bugün

Bundan bir hafta önce konya'ya gittim, arkadaşımın yanına. Arkadaşım da sürekli bir kızı anlatıyor, deniz yeşili gözleri var, sarı kahve doğal saçları var tatlı ve güzel yüzünde mutlu eden gülümsemesi var diye. Bu kız da arkadaşımın sevgilisinin en yakın ve aynı zamanda ev arkadaşı. Dedim baba oturalım dörtlü sohbet muhabbet edelim.

Sonra bu kız evdeyken, arkadaşımın sevgilisi dediki bize geçelim. Ben de belki kızın evde işi vardır bi' telefon et müsaitse eve geçelim. Aradı arkadaşın sevgilisi diğer kızı, biraz uzakta konuşuyorlar fakat sesi yine duyabiliyır en azından ne konuştuklarını anlayabiliyoruz arkadaşımla.
Evdeki kızın dediği ilk cümle:
-yakışıklı mı?
Arkadaşım sevgilisinin dediği:
+baya; çocuk taş, hazırlan gelirşz arabayla.
-hemen makyajımı yapayım( şu yüz ifadesiyle demedi ise bir şey bilmiyorum ^^)

Çok garibime gitti; genelde çevremdeki kızların söylediği şey karakteristik ve karizma bir yüzün, stilim olduğu bu arada.

Konuyu çok dağıtmadan, evine gittik kızların. Hemen tanışma, montunu alayım desi kız verdim ben de. Hemen kızın gözler montun markasına gitti. Bu kızın da konya'daki erkek cenahı çok totosunu kaldırmış, şöyle güzelsin, böyle güzelsin iltifatları, instagramda beğeni sayıları tavan. Gece boyunca kıza gömdüm, söylediklerinin şöyle yanlış olduğunu, giydiği rengin ona yakışmadığını, en son okuduğu kitabı, film kültleri derken yerin dibine soktum kızı. Egosunu yerdeki böcek gibi ezdim.

Bugün de arkadaşımın sevgilisine benden deli gibi hoşlandığını, ankara'ya gelmek istediğini söylemiş.

Garipsiniz hatunlar anlayamıyorum sizi.
patlamaya hazır bomba gibiyim. özellikle trafikte kendimi tanıyamıyorum. 15 dakikalık yolda 3 kişiyle tartışır oldum. allahım aklıma mukayet ol.
Hala ona karşı umutlar besliyorum.
Hayatımda uçağa hiç binmedim. Yakın zamanda ilk deneyimimi yaşayacağım ama feci tutuştum. Korkum yükseklik vs değil. Ben kalkış ve inişte gösterilen direnç kuvvetinin doğurduğu adrenalinden tırsıyorum. Ah yer çekimi sen yok musun?

Hani biraz hız karşısında içinden bir şey kopar ya, heh aşırı irrite ediyor o his beni.
Allahım sana geliyorum.
Hayırlısı.
kelimelik oyununda biriyle sabahtan beri oynuyoruz ve sürekli ben kazanıyorum.
neyse adam yenildikçe istek yolladı ve tekrar oynadık. sonunda mesaj attı 'bot musun bu nedir böyle' diye. ulan bot ne bilmiyorum ki ben de 'bot ne la' dedim mal gibi.

kendimi anlamsız bir şekilde cahil hissediyorum şu anda. hiç duymadım harbiden, vay be. bot robot hile vuhuu.
5 yıl önce, 30 yaşında askerlik yaparken bir tertibim bir 27'den büyük demedi yaşıma. Aradan 5 yıl geçti, 35 bitti ve hâlâ yaş tahmininde 28 diyen çıkmıyor.

Kelin keliyim ve sakalıma aklar düştü ama utanmasalar hâlâ 15 diyecekler.
Seni görünce bı daha kendime gelemiyorum. Mavi gözlerin, geriye attığın saçların ve seni içten içe sevdiğim üç yıl. Olamayız biliyorum ama bu seni sevmeye engel olamıyor. Yapmam gerekenler bambaşka ama ben sadece seninle olmanın hayalini kuruyorum. Seninle konuşmak, ellerini tutmak, sana sarılmak benim hayalim bile olamaz ancak mucize işte ne biliyor musun benim hayalim bile olamiyorken başkasının gerçeğisin.
sevmek istiyorum ama olmuyor sevmek güzeldir.
Kendime zarar vermeye basladim. Ruhsal zararin boyutunu bilmiyorum ama doktorum ilac konusunda direndi yine de baslamadim. Koluma cizikler attim makasla bazen derinlesiyor yaralar ama geciyorlar iz kalmaz sanirim.
Hislerim seytanim beni terkettiginden beri zikzakli. Sanirim gidiyorlar onlar da. Yine dusuncelerimle basbasa kalacagim. Tek dilegim artik mantikli ve uzlasmaci davranabilmeleri ve gunun her saati beynimi kemirmemeleri. Sonraaa neler oluyor iste agliyorum hickira hickira baya agliyorum degisik oluyo o zamanlar. Ortada sorun yok ama icimde ölüm var.
Bir de yillarimin intikamini aldim ama hic tadi yoktu aksine daha cok cok daha fazla aci cektim. Zor oldu. Ve ne hayal ettigim kadar gucluyum ne huzurluyum ne oyleyim ne boyle.. sadece bosluk ve ölüm var. Her hayali gerceklestirince yasamak anlamsizlasiyormus ogrendim.

Bonfires yazmak istedi. Belki yarin olmaz
vay amk eskiden insanlar 00 00 oldu mu direk buraya yazmak için kapışırdı ne günlerdi bea.
Kendimi padişah olarak görüyorum.
Hep aynı hatayı yapıyorum. Beni sevmeyen insanlara değer veriyorum ve hayal kırıklığına uğruyorum. Basta iyi niyetli olduklarını ve beni sevdiklerini sanıyorum ama hiç de öyle olmadığını görünce çok üzülüyorum. Ne istediğini bilmeyen, açık sözlü olmayan, dengesiz insanları kendime vuuuuvvv diye çekiyorum. Manyak mıknatısıyım.

Bu gereksiz ve isabetsiz değer verme huyumun kaynağını bulsam aynı hataya düşmeyeceğim. O kadar yoruldum ve yıprandım ki. Sabit, şeffaf ve net bir insan için bu belirsizlik ve muğlak insanlar işkence gibi.
bu gece uyurken biraz daha huzurlu uyuyacağım.

tanrıya dua ederken bir yerin ismini eksik söyleyeceğim bu gece.
kerkük'ün ismini.

çünkü ay yıldızlı gök bayrağımızın artık yeniden kerkük kalesinde, olması gereken yerde dalgalandığını biliyorum.

ne mutlu bana.
görsel

hayırlı geceler.
Boşuna Sürünüyoruz .
iki hafta önce başladığım spor neticesinde 1 kilo aldım. Afferin bana. Ne mutlu bana . Bravo bana. Hayır yani normal insanlar sporla zayıflarken ben neden iki haftada bir kilo alıyorum ?
Adalet uykumu kaçırıyor sözlükcüm!
(#37871024)

Galiba seni hala derinden olsa da seviyorum deli arnavut. Bana öyle güzel birşey yaptın ki seni sevmeyi bırakamıyorum. Galiba barışacağız tekrar üç vakte ama zor olacak. Bekliyorum doğru zamanı. Ne ben sana geleceğim, ne de sen bana. Birbirimize aynı anda aynı adımlarla koşacağız.
belki bir gün merhaba ne güzel fesleğen dersin umuduyla işi gücü bırakıp fesleğen yetiştiriyorum iş yerinde.
sıçmıyım çiçeğine
Uyumadım, sanata bilime insanlara faydam dokunmadı, oturdum öyle biblo gibi, bibloyu koysak en azından göze hitap ederdi.
benden adam olmaz.
Karnim AC mk.
Dün evlendi. Bana da derin bir iç çekişten başka bişey kalmadı.
içimde tuhaf bir his var. korkuyorum...
Hastayım, gelmeyin üzerime. Burnum bir tıkalı bir akıyor, boğazım ağrıyor kuru ve kuru kuru öksürüyorum. Onca ilaç, buhar terapisi, tavuk çorbası, nane limon, mendil, vicks ve zencefilli bal. Biraz rahatlatıyor sonra yine aynıyım.

ah Yatar oldum hep yatar oldum, mecnundan bin beter oldum, bir ölüm yeymiş bin ölüme ben her gün bin ölür oldum. Kara sevda bu merhem ne çare, lokman neylesin yürekte yara.
zaman zaman çok boşluyorum.
3 yıldır hep aynı sevgi bi bitmedi amk.