bugün

arkeoloji birader, çok net. ama bu memlekette arkeolojiye gelene kadar, ohoooo ...
kiralık katil. bugünlük istediğim bu. gerçi kendi istediğimi öldürücem, kiramı da ben vericem. kira demişken ev kirasına da çok zam yaptı evsahibi ya, onu da öldürürüm hem.
Teorisyenlik. Ancak salacaksınız istediğim konu üzerinde çalışacağım.
Pilot,Doktorluk
jigololuk kırbaçlanmayı seviyorum ne yapayım.
psikolog olmayı çok istiyordum ama tamamen alakasız bir bölümde okulu bitirmeye çalışıyorum.
(bkz: yazılımcı olmak)
bana farklı yerler keşfettirecek, farklı ülkerele götürecek, farklı insanları, kültürleri tanıtacak bir iş. öyle paris, roma falan popüler, nezih yerler değil. insanların samimi olduğu, kapitalizmin köle etmediği, doğanın katledilmediği yerler.
Ölmeyeceksem Asker.

Hayatımda en çok kendimi bulduğum yer'di.
Kitapçılık.
bir zamanlar hayalini kurduğum, şu an da yaptığım meslektir.
muhabirlik ya da spikerlik. bileklik yapıp ege'de tezgahlarda satmacılık da olurdu.
(bkz: sinema makinistliği)
Seyyar satıcılık.. Gençliğimde bir müddet yaptıydım. Devam ettirmek isterdim lakin modern toplumun bir parçası olmak zorunda hissediyor insan bir müddet sonra.
Meslek, yatarak ve poponun hiç terlemeden para kazanmaktır.
Ben hep peyzaj mimarı olmak istedim, çiçeklerle uğraşacağım bir meslek benim için çok idealdi. Sonra gittim insan kaynaklarında çalışmaya başladım. Çiçeklerle uğraşacakken insanlarla uğraşmaya başladım.
Gazeteci veya teknoloji ile uğraşan olmak isterdim. Kaptan oldum.
iyi bir grupta vokal olmak isterdim.
bilgisayar mühendisliği hayalimdi. maalesef ki raylı sistemler mühendisliği öğrencisiyim.
boşver mesleği baba parası yemek isterdim.
uzun yol tir soforlugu kucuklukten beri hayalimdir. gecen universitede beraber okudugum bir arkadasim almis bir tane, resmini gosterdi. nasil canim cekti.
Astronot olsam keske. Dünyadan giderim lan.
Kütüphane görevlisi. Kitapları seviyorum.
airbus a380 pilotu olmak. boeing 747 de kabulümdür.
Hiçbir iş gözüktüğü gibi değildir mesleği.
Avukatlikti.
Uluslararasi iliskiler oldu hacim.