bugün

keşke dememek...
(bkz: ironi seven yazarlar)
Keşke o spremleri gecmeseydim amk.
keşke her hastayı iyileştirecek bir imkanım olabilseydi.
Keşke şu an kadife battaniyeme sarılırken hindistan cevizi suyu içip çikolata kaplı badem yeseydim.
ışık hızında galakside gezebilsem her yeri görebilsem keşke ahh keşke...
keşke şuan sınavlarım bitmiş dünyadan elimi eteğimi çekmiş bir kedim bir de güzel kitaplarım olsaydı da oturup bir kasabada insanların az olduğu sakin bir yaşamım olaydı iyidi ama nerddeeeee.
keşke daha erken evlenseydim.
Keşke derbiyi stadta izleseydim.
keşke kendime daha fazla vakit ayırabilsem...
Keşke dünyada barış adalet iyilik olsa....
Keşke konservatuar okusaydım.
keşke demesen.
keşke bazı dostlarıma ilk başta siktiri çekip bu kadar zarara girmeseydim. *
Keşke herkesi kendim gibi sanmasam.
keşke onu dinleseydim ve sinemaya gitseydim 4 yil kadar öncesi ne güzel olur du .
keşke elime gelen ilk anahtarı alıp çıkmayaydım..
kapıda kalmaz, çilingire de 30 tele domalmamış olurdum..

bunu müteakiben bir pilli bebek şarkısı ile devam edesim gelmedi değil..
fekat maç var maç.
Keşke; oyunlar oynamasaydık. Üzülmeseydi şarkılar. Hala sana yazılıyorlar. Hala buram buram, sen kokuyorlar...
keşke keşkelerim bu kadar fazla olmasaydı.
Keşke hayallerimin peşinden koşsaydım.Çok engel vardı çok zorluk vardı ama başarabilirdim.
aldatan kız arkadaşa oklava sokmasaydım. zaten başka bir şey sokmadım diye oldu biliyosunuz demi. soksam böyle olmazdı. sokmadık diye böyle oldu.
hayata dair çok ilginç planlarım vardı. her şeyi tadında bırakacaktım. yaşamın kendisini de cılkı çıkmadan bırakmayı düşündüğüm hatta randevulaştığım bir gün olmuştu. ne oldu ne bitti bilmiyorum, hatırlamıyorum. günü geldi ve ben hatırlamadım. keşke hatırlasaydım.
keşke diğer sperme yol verseydim.
Keşke güçlü durduğum kadar güçlü olabilseydim.
hepsini yazamam ama gizli kapaklı işler yapmak konu başlığı altında istediğini doldurabiliriz...
Keşke o son böreği yemeseydim.