bugün

açık az bulutlu.
yağmakta olan yağmurdan mütevellit mutlu gibi.
Mutluluğu hisseder gibiyim bu aralar.
tatlı krizine girmiş bir ruh hâlindeyim, evet.
aklı karmakarışık kazan gibi olmuş ama aşık.
bütleri hocalara yalakalık yaparak başarıyla geçmenin verdiği keyfin bedenimi sarmış hali , tıpkı yastığın soğuk tarafını çevirmek kadar mutlu hissetmek .
geçmişin geçmediğini düşünen durum.
'' simsiyah bir gecede,
simsiyah bir şehirde,
simsiyah bir yorganın altında,
kırmızı kalpli bir kadınım... ''*
iyiyim ama mutlu değilim.
hem kaybeden hem kazanan benim. bilmiyorum.
mumu sönmüş pasta gibi. amacını yitirmiş...
sülalem raad* şeklindedir.

kaldığı dersleri bütte vermiş gibi raad.*
Kiminle seviştiğimi unutacak kadar sarhoş, özlediğimi hissetmeyecek kadar duygusuz olmayı dilerdim oysa ben sigaranin filtresini ateşleyecek kadar dalgın ve yorgunum.
Justin Bieber dinleyecek kadar boş hissediyorum, ne oldu bana böyle ben de bilmiyorum.
icimde bir paralel evren var... henuz cikamadim icinden.
iyi vakit geçirebileceğim bir taşa bile razıyım insanlardan geçtim artık.
Depresyonda mıyım? Anlamıyorum ki.. Böyle gün içinde espriler filan yapıyorum, gülüyorum.. Ama gece olup yalnız kaldığımda nasıl hissedildiğini bilmiyorum.
Otobüslerdeki koridor tarafındaki koltuk gibiyim. ikinci tercih gibi, birazda istenmeyen şu sıralar.
iş görüşmemden olumlu sonuç geldi sonunda !
onaylandı. şükürler olsun.*
yorgun, ümitsiz, moralsiz, miskin.
kendi kendime konuşuyorum çünkü;

"Kendi kendime konuştuğum kadar,kimseyle konuşmuyorum. Sebep delilik değil, sadece bilirim ki insanı sadece en iyi kendi dinler."
Bob Marley.
Şu an işemeye gitsem çişimi kafamın üstünden arakama atabilirim. Böyle bir haleti ruhiyedeyim.
uzun zamandır hasret kaldığım huzur. iliklerime kadar hissediyorum. huzurluyum ve mutluyum. geleceğim parlak. hamdolsun bu huzuru verene.
japon bayrağını tasarlayan adamın üşengeçliği var üzerimde.
hülooğğğ.