bugün

maaşın %32,5 unu foşşik devlete vermek.
Şans oyunlarının şansa bağlı olmaması.
tipim çok zoruma gidiyor mesela benim.
sen çalışır didinirsin hayatının amına koyarsın kendini buna adarsın ama olmaz, diğeri uğraşmadan gelir istediğin yere ter dökmeden konar.
başka birine kızan birinin gelip hırsını benden çıkarması. evde çay içiyorum amk sabahtan beri. benim ne suçum var? götünüzde patlasın o siniriniz..
benden daha çirkin biriyle birlikte olan ex manitom.
iki kitap okumadan dünyanın en bilgili insanıymış gibi davranan, kişiyi tanımadan ön yargıyla yaklaşan ve kibarlıktan nasibini almamış kişilerle aynı havayı solumak.
kapitalist piyasa koşulları.
Hava saldırısı sonucu ölen Ortadoğulu çocuklar.
Hayat önce zoruma sonra Hoşuma gitti Benliğime savaş açtım onla dövüştüm sonra Benliğimden dayak yedim...
Bi boka yaramayan, normal hayatta muhattap bile olmayacağın, kendini bi bok zanneden, şansa statü sahibi olmuş insanların altında çalışmak.
dönüp durup aynı şeyleri yaşamam.
Arabaların üzerine eklenen onlarca vergi yüzünden arabaların bu kadar pahalı olması çok zoruma gidiyor. Kırklareli kadar Bulgaristan'da bile böyle bir şey Yok, kocaman ülkeyiz hala dünya kadar vergi veriyoruz.
Faturasını ödemeyen insanların faturasının benim cebimden çıkıyor olması da çok zoruma gidiyor.
yazarların zoruna giden olaylardır.
@
çünkü sen ona vazgeçilmez olduğunu hissettirdin, o da zaten bu cepte diyip sallamadı. thats it bro abartma. günümüzdeki ilişkiler
Sözlükte kadınların aşağılanması! Atın artık at gözlüklerinizi! Kadın olmasa erkek nasıl olacaktı?!
"Muz yeme vaktini kaçırdım" diye ağladıktan sonra derste öğretmenin önünde muz yiyen, "iPhoneum yamulmuş sikeyim yenisini vermiyorlar" diye zırlayıp dümdüz telefonu bir sene boyunca tekrar öğretmenin önünde inceleyen, dersin ortasında tüm sene boyunca makyaj yapıp bir kere azar işitince "makyaj değil pudra" diye bahane arayan, sınıfta dersin ortasında periscopetan yayın açıp millete öpücük yollayan. sosyal sıkıntıları ve sorunları olan sınıf arkadaşlarını rencide etmek amacıyla hadsizce snapchat hikayesine atan, sınıfta yere yemek atan ve unuttuğumdan dolayı sayamadığım bir çok şerefsiz lise son(!) öğrencisini çekemiyorum. En büyük dertleri muz yeme saatini kaçırmak olan şımarık embesillerden nefret,
Öğretmenlerimi de sabırları açısından takdir ediyorum.
Özel okullardaki tüm saygısız şımarıkların anne ve babalarından da nefret ediyorum.
Akli dengesi yerinde, insan haklarının da farkında olan bir şahıs olarak eğitimde sert disiplinin ve şiddetin gerekli olduğunu düşünüyorum.
haketmeyen insanların haketmedikleri hayatları yaşıyor olmaları.
eşim ve kızım arabadayken terbiyesizlik yapan orospu çocuklarının yalnızken karşıma çıkmamaları.
yaşlanmak. ne demekmis anlamaya başladım.
çocuk yaşta insanların yanarak ölmeleri. aklım almıyor böyle bir şeyi, konduramıyorum.
hoşlandığım kız ilkokul da 5. sınıf balosunda benimle dans etmemişti, annesi etmişti.
zoruma gidiyor ama komiğime de gidiyor.
Kötü insanların sanki normallermis gibi davranmalarıdır.
insanların dün söyledikleri ile bugün söylediklerinin çelişmesi.
sayıların bile altlı üslü olduğu dünyada hala tek başına yatıyor olmak.

(bkz: bakın bu dramdır)
Oy kullanırken, yaşlıların beni iplemeyip önüme geçmesi. Ağzına hulusiyi vurmamak elde değil.