bugün

çocukluktan kalma korkularım var sözlük ve bunlar karanlıktan veya daha başka korkular değil keşke öyle olsaydı ama değil mükemmel bir çocukluk geçirmedim diyebilirim arkadaşları tarafından hep dalga geçilen ve dışlanan biri oldum o yüzdendir şimdi insanlara karşı sevgisizliğim korkularım şuan yakın bir arkadaşım var bana her türlü her konu da destekçi ama o da bırakır gider diye çok korkuyorum en ufak bir şey den saçmalamaya başladım buluttan nem kapmak gibi bir şey bu zamana kadar kime güvendiysem hepsi öyle ya da böyle yarı yolda bırakıldım burdan hepsinin Allah cezasını versin beni ruh hastası bir psikopata dönüştürdüler burdan sonrasın da artık hayatımın daha güzel ve sakin geçmesini temenni ediyorum.
Umarım son olur bu. Babamı çok özledim.
akşamları pencereden aşağı işiyorum.
çok zevkli.
içimde bir sıkıntı,deli gibi ağlayasım var.
Mutsuzken kendimi sözlükte buluyorum. Mutluyken aklıma hiç gelmiyor bile. Evet çok mutsuzum.
Çok hızlı büyüyorum ama aynı hızda olgunlaşamıyorum. Bu yüzden sürekli kendimi dizginlemek zorunda kalıyorum. Hep çocuk kalmak istiyorum, kalamıyorum.
Amın kızı ne bok yediğini hala çözemedim.
Kabizim.
Benim bi sırrım yok bence en büyük itiraf bu ha bide sevgilimden ayrıldım taliplerini bekliyorum.
Kalabalıklar içinde yalnız olmaktan çok sıkıldım, çaktırmamaya çalışıyorum ama bakalım..
Hayal etmekten vazgeçtim. Nasıl olsa olmuyor zaten.
eski bir tanıdığın annesi ciddi bir rahatsızlık hasebiyle hastanede yatıyordu. dün haberim oldu. çok üzüldüm. yapılacak bir şey var mı diye sorduğumda sadece dua cevabı aldım. tabiki benim duam yeterli değildir diye düşündüm ve eş dost kim varsa hepsine dua etmeleri için yalvardım. hatta bir arkadaşım "olum ben allaha inanmıyorum ne duası lan"dedi. en sonunda kavga dövüş çocuğa allah sağlık versin inşallah dedirttim. akşamında o kadının gözlerini açtığını öğrendim ve çok mutlu oldum. acaba o ateyizin yüzü gözü hürmetine mi oldu bunlar bilemiyorum ama iyi ki oldu.
Doğumuma kaldı 2 hafta . Tabi belli olmaz. Her an her şey olabilir. Bugünkü nst ' yi doğumhanenin içinde çektiler. Suni sancı alıp , odada can havliyle yürüyen bir kadın vardı. Tansiyonum baya yükseldi onu görünce. Çok korkuyorum hem de çok.
Sohbet esnasında kullandığım bir kelime v.b bir cümle sonucunda karsimda ki insan kalkıp bana daha kibar olsan terbiyesizlesme gibi bir şey söylüyor ise şalter atıyor bende cunki insan değer verdigi sevdiği kişiye takılır şakalaşır tabii durum böyle olunca aklınıza malum bir atasözü geliyor ve içimizden söylüyoruz.
2007'nin amına koyayım. Dönüm noktası oldu çünkü. Hayatın hiçbir tadı kalmadı 2007'den sonra.
çevremdeki tanıdığım güzel kızlar evlenince veya sevgilisi olduğunu öğrendiğimde çok üzülüyor ve kıskanıyorum. Bende böyle bir sapığım.
hiç bi yere yazmaktan zevk almıyorum. yazmam lazım. nabıcaz?
bu gece ayrı bi mutlulukla uyucam.
Hayat bir savaş sonuçta,yenildiğimde hazmedemiyorum.
Canakkaleden bodruma yolculugum var ama hicte gidesim yok oraya. Yol cok uzun bu hava da iflagimi kuruyo gidene kadar. En azindan olumlu tarafi askere gitmeden onceki son tatil firsatim, bunu iyi degerlendirmem gerek.
Karşılık bekleyerek seviyorum. Karşılık beklemeden seviyorum diyen yalancı onun bunun çocuğudur.
Sol omuzdan sırtıma ve boynuma doğru yayılan vir ağrı var. Sabah uyandığımda başladı halen geçmedi. Kulunç mu sinir sıkışması mı çözemedim. Sanki darbe almış gibi kemik aciyor ama sanki kulunç varmış gibi ağrı yapiyor. Hareket ettikçe canim acıyor. Masaj yapmaya çalışıyorum omzuma daha kötü oluyor. Sinirim bozuldu.
Sözlük şifremi az önce hatırladım. Çok mutluyum. Yarın bambaşka bi gün olacak. Selamlar sözlük.
Küçükken yakışıklı bir abiyi bineceği otobüse kadar takip etmiştik. Yakın olsaydı kapı zilini öğrenirdim. Zile basıp basıp kaçardım. Uzaklarda oturuyordu plotoniğim.
Ölüyorum.