bugün

Şu teyzelerin ninelerin en ön merakını anlayamacağım asla sözlük. Otobüs bomboş anasını satayım. Yanıma çantamı da koymuşum oturmasın diye. Inatla geliyor buraya oturmaya çalışıyor yine bir tanesi bu sabah. Üstelik yanınız boş mu falan da yok arkadaş. Çantanızı çeker misiniz dedi yahu kadın. Belki dolu teyzeciğim.

Yok abi anlayamadım hiçbir zaman anlayamayacağım da.
Gerçekten bazı şeyleri hak etmediğimi düşünüyorum. Ya karşımdaki beni anlayamıyor ya da sevgiden anlamıyor.iyi niyetliliğim ve saf sevgimden başka bi şey yoktu oysa.
Çok farklı bir insan olabilirdim.
samimiyetsiz ve tutarsız; söylemleri ile davranışları arasında uçurum olan; her yerde her zaman konuşulmaması gereken hassas mevzuları dangur dungur konuşanlardan ve ölçünün kaçtığını bir süre sonra farketmeyerek geri adım atmayan insanlardan rahatsız olurum. mesela alevi olan birini mezhepçilik yaparak " ben çok dindarım, inançlıyım, siz yanlış yapıyorsunuz." tarzı söylemlerde bulunarak yargılayıp ta sürekli içkili mekanlarda gece geç saatlerde eğlenen tipler soytarıdır. yani böyle tiplerin söylemleri ile davranışları çelişkilidir; mide bulandırırlar. sürekli dindar, inançlı olduğunu başkalarını inançlarını yargılayarak dile getirip te söylediklerine ters olan hareketleri sergileyenler soytarı olur ancak.
Bir tane daha "partners in crime" açıklamasıyla paylaşılmış çift fotosu görmeye takatim kalmadı. Kardeş en fazla ailelerden gizli gizli park köşelerinde buluşun hadi daha ne yapmış olabilirsiniz yani. Gerçekten merak ediyorum bak Nereden Özeniyorsunuz böyle şeylere ya?

Of Neyse. Bugün de sinirimi kanalize edebileceğim bi kör nokta buldum çok şükür, karnımı doyurup huzurla yatabilirim.
Telefonun başında bekliyorum. Aramayacak biliyorum.
yine birilerini bencilce davranman yüzünden üzmüşsün, yine birilerinden gitmişsin belli ki.
Kelimelere anlam yüklemeye başladığım günden beri hayat zorlaşmaya başladı.
Haklısın biraz geç karşılaştık
Oysa hiç konuşmadan anlaştık
Bazı şeyler var ki söylenmiyor
Biz senle sözleri susarak aştık.
seni tanımasaydım bir şeyler eksik kalacaktı.
bütün gününü sözlükte geçirip de ders çalışıyorum diye yalan söyleyen, ailesinin emeğinin değerini anlamamış ama anlayacak insanlar var. allah onları ıslah etsin. inşallah tez zamanda kafalarına dank eder.
Son bir kaç gündür üzerimde çok acayip bi şanssızlık var.

Her şey ters gidiyor.

Allah hayırlara çıkarsın.
Halbuki yoldaşını bırakıp dönenlerin topuda değişilir bir sokak kaltağına.
Sorun değil başkasının olman, başkasıyla olup intikam da alman.

Beklerim,
evet sonuna dek beklerim.

Gelmesen dahi ben bi başkasıyla olmam.
Hayallerimizde hayal oldu desene.
Bıktım la valla okuldu dersti hayattı derken gençliğimin en güzel günlerini heba etmekten yoruldum.
zevkle yaptığınız her şerefsizliğin, zevksiz bir bedeli olacak.
insanlara yaptığım haksızlıklardan bir tanesini de olsa içimden söküp attım az önce..

darısı, diğerlerinin başına.. amin..

ki ayrıca hayat dediğimiz sadece bir image ise?

o zaman işte amına koyarım böyle aşkın ızdırabını..
Kardeşime bıktım bu hayattan diyorum, o da bana çıkarken kapıyı kapatsana diyor.
Rahatça sı*abildiğin yer mutlu olduğun yerdir.
Yaklaşık 2.5 ay kadar buralarda olmayacağım. Hepiniz sağlıcakla kalınız. üzdüklerimiz, kırdıklarımız varsa affola. iyi yazmalar.
Her şey kötü ve tersine gidiyor, ben düzeltmeye çalıştıkça daha kötü oluyor. Sanırım tükendim.
'birazda böyle devam' etsin aklıyla kendimi rahat bıraktım. kendime karışmıyor, dinlemiyor, oralı olmuyorum.
bazen iyi olsam da tuhaf hisler etrafımı sardığında aptala dönüyorum ama yine de bozuntuya vermiyorum.
bazen de samimi olmadığımı düşünüyorum. kendime bile samimi olamıyor muyum gerçekten.
sanki hep biri beni izliyormuş da, her şeyi onun görmesini istediğim şekle sokuyormuşum gibi.
tuhaf cidden.
Mutsuzluktan bıktım. Ulan benim hakkım yok mu mutlu olmaya. Özledim diye mesaj atsa keşke!
ocakta mezunum ama okulu bırakmak istiyorum. bırakamıyorum, çünkü başkaları nasıl yaşamamızı istiyorsa öyle yaşıyoruz.