bugün

görsel
(bkz: postersiz mutlu olmak)
harita fanatiğiyim. en uzun süre asılı kalanda orta dünya haritasıdır.
(bkz: bob marley).
Edit: neyini eksiledin ırkçı.
büyük büyük dedemin kara çizim resmi. kel kafalı biriymiş , 1950 de ölmüş ama yakışıklı biri. jhonny sins'e benziyo.
beşiktaşım aşkım benim.
(bkz: scarface)
(bkz: tony montana)
(bkz: che guevara)
cigaralık içen seksi hatun ve şarkı söyleyen seksi hatun.
görsel
kürt halk önderi.
şimşek mcqueen.
(bkz: kurt cobain)

görsel

(bkz: garrett hedlund)* *

görsel
nazım posterleridir. adamin mesleki siyasi hayatindan ziyade ozel hayatiyla ilgiliyim zaten. adama asigim sanki gelip gidip bakiyorum.
gazete ve dergilerden kopardığım che guevara, deniz gezmiş, fenerbahçe posterleri.
en son saydığımda 99 taneydi, sonra "bu ne len" dedim ve sıfıra indirgedim. şimdi kendi yaptığım tablo var sadece. *
(bkz: mustafa kemal atatürk)
boş bir kağıda yazılmış "mimarlık" tır benimki.
zombistan posteri.
ortaokuldayken beckham vardı, revivo posteri vardı kocaman. bir de yabancı bir grup vardı adını hatırlayamadım, o zamanlar pek meşhurlardı. teoman vardı en çok da. her yer teoman'dı.

lisedeyken kurt cobain, jim morrison, duman, anathema posterleri vardı. değişirdi posterler, sevdiğim grupları falan asardım. duvarda pek boş yer olmazdı. ergen zamanlar.

lise sonda hepsini indirdim. sonra bir daha hiç poster asmadım.
bilim ve teknik'in verdiği detaylı ve büyük elementlerin periyodik tablosu posteri, ntvblm'in verdiği hubble teleskobu posteri, mustafa kemal atatürk posteri, penguen'in açaydım kollarımı gitme diyeydim kapağının posteri ve bir de uykusuz kapağı.
bir zamanlar harun erdenay.
(bkz: charlie chaplin)

görsel

çok severim bu posteri, gayet manidar değil mi?

bazen kaçtığınız şey çok yakınınızdadır.
mustafa kemal atatürk
ernesto che guevara
deniz gezmiş
mahir çayan
şebnem ferah
hayko cepkin.
atatürk
ferrarinin formula 1 aracı.