bugün

rutin bir hayattan sıkılmış, kendim için en son ne zaman yaşadığımı düşünür bir halde ömür geçirmeye çalışıyorum bi başıma.
Umutlu.
salonun ortasında dönüp duran kara sinek gibiyim. Sürekli aynı şeyleri yapıyorum. Kendimi değiştirip, döngüyü kıramıyorum. Aynı hataları tekrarlıyorum.
yanlışlık sonucu kendini istanbulda bulmuş aborjin kıvamındayım.
su almaya yüz km. Gidip su kovasını unutan kaplumbağa kıvamında olmakta "asparaga" kişisinin içinde bulunduğu ruh halidir.
sabırsız.
her an bileklerimi dikine kesebilirim.
ne demişler, "bir cinnet her şeyi halleder".
(bkz: yarrak gibi)
yorgun ama bir okadar da mutlu.
gayet karışık. şöyle ki,

sabah: güne umutla başlamış, neşeli
kuşluk: iyi kızdırılmış, içinden içinden insanların yedi sülalesine sövmeye başlamış
öğle: morali bozuk, dünyaya küsmüş, birini bulsa yeminle dövecek
ikindi: şu iş artık bitse de gitsek bitse de gitsek, sabrı kalmamış
akşam: çok yemişim ölüyorum hem çok yoruldum bütün gün, biraz uyusam modunda.
şu an: yıllar önce arkadaşlarının yazdıklarını okuyup gülümseme hatta epey gülüp mutlu olma modu.
ruhum tam anlamı ile metrobüs gibi.

o kadar çok düşünce var ki kafamda ayakta gideni oturanı tıklım tıklım hepsi iç içe ve son durak gelmeden bir sonuç çıkacağa benzemiyor.
Standart.
sıkılgan bir ruh haline sahibim.
hüloooooğ diye bağıran teyzemiz kadar coşkulu.
yaşama sevinci elinden alınmış.
şu süt bir soğusa da, mayalayıp yatsam.
"içi boşaltılmış. duygusuz.
gerginim kızgınım öyle bok gibi hissediyorum. bişeyler kırıp dökmem lazım. (bkz: misilleme kurbanı) (bkz: henüz taze kazık yedi)
kafa bulaşık teli, psikoloji denilen şeyin esamesi yok.
bi günlük güneşlik bi bulutlu. manyak oldum amk.
iç güveysinden hallice.
mutedil dalgalı. Arızalı.
sözlükte entry girilecek başlık olmadığından ve trollerin 10. nesil yazarlara sarmasından dolayı arıza oldum şu an.
bok gibi lan, bok gibi, bok! futbol maçı izlerken rakip takım lehine tezahürat yapıp, "ne diyon la sen" diye tepki gösteren en atarlı taraftara "ağzını yüzünü sikerim, elin kolun oynamasın amcık!" diye bağırasım var...
Hayattan bıktığımı sanıyorum ve kendi kendime konuşuyorum hatta dün bu saatlerde suratıma 2 yumruk salladım sağ yanağım yeşilimsi renkte:-)