bugün

38 inde bir fidan.
Biz hep 12 yaşındayız.
35 yaşındayım.
18. sözlüğe 16 yaşındayken başladım vay be yakında 19 olacağım ve 3 yıldır buradayım. bence çok bile durmuşum swh.
valla bilmiyorum her yıl değişmekte.
Yolun yarısı.
12,5 falandım tam hatırlamıyorum kimliğe bakmam lazım.
Uzun süredir akmamıştır.
otuzbir.
Yirmi sekiz.
39..ama o kadar çok şey gördüm o kadar çok şey yaşadım ve o kadar acılar çektim ki ...3 insan ömrüne sığmayacak şeyler gördüm diyebilirim.

eskiden param yoktu. ama inanılmaz huzurlu idim lan. bakın dondurma almaya para bulamazdım. param olmadığı için boğazım ağrıyor numarası çekerdim.

şimdi her şeyim var. ev araba, para..maddi olarak çok şeyde kendimi aştım..bankada sınırsız kredim. az kendimi zorlasam dondurma fabrikası bile borçsuz açabilirim. ama inanın 1 gram huzurum yok.
yirmi sekiz.
Yirmidir.
yetmiş yedi (77). yaza yaza bir hal oldum yahu.
415 aydır yaşıyorum.
Yolun yarısı.
35. viskimi yudumluyorum.
Yarısı 20 küsür, 28-30 %90 vardır.
Bence.
Kiminizin abisi, kiminizin amcası yaşındayım. yaşlıyım olum ben bana ilgi, alaka ve dahi gerektiginde şefkat gösterin. O degil de, ilk defa bayram ikramiyesi alacağım. acaba emekli mayışımla birlikte mi yatacak?.
29 olduk iyice yaşlandık be..
35 olmuşum.
25 arkadaşlar.
Doğduğumda Vehbi Koç hayatını kaybetmiş. Küba lideri Fidel Castro bir toplantı için istanbul'a gelmiş, evet.
29 olduk daha çıtırız.
sene itibari ile 42 ye merdiven dayanmıştır.

abimiz demek zorunuza gidiyorsa hünkarımız efendimiz falanda diyebilirsiniz lan alternatifler var yani.