bugün

insanlardan ve bu şehirden uzak olmanın yollarıdır.
Geleceğim.
Keşke öyle demeseydim. Ama yani o da abarttı bence biraz. Neyse sabah erken kalkayım en iyisi.
Yarın nasıl uyancam?
Final haftasında aniden gelen sihirli annem izleme isteği.
bekir bozdağ açıklama yapmış

çocuklara tecavüz edenlere 4 gün oda hapsi yeterliymiş.

o zaman hepimiz akabelilere tecavüz edebiliriz

nasolsa cezası 4 gün oda hapsi

silk silk üzerine 4 günde istirahat

haydin mübarekler akabeli silkmeye.
Köfteci Yusuf’un günlük cirosu?
Çoğunluk ikiyüzlü bencil şerefsiz pislik. Yapmacık Samimiyetinizi sikeyim sizin...
adana mı acılıydı urfa mı?
Bu gün ne yapsam acaba?

Olm hayat çok monoton olmaya başladı lan.
Homomorfizmalar 2 saate biter mi ?
Tanıdığım bir eleman babasının tetkiklerine baktığımda, sonuçlar nasıl abi diye sordu. Nolur neyse doğrusu onu söyle dedi. Tetkiklerde rcc yi gördüm. Kanser demeye dilim varmadı, gözüne baka baka iyi görünüyor dedim. Şu an beni düşündüren de budur. O kadar duygusal yapın olmasaydı dostum, belki bir miktar söyleyebilirdim gerçeği. Umarım sonrasında bana hak vereceksindir.
Asker’e mi gitsem yoksa yurtdışına mı kaçsam sorunsalı.
Sezonluk calismak dinamik tutar mi acaba insani? Yazlik kislik. Yazin tatil mekanlarinda kisin kayak mekanlarinda. Ya da oyle hayat gecer mi? Sabit bir iste calismadan. Mal mulk sahibi olmadan mesela? Cunku en basitinden ev sahibi olsan istanbulda, cok korkunc. Butun varligini yatiriyorsun eve. Sey gibi hani korku filmlerinde varini yogunu bir eve gomup tasiniyorlar da turlu musibetler gelse de baslarina tasinamiyorlar ya oyle gibi. Sen de ev aliyorsun, atiyorum deprem oluyor. Ev yikilsa zaten gitti. Yikilmasa hasarlandi, yine gitti. Ne olacak ondan sonra? Deprem farazi tabi. Yoksa evden once dusunulecekler var.

Gece gece kafalar piril piril.
Vurup kafayı yatmak.
Bugün gördüğüm rüyanın etkisine artı olarak suan kitap okurken de bir iki satırdan eski zamanlara gittim. Düşünmekten kitaba odaklanamayinca kapatıp sözlüğe geldim. Bir adamla ilgili Gozumde canlanan bir an yada saat var diyelim. Bir iki cumle, gonul alma. O zamanlar ne kadar gerçekmiş. Belki de sahtedir tam seyapamiyorum şimdi çünkü en kötü şeyler de o zamanlar oldu gibi. Ayni adam hala hayatımda ama o adam bu adam değil sanki. Özlemişim sanırım ee işte deli caglar bir daha gelmez tabi. Geçen geçti Neyse bir çay alıp kitaba döneyim ben en iyisi.
tam şuan bu başlığa ne yazsam diye düşünüyorum.
Nereye gitmeli?
Kimlere sormalı?
Olsaydı olurmuş ama olmadı
Anlıyor musun, sakin duramam
Bu koltukta oturamam
Sen yoksan
Çek
Dertleri çeker gibi
Çek
Dokunmadan öper gibi
Çek
Bir an içinde her şeyi anlar gibi kafayı bu gece.

Ben değil benim yerime şarkılar düşünüyor.
Sakallarım çok uzadı, kessem mi acaba???
Diye düsünüyorum
Mesaiden cikis yaparken proje lideri yanima gelip aksam icin iyi calismalar dilerim dedi. Anlamazliga vurdum. 10 dakika sonra bir mail geldi, ekte 5 dokuman var.
Keyifler kacik.
Mutluluk başarılması gereken bir şey midir?
görsel
beklemeyi bırakmak. bunu çok düşünüyorum.
doktor bir arkadaşım olsaydı keşke.
düşünemiyorum düşünemiyecek kadar karışık kafam allak bullak kendimi yazı yazmaya verdim sadece yazı sözlüklerde hayatta kelimelere dökmekle yetiniyorum düşünceleri hisleri kelimelerin yettiği kadar.
Hangi sabah son sabahım olacak acaba?