bugün

insanların rahatlığı beni delirtiyor.

Trafikte, sokakta, avm'de sadece kendileri varmışçasına rahat olmaları, bunun böyle olmadığını söylediğiniz zamanki aymazlıkları çıldırtıyor beni.
Donuz butonu çok faydalı birşey cidden bulandan allah razı olsun. Benden uzakta alfaligini yapsınlar doya doya.
Ver odunu salih ustaaaa, yansın ortalık anasını satayım!!!
Intikam vakti yaklaşıyor, yine iki mezar kazmam gerekecek.
ölümün olduğu yerde, daha ciddi ne olabilir.
Navigasyona gerek yok ben belamı bulurum.
gerçek nedir diye düşünüyorum uzun zamandır. herkesin gözü önünde gerçekleşen bir olayda dahi farklı fikirler ve farklı anlamlar yükleniyorsa o yaşanan olaya. gerçeği nasıl bileceğiz. insanlar çıkarları için gerçeği olduğundan farklı algılamaları ya da doğrudan gerçeği çarpıtmaları onların bu durumuna saygı göstermeyi gerektirmez. düşüncelere saygı göstermek, herkesin fikrine saygı duymak ne kadar önemli olursa olsun bilerek ve isteyerek gerçeği çarpıtmak amacıyla yürütülen fikirlere saygı duymak gerçeğin yok sayılmasıdır.
her geçen gün böyle bir dünyada nefes almaktan tiksinir hale geliyorum.
yarın ölsem gam yemem. öyle sıkıldım şu çarpık düzenden.
beni tanısanız çok seversiniz.
Artık kısa saçlı beyaz tenli bir sevgilimin olması şart. Evet şart.
Şöyle Kedimin yanına kıvrılıp iki üç gün uyumak istiyorum.
Hiçbir şey dert etmeden dinlenmek, kendimi resetlemek istiyorum.
Bilmezler yalnız yaşamayanlar,

Nasıl korku verir sessizlik insana;

insan nasıl konuşur kendisiyle;

Nasıl koşar aynalara,

Bir cana hasret,

Bilmezler.
Gönül kapısı herkese açılır mı?
iki laf eden adam sayılır mı?
Bakma insanoğlunun uyruğuna, tanıyamazsın basmadıkça kuyruğuna.

Bu sözü söyleyen kim ise çok haklıymış.
hastayım hasta, canım ister pasta.
Kadinlarin tatlı ve süslü sözlerine ve masum hallerine asla inanmamak, güvenmemek gerekiyor gerçekten bunu baya iyi deneyimledim. Hepsi benim için birer ders oldu.
Ne adamlar var be sözlük... Evlendiğin gün de eşine böyle şarkı yapmazsın, ciğerimizi sök istersen. Sabah sabah yine mutsuzuz iyi mi.

https://youtu.be/1sUEtoHU-1Q
Dünyada bütün işlerin yolunda gitmesi gibi bir ihtimal yok. Her şey yolundayken beklenmedik yerlerden beklenmedik yarrak gibi sorunlar çıkıyor.
ya tarih yazacağız ya da tarih olacağız!
kalbin kırılmıştı, acımıştım haline sevgi gösterdim azıcık yüzü gülsün dedim sonra ne oldu acındım.
bu hayatta boşuna yaşıyosun, götünü kaşıyosun
bayramdan sonra 3 4 günlüğüne izin alacaktım. ankaraya gidip kafamı dağıtmayı gezmeyi düşünüyordum ama yalan oldu.
Her şey sonunda düzülür mü? Bilemiyorum ama üzgünüm, çünkü birkaç kez anneni düzdüm.

Bu kadar açık sözlüye deli denir mi? Bilemiyorum ama haklıymışsın, annen şefkatliymiş, bırakmadı yatakta beni üzgün.

Bilirsin ki küfürlerimden adın düşmez, yüzüğümde de var annenin regl kanı...

Kim cüret edebilirdi ki tutmaya, benimle düzüşürken ölümden korkmayan ananı?

Çok aramıştım o gece ama kalmamıştı içimde merhamet, anneni bir güzel düzerken dedim ki tanrım bari sen bu ouroboros çocuğu düşmanlarıma yardım et...
Ailesi istediği için ve çocuğu olsun diye evlenecekmiş. E evlensin madem. Şarkılar, türküler armağan etme o zaman güzel kardeşim. Samimiyetsiz oluyorsun.
Ders çalışmam lâzım ama canım çok fazla kitap okumak istiyor bu ikisi arasında kalmaktan nifrit idiyirim.
Eh o zaman bir bölüm dizi izleyip uyuyalım ahjahj.