bugün

15 kişiye saldirdim, vurdum vurdum saymadım.
konuşulacak çok şey varda s*ktir et değmez.

bazen bazı geceler uyuyamıyorum.

(img:#2142508)
Cenaze töreni ölünün sikinde olmaz. Yani insanları yerle bir ettikten sonra "Çok iyi insandı" demenizin, yerle bir ettiğiniz insana faydası yok.
cumartesi ve pazar sabahına rahat uyandık

emeki civcivseverler cemaatı

veya

tüm kainatin kıskandığı hünkarımız efendimiz

gece sabaha karşı tertibat almadılar

ama yarın sabaha bir garanti veremem.

destuuurrr hanımız hünkarımız geleceek.
Ulan büyük insan olmak ne zormuş.
sorumluluk is dert tasa bitmiyor.
kendi öz evladına, öz kardeşine, kocasına, karısına ya da herhangi bir aile üyesine sırf onu kendi güdümüne alıp siktiriboktan egosuna hizmet ettirebilmek için gerizekalı muamelesi yapa yapa insanların kendinden eminlik duygusunu sömüren, hasta eden, dengesini kaçıran sonra da "hasta oldu bu, neden acaba ah vah tüh tüh." eden tipler var ya hani, telefonunu defalarca yerden yere vurup "kırıldı bu." diye ağlayan aptal ergenlerden hiçbir farkları yok. biri size "deli." diyorsa bilin ki asıl deli odur.
En dibi gördüm belki de.

O zaman güzel günler yakın.

Sağlık, aşk, para, başarı... Hepsinden gelmeli artık.
erdim eriyorum ericem.

(img:#2143460)
şu sözlükte periyodik olarak özellikle kadınlar hakkında atıp tutan bir ucube var. ne zaman entrylerine denk gelsem midem bulanıyor.
Orta şekerli Türk kahvesi kabul ederseniz...
bugün çok gaza geldim yarın uzun zamandır yapmayı isteyip çekindiğim şeyi yapacağım.
Saol canim, söyledim de geldim.
ilginç insanlar karşıma çıkıyor kendimi sıradan hissediyorum .
ilginç insanlar karşıma çıkıyor kendimi şanslı hissediyorum.
söylemek istediğim o kadar çok şey var ki... silivri’ye atanırım tabii, orası kesin.
gülünce küçülen gözlerini, attığın kahkahanın sesini, alnındaki lekeyi, dişindeki çiziği, yürüyüşünü, kolundaki saatini sallayışını, ayakkabı bağlayışını yıllar geçmesine rağmen unutmadım, unutmayacağım. umarım bir gün bir yerde karşılaşırız. son kez olduğunu bilerek bakmak isterim gözlerine...
Çok şey söylemek istiyorum ama karşımdaki insanların çoğunun bomboş olduğunu görmek beni bu fikirden vazgeçiriyor.
Bana her şeyin en iyisine layık olduğumu hatırlatıyorsun...
burnum tıkalı olduğu için uyuyasım yok.
burun spreyi de sıkasım yok.
ağzımdan nefes alıyorum. burnunuzdan aldığınız nefesin değerini bilin eşekler.
yine uykum yok neden böyle ya?
özel sektörde geçen 12 yılın *
hem haftasonu,hem sokağa çıkma yasağında çalışan emekci kardeşlerim sizede merhaba.
*
bu menstrual döngünün allah cezasını versin demek istiyorum.
Yapmak isteyip, yapamadıklarımdan o kadar çok pişmanlık duyuyorum ki bazen... sanırım bunu kelimelerle dahi anlatamam, sıkıldım artık, her şey, her yeni gün o kadar sıradan geliyor ki anlatamam. Kendi kendimi bitirdim ve bitirmeye devam ediyorum sanırım. Umut, umut etmek en güzel duygu. tabi yitirilmeye başlanmadı ise, umudunu kaybeden bir insanın da yaşayan bir ölüden ne farkı vardır ki, bilemiyorum...

Karamsarlık,
Bıkkınlık,
Pişmanlık,
Kalabalık içinde yalnızlıklar...

Hepsi de insanın içini çürüten şeyler değil midir aslında? içten içe yiyip bitirenler. Bu duygularla başa çıkmak'ta bizim elimizde değil midir?

O halde niye yapamıyoruz bunu, kimden korkuyoruz? işte bunu ben de bilmiyorum. Belki de kimse bilmiyor...

iyi geceler sözlük...
insanların benim hakkımdaki düşüncelerini çok fazla önemsiyorum ve bu bazen çok kırılmama sebep oluyor.