bugün

"O ne demek oluyor?"
çiğköfte getirsene gelirken :D.

evet gelen son sms bu.
görsel
70000 tl onaylı ihtiyaç krediniz hazır. Bla bla bla.....
Galatasarayimiz ve Besiktas in aldigi ortak karara gore, Super Kupa 2016 Finali nin gelirleri 15 Temmuz Demokrasi Sehitleri nin ailelerine bagislanacak.
you have missing call from the father at 4:35(3)
kontrol ettim "iyi geceler görüşürüz. " mesajı gelmiş.
şifrenizi banka personeli dahil kimseyle paylaşmayınız! internet şubemize giriş için tek kullanımlık şifreniz: 815855. cep şubemiz: bit.ly/ibcsotp
görsel

avea da olmasa sms ne onu unutcam.
görsel
--spoiler--
ORNEK DAIREMIZ HAZIR..135.000 TL DEN BASLAYAN FIYATLARLA NITELIK ZENGINI PROJEMIZDE DAIRELERIMIZ ICIN LANSMAN DONEMINE OZEL FIYAT AVANTAJINI KACIRMAYIN..4446148
--spoiler--
görsel
görsel
1.şu telefonu bir gün açarsan işte o zaman tükeneceğiz.
2.uyudun mu ?

not: ulan bu saat te uyuyanı döverler.
"Paketinizde ne kadar dakika, SMS, internet kaldigini tek SMS'le ogrenmenin kolayi Vodafone'da! Hemen OZET yazip 7000'e UCRETSIZ gonderin, bakiyenizi ogrenin!"

teşekkürler vodafone...
14.08.2016 10.42 itibariyle, Heryone 159 DK, Heryone 4999 SMS, 1.84 GB Internet, 1.52 TL kullanim hakkiniz bulunmaktadir. Detayli bilgi icin DK, SMS, INTERNET SORGU, TL, YURTDISI INTERNET yazip 7000'e ucretsiz SMS atabilirsiniz.

Baya popiyim.
kardeşim balıklar için aramıstim.
(abim numarami vermiş.)
numaramı değiştirdiğimden, olmayan smstir.
görsel
Bu Nasıl bi hayat...

görsel
kap da kadım ger aç. türk diye aldığım ama suriyeli çıkan ev arkadaşımdan gelen mesajdır. türkçe meali:

"kapı da kaldım gel aç".
yeter ulan yeter.

(img:#1217029)
"Fatura kesiminiz itibariyle kullanım haklarınız hattınıza tanımlanmıştır.ilk kullanımınız sistemimize işlendiğinde kalan kullanım bilginizi sorgulayabilirsiniz."
görsel
görsel