bugün

(bkz: seçimlerde oy kullanmamak)*
sosyal demokrat, kemalist.
türkçü, atatürkçü, akpci.
alkolizm.
yazarların yazar hakkında bilgi bölümüne girip 'en beğenilen entryler' ve 'anlaşılmamış entryler' bölümüne bakılarak gayet rahat anlaşılacak konudur. desteklemek içinse iyi ve kötü oylanan entryler bölümüne bakmak yeterlidir.
yok benim siyasi görüşüm bunca boş bürokratın, siyaset adamının bunca boş düşünen, her şeye körü körüne bağlanan insanlar olduğu müddetçe siyasi görüşüm yok. önce insan olsunlar, duyguları, düşünceleri tutarlı olsun, savundukları şeyi bilsinler, kendi çıkarlarını değil yaşadıkları toplumun çıkarlarını düşünsünler.

seçim dönemin de a b c işte bütün siyasi partilerin konuşmalarını dinliyorum hiç biri neden onlara oy vermemiz gerektiğini söylemiyor. hepsi neden diğer partilere oy vermememiz gerektiğini söylüyor. tamam iyi güzel hoşta hepiniz aynı 'şey'siniz bize idealinizi anlatın, hepiniz anlatın sonra biz de seçelim ama o olmaz çünkü hiç biri çıkıp ben bu ülkenin anasını avradını bellicem demez diyemez.
yoğun sis nedeniyle kaybettiğimiz görüşlerimizdir.
sosyal muhafazakar.
(bkz: liberal)
bir spor takımını tutar gibi parti tutmaktansa hizmet verene oy vermeyi tercih etmektir doğru olan.
aynası iştir kişinin lafa bakılmazist

bu kadar senedir bu görüşteyim. daha kimse de çıkıp bu görüşümü çürütemedi.
kim iktidar olursa ondan yanayım *
sosyal demokrat.
falanjizm.
(bkz: sosyalizm)
hep nasyonal sosyalist olmayı istedim fakat hiç beceremedim. *
nudist...........
girilen 60 entrynin 30unun sahibinin ampüle gönül verdiğinin kesinliğinden bahsetmiyorum. bahsedeyim mi?
(bkz: anketizm)
defekasinist partisini destekliyorum ben.

defekasyon'dan gelme..

lan bu da öyle komünist, faşist gibin bi'şey oldu.
insanizm. zor bir görüştür. herkes beceremez bu görüşe dahil olmayı.
(bkz: dine saygılı sosyalizm)
(bkz: hedonizm)
(bkz: liberal demokrasi)
sol ve sağdan uzak mantık çerçevesinde akılcı bir görüş olduğunu düşündüğüm kemalizm.

edit:neyini eksiliyorsun arkadaşım. görüş belirtiyoruz. daha adını bile duyunca salyalarınızı saçmaya başlıyosunuz.