bugün

Çok iyi yemek yaparım, çok zenginim, çok yakışıklıyım, edebiyat yaparım çok güzel de. Bir de çok iyi yalan söylerim.
Bir konuda profesyonel olmak -sanılanın aksine- o konuda iyi olmak demek değil, o şeyi yaparak para kazanmak demektir. Yani "ay şunu çok iyi yaparım, profesyonelim .s" demek yanlıştır. O yaptığınız şey maddi getiri amacıyla yapılmıyorsa ya da o şeyin maddi bir getirisi yoksa o şeyde "profesyonel" sayılmazsınız.
itlik kopukluk ahlaksızlık hergelelik ipsiz sapsız zındıklık.
her şeyi kafaya takmak.
gitar çalmak,clash of clans oynamak, her türlü sporu yapmak, alayına uyumak, aç kalabilmek (günlerce)...
Rpg oyunlar, skate, parkur, jetonlu basket atma makinasi, raspa.
benim müzik olabilir.
Kafaya takmak. işimi çok ciddiye alırım en ufak ayrıntısına kadar kafama takarım. En küçük şeyi dahi o güzel kafama taç yaparım.
sözlükteki trollere göğüs germek.

http://www.youtube.com/watch?v=CrXJSdP6Tyg
gitar ve türevleri.
(bkz: rüzgarda sigara yakmak)
(bkz: masa tenisi)
(bkz: bilek güreşi)
bir şeyi ya dibine vururum ya zirvesine. seyrinde felsefesini bilmem. ama hedefim o alanda profesyonellik.

ha bi de davul var. onda da ağzı açık bırakıp, çüş oha yuh bree dedirttiresiye kadar yolum var.
yabanci dizi izlemektir. çok iyi izlerim.
muhteşem müzik dinlerim.

ciddiyim. bana bir şarkının 2 saniyelik melodisini dinletin, o iki saniyeye uzun uzun hikaye yazarım.

hatta şarkının rengini de söylerim.

dinleye dinleye enstrüman çalmayı öğrendim, öğreticim olmadan.
ortamlarda yapılabilecek şaka biriktirmesi. asdf
Heralde on parmak klavye. Daha bi cacık çıkmaz.
Yatmak, uyumak, yuzustu yatmak, sirtustu yatmak, yan gelip yatmak vsvs..
Dünyanın en gamsız insanı gibi görünüp her şeyi dert etmekte üstüme yoktur.
(bkz: anlamlı tashih)
Lafı cuk diye oturtmak.
Gitar çalmak ve canlı müzik yapmaktır efendim.
sevmek ve nefret etmek.
bir şeyi hakkıyla sevip hakkıyla nefret etme noktasında profesyonelimdir.
Tavla oynamak.
Mobilya tasarım yanında getirdiği hobi ise ahşap oymacılığı
Bugün de anket doldurduk çok şükür.
profesyonellik demek o alanda para kazanmak demektir. tek profesyonel olduğum alan matematik öğretmenliğidir başka yeteneğim yok.