bugün

şimdi benim evimde bir kişisel laptobum var. birde film izlemek torrentleri saklamak için de masaüstü pc var. o da tv ye bağlı. hepsinin görevi belli brolar.
ama merak ettiğim şey ben bu kişisel bilgisayarımı* kullandığımda ortak çıkıyor bazen, eşim* bu durumda ne yapmam gerekiyor?

bu bilgisayara şifre koyamam eşim var. masaüstünden giremem film izleniyor ortak mal.
yeni bir laptop alsam bile yine göz önünde. diğeri neyse o da o olacak? ne yapmam gerekiyor diye düşünüyorum merak ediyorum evet.

dediğim durumdur.
uyusam mi ne yapsam..
uyumasam da uyumayı mı beklesem..
uyuya mı kalsam bilemedim ki..
Bir insan birini neden sürekli eleştirir? Çok şey bilip karşısındakini küçümsediğinden mi, yoksa kendi eksikliğini bir başkasına yükleyip bastırmaya çalıştığından mı? Valla bilemedim, bilen varsa bir izah etsin bana şu olayı.
Güzel kızlarda sıçıyor mu ?
hiç yemek yemediği iddia edilen hintli adam gerçekten yemek yemeden nasıl yaşıyor?
ne zaman sıçacağım.
normal bir insan neden düşünemez?
Acaba iyi geceler deyip uyumadı mı?
acaba beni sevmiyor mu?
uyusam mı uyumasam mı?
yılbaşına girerken ayakkabıları çıkartıyor muyuz.
john galsworthy the japanese quince'i yazarken neyin kafasını yaşıyordu?
şu an kimler öldürülüyor? kimler bu öldürülen insanların katilini biliyor; ve hiç bişey yapmıyor? bu insanlar bir mezara sahip olacak mı?
afrika'da christmas nasıl kutlanıyor acaba?
acaba ne zaman moderasyon dan bir baba yiğit çıkıp nicki değiştirmek istiyormuşsun gel değişelim diyecek.
kabartma tozu hamuru nasıl böyle kabartıyor .
o nerde kiminle napıyr gerçekten merak ediyorum.
üst kattaki sağır mı oldu da televizyonu bu kadar açıyor?
insanların şerefsiz, kansız, adi, hayvan oğlu hayvan olmasına sebep olan şey nedir. nasıl yapılır.
sorumlusu anne yada babamıdır. kimdir bunun sorumlusu merak ediyorum.
kaç yaşında, evimin hangi odasında öleceğim. o an yanımda kimler olacak yada ben o an gülümseyebilecek miyim?

edit: bu nasıl meraktır ya. bu saatte fazla depresif oluyorum. bir daha sözlüğe gündüz gireceğim.
bazı insanlar nasıl rahat uyuyor ... yada uyuyabiliyor mu ...
bu telefonlar nasil oluyor da konusuyoz ya ordan oraya. daha kabloluyu hazmedememisken, bu cep telefonlarini cikarttilar.

bi de kolada cidden alkol var miymis.
beni neden sevmedin?
yarın ölür mü.
istatistik olasılığı geçebilecek miyim?