka açıklaması olamaz.
sokak lambası gibisin orospu, kime yandığın belli değil.