bugün

Reyhanlida neler oluyor???
poşet bogurtlen çaylarının ancak bir fincana 3 tane atılınca tat verdıgını yetkililer neden önemsemiyor hadi 2 olsun ama 1 tane bıldıgın su... Az aromasını artırın ama ya tatlandırıcı mı aroma artırıcımı gercek bogurtlen mı katarsınız artık bi el atın...gerildim ya la
kibariyenin annesi vardı ya, ne oldu ona?
yarın yeni aldığım pantolonu giyebilecek miyim? mağlum hava çok yağmurlu, millet kalın giyinip sokağa çıkarken, ben öle paçası hafif yukarda pantolonla çıkarsam tuhaf kaçar mı acep? ..
nerede kaldi bu?
popstar olma heyecanıyla yarışmaya katılan, firdevs ve abidin isimli iki sümbül, şuan ne yapıyor acaba?
sabır kaç köşe?
(bkz: gelecek) gidişat belli ama bir umut var diyor insan. beklemekteyiz bakalım.
acaba düşünüyor mudur beni?
Acaba Ne zaman ayrılcak sevgilisinden? (yeter gari bekle bekle).
yarın da eve sağ salim dönebilecek miyim?
yarına çıkabilecek miyim?
hani şu eski çikolatalar var ya minik minik, cino... ondan nerede satılıyor, artık üretilmiyor mu?
biri beni mi düşünüyor? Yok yok.
Ben nasil geldim kadikoy'e?
Bugün bana sevgilinmişim gibi davrandın. Olur muyuz ki?
dünya dönerken biz duruyoruz biz dönsek dünya durur mu.
çakmağım 10 dakika evel buradaydı ortam karanlık bir tek makinamın ışığı var kulağımda kulaklık, odaya kimse girmedi, çakmak nereye gitti arkadaş ya. ışığı açtım yine bulamadım, 8 -10 adım öte de bir oda da 2 kız yatıyor, onlarda uyuyor işin garibi. nerede arkadaş bu çakmak kim aldı söylesin, akşama kadar hiç bir olay beni gergin yapmaz ama an itibariyle gerildim ulan. ulan mı ? ulan tabi, çok garip lan birazdan kızların odayı basıcam çakmak lazım diye. kibrit alıyorum kibrit de kalmıyo ev de arkadaş,
ev de bir de bu kızın kedisi var işin garibi kedi de orta da yok, şimdi ocağa eğilip yakıcam eğilmek istemiyorum saç maç yanar kaş yanar hadi onu geçtim öyle her yerde eğilinmez arkadaş. hayrına biri çakmak atsın bana. ne çakmakmış arkadaş.
media markt'ın sloganı olan 'bakmadan almam' için neden reklam yüzü olarak görme engelli metin şentürk'ü koydular, hala merak ediyorum.
kpss den kaç alacağım ?
şimdi uyusam kaçta kalkarım ?
bir elma armutu merak eder.
o da özlüyor mu ? gitsem mi ?
edit: eksileyen o sanırım.yakalandım.
şuanda kaç kişi orgazm oluyor.
son girdiğim entryleri kim beğendi kim beğenmedi.