bugün

Ablaaaaaa! Gece gece nerden düştün aklıma nasıl içim acıyarak uyandım yine. Niye ulan niye niye sen öldün ki bi sen mi fazla geldin bu köhne dünyaya.
Kiyamet kopsada kurtulsak.
dun sarhosken soyledim bugün ayikken dinle , senden nefret ediyorum, cok , nefret ediyorummmm.
bi daha bizim mahallede yatma. seni sssikerem bak.

zibidi gonzalez.
Bu etten, kemikten hayatta ;
bir mucizem de yok, inanın sevmekten başka.
Sevmek...
her şeyi durduran kelime, kelimem.
son sınavım bugün bitti resmen benim için artık tatil başladı. kaç haftadır bu günü bekliyordum bol bol tembellik yapabileceğim zamanım var artık fakat mutlu olmam gerekirken ben de bir gram mutluluk kırıntısı yok. küçük bir baş ağrısı mı engelledi bunu? sanmıyorum.. sanırım artık eskisi gibi kolayca mutlu olamıyoruz sözlük.
Hata ettin yavrum ya, git kankini dizginle.
allah ikimizin ya iyiliğini versin ya belasını.
en azından aynı yerde oluruz beraber ikimiz.
parayı dert etme amk.
evet bunu demek istiyorum ama diyemiyorum amk illa ki dert oluyor para.
zaman, zaman, zaman...
Her zaman şükret haline unutma bugün varsın yarın yoksun .
burayı terket mk doğurduğu.
Ben suan bok kokuy galiba.
Annem ustume kolonya sisesini bosaltti.
Ben hayatimda yalniz kalmak istiyorum diye sevgiliyi terk edip baska birisini bulmak ne buyuk celiski. Celiski yerine koyacak cok sey var ama celiski yeter kiyilmaz.
o kadar öküzsün ki yani sendeki bu duygu eksikliğini kelimelerle tarif edemiyorum ben, neden böylesin neden?
hayat bazen ne kadar da zor, dayanımayacak kadar. ama gene de kıra döke geçmekte....
Bazen israile füze atarken hayal ediyorum kendimi. Sonra pataniye gidip Tayland darbesi yapıyoruz.
Kıymet bilmiyorsunuz, kıymet. Nankörsünüz. Hem de kime nankörlük? Bana? Bana!?

Eğer bir insan sizi düşünmek istiyorsa, sizin için kafa yoruyorsa, onu alıp baş tacı edeceksiniz. Zorla edeceksiniz istemiyorsanız da. Değişik insanlar sizi. Pişman olana kadar yaptıklarınızın sonucunu görmek istemiyorsunuz. Şu hayatta gözlerinin önündekini göremeyen insandan daha fazla yalnızlığı hak eden kimse yoktur. Hak ettiğinizi alacaksınız da. Ne ektiyseniz onu biçeceksiniz. Zor gününüzde yanınızda olma teklifini ciddiye almadığınız için, şimdi yanınızda olanları zor gününüzde yanınızda bulamayacaksınız. Neye inanıyorsan orada karşılığı var bu söylediğimin. ister karma de ister ilahi adalet.

Nedir bu tavrın sebebi? Yalnızlık nedir onu mu bilmiyorsun? Her zaman senin için orada olacak insanlar olduğunu mu sanıyorsun? Bu kadar çocuk olamazsın değil mi? Hayır.. Ama hayat nasıl devam ediyor onu bilmiyorsun. Hem o olsun, hem bu olsun, ikisi de olsun, ben hiç kaybetmeyeyim istiyorsun. Kaybetmek zorundasın. Kazanmak için kaybedeceksin. isterdim ki bunu sana daha önce başkası öğretmiş, bana geldiğinde bunları bilmiş olsaydın. Kader böyleymiş. Ben öğretecekmişim, kıymetini başkası görecekmiş. Kıskanmıyorum, başına söylediklerim geldiğinde, bunları hatırlayacağın günü hayal edip, keyifleniyorum bile. Sonunda hak vereceğini bilmek beni rahatlatıyor. Yine de, o durumda bile fazla üzülmemeni istiyorum, işte kaçırdığın böyle bir şey..

Ben kafa iznine çıkıyorum. Başımı ağrıtıyorsun artık.
Ne yalaka tiplersiniz siz öyle?
Hahhhhh kadere bak eski sevgilimde istanbul da. izmir de birbirimizin yuzunu gormek istemezken istanbul da denk geldik.
Allah in hikmetinden sual olunmuyor.
Birden mutlu olmak sonra birden durgunlaşmak nedir ya? Garip bir durum
yağmur yağıyor.
sözlük yazarlarının itirafları başlığında söyleyebilirler, başlık kirliliğinden kurtulmuş oluruz.
bir iskambil kağıdı aldım elime.
ve şöyle bir an düşündüm.

vale ile papazın başlık parası diye kavga etmelerinin asıl sebebi kızın bakire olup olmaması mıydı?
neden bir destede orospu yoktur?
soylemek isteyip de bir türlü gün yüzüne çıkmayan hep icine atılan sozlerdir.