bugün

1 lt jack.
Onun Beni Sevmesi.

(bkz: Aşığım)
(bkz: ev almakta olabilir tabii)
istanbul'da sokaklarda olmak. gecede kaybolmak.
bir paket monte carlo.
not: uzun olucak.
audi r8, kankim ve 70lik tekila.

arabayla istanbul turu atarken tekila shotlamak fena olmazdı.
Almeida ve Simaonun Beşiktaşa transferi.
uyumak ama dün akşam ki gibi.
eski sevgilimin yaptiklarindan pisman oldugunu bana bi sekilde soylemesini istiyorum, daha soylemedigim icimde kalan bircok sey var da sirf onun icin.
dünya türk olsun, kurtlar vadisi pusu'nun fantazisi gerçekleşsin; bir de mutlu ol yeter.
istanbul'da olmak.
reklamlardaki gibi olsun.
hani çukulatayı ısırıp gözlerini kapatır da böyle, bir anda yemyeşil vadilerde depreşe depreşe koşar, ırmaklar filan, sağına döner sevgilinin elinden tutar böyle.
sonra başlarlar beraber koşturmaya deli danalar gibi. yuvarlanırlar çimlerde derken bir anda ortam değişir, bir uçaktadırlar böyle uçuştura uçuştura gezerler saçları, istanbul'un tepesinde mesela, altta boğaz köprüsü gemiler.

çukulatam yok diasa közlenmiş biber yesem gözlerim kapatıp.
gelsin istiyorum.
yeni yemek yedim, şöyle bir fıstıklı baklava olsaydı da yeseydim be. mis.

görsel
keşke geri gelseler.
Daha fazla ölüm haberi almamak.
adalet.
çizmelerimi çıkarayım mı? sorusu bu kadar yürek yakmasa, Mahmut nerede sorusunun cevabını alsa, Mahmut yaşasa, hepsi yaşasa, hiç bir anne evladına ağlamasa, çocuklar babalarını maden ocağının kapısında beklemese ve kömür sadece sobaları yaksa çıkaranları değil, aileleri değil, yürekleri değil, Türkiye'yi değil sadece sobaları...
yıksılsa dünya, kıyamet kopsa...

her şey bitse.. sonsuzluk başlasa.. sonsuzlukta var olsak..
bütün yaşananlar bir kabus olsa ve biz o haberlerle kahrolmasak...
kameraya el sallasak.
Belki ergence gelicek ama şu dünyadan siktir olup gitmek.
Tek istegim bu olaylarin buyuk bir saka olmasi. Yuregim dayanmiyor bu kadar olum haberine..
Şu samimiyetsiz,vatansever ayaklarına yatan kırolar artık entry girmese mesela.Ateş düştüğü yeri yakar gençler,boşverin bu işleri.2 gün üzüleceğiz,sonra yiyip içip eğlenmeye devam edeceğiz.Orada yaşanan ölümlerin nedenleri önemli olan.
inşallah daha seviyeli bir sözlüğe girmişimdir beklentisinde olmak.
yüzlerce ailenin gözyaşı dinsin, allah onlara sabır versin.

içerdeki madenciler sağ salim dışarı çıksın, yeni yürekler yanmasın.

allah yardımını esirgemesin hiçbirimizden...