bugün

forum chat tarzı ya da aşırı subjektif biçimde yazan, futbol konusunda fanatikliği abartan, açtığı başlığın ilk entrysi tanım içermeyen her yazara eksiyi basıyorum.
ayrıca eksi oyu kısıtlaması ve eksi oy zamanlaması getirmesinden ötürü zall' a uyuz oluyorum.
Bilmiyorum ki bizim derdimiz ne? Yani birilerine hak ettiğinden fazla mı değer veriyoruz yoksa tamamen bir zamanlama hatası mı? Yani gereken zamanda gereken değeri vermiyoruz da sonra hatamızı anladığımızda çok mu geç oluyor? Niye yalnız kalmadan çift olmanın değerini anlayamıyoruz biz? Niye her şey her zaman kötü sonuçlanıyor? Kötü de değil ki, en kötü. Niye ne yapacam diye düşünmekten bir şey yapmaya halimiz kalmıyor bizim hiç? Öyle işte. Sizinde canınızı sıkmayayım.
8. Sınıfa gittiğim zamanlar bir piyano almayı hayal etmiştim. Ama diğer tüm piyanolardan farklıydı. Fiyatı ise lüks bi evden daha pahalıydı. Dolar cinsinden bir de.

Hayattaki tek amacım o piyanoyu alabilmekti. Ergenlik işte.

Girdiğim sınavlara, o piyanoyu istediğim için çalıştım. Onun için okudum. Onun için çalışıp para biriktirmeyi planlıyordum. Gerekirse kredi çekecektim. Evimde hiç eşyam olmasa bile bütün gün onunla uğraşacak, beste yapacaktım.

Sonra Olaylar dertler vs derken aklımdan çıkıverdi bir süre. Bundan 7-8 ay önce tekrar girip baktım. Piyano satılmış.
https://youtu.be/OeM-uxF4-2A

Bu gun dogum gunu. Onceki yillar gibi guzel ellerini tutup iyi ki varsin sevgilim diyebilmek icin neler yapmazdim simdi. Ona sarildigim bir saniyenin bilmem kacinda birinde hapis olmak icin. Guzel kokusunu biraz daha azicik daha icime cekebilmek icin. Ona yazdigim siirleri, sayfalarca yaziyi okutabilmek icin. Ona onu ne kadar dusundugumu ruyalarimda bile onu gordugumu soyleyebilmek icin.

Olmuyorr hissettiklerimi yazamiyorum buraya da. Kagida da. Mesaja da. Anlatamiyorum kimseye de. Kalbimdeki yogunluk zihnimde suzulup apacik bi cay gibi dokuluyor kelimelere. Kalbimdeki icilmeyecek kadar demli zira.

Cok ozledim sevgilim. Iyi ki varsin iyi ki seni tanimisim.
burçlar bir tek bana mı aşırı gereksiz ve saçma geliyor bilmiyorum.
Buraya edebiyat dolu,süslü cümleler yazamayacağım. Aslında ben de duygularımı benzetmeler, kafiyeler kullanarak ifade etmek isterdim ama düz dalayım ben en iyisi.
Öncelikle özgür olmak çok güzel bir şeymiş.
Bir kaç haftadır "Allah'ım hiçbir şey hissedemiyorum." demekle geçiyor. Ki hissizlikten çok memnunum.
Cidden çok huzurluyum lan.
Bu soğukluğumu herkese yansıtıyorum ozellikle birinin kalbini fena kırıyorum ama bir süre herkesten uzak kalmak istiyorum, kendimi dinlemek,kendime vakit ayırmak istiyorum.
Yaşamak için hevesim, olmek icin cesaretim yok. Netice olarak şükür diyorum, sabır diyorum.
Ilk degil ama ikinci kez bu durumdayım ama bu kez hic gücüm yok sanki. Neden en azindan uzaklara defolup gidemiyoruz ki?
Şu an yemek yiyerek doktorlar izliyorum. Bi de su içiyorum. Başka da bişi itiraf etmeye yüzüm yok.

Adres tv 2.
her gün yaptığım gibi yine gerçek kesit izliyorum. sarı bıyık yine formunda.
(bkz: tavanı izlemeyin mk)
Monotonlaşan ilişki nasıl düzelir diye google'dan aratmıştım.
uyku mutluluk işi...
mutsuzken uyuyamıyor insan.
ve tanrı şahidim ki, çok mutsuzum.
Yarın büyük gün ya herro ya merro.
EVET DENGESiZSiN.NE,NE iSTEDiĞiNi BiLiYOR NE DE TUTARLISIN. HER DEFASINDA KENDiME KIZMAMIN NEDENiSiN.
HER DEFASINDA BENi YIPRATIYORSUN. KENDiNE OYUNCAK ARIYORSUN.iSTEDiĞiNDE YAZIP iSTEDiĞiNDE YAZMAMAK EN BÜYÜK BENCiLLiĞiN. ADI OLGUNLUKMUŞ??HADi LAN SENDE... BENCiLSiN SEN. TATiL YAPIYORSUN ŞUAN AMA BOŞUNA. SENi ÇÖZEMiYORUM. BAZEN MUHTAÇ BiR ÇOCUKSUN BAZEN ŞIMARIK. SEN KULLANIYORSUN BENi.iHTiYACIN OLDUĞU ANDA KOŞTUĞUN ZORDA KALDIĞIN ANDA GELDiĞiN. GÜÇLÜ HiSSETiĞiN ANDA DA KAÇTIĞIN.

EGOLARIN ŞIMARIKLIĞIN VE EVET KORKAKLIĞININ ESiRi OLDUĞUN iÇiN SENELER SONRA DA OLSA PiŞMAN OLACAKSIN.

ŞiMDi iYiSiN BiR GELECEK HAYALiN VAR YIKMIŞ OLDUĞUN KALBiN BEYNiN ÜSTÜNE GELECEK DÜŞÜNÜYORSUN. HAKKINDA. AMA DURUŞUN YOK.KARARSIZSIN. iPiNLE KUYUYA iNiLMEZ KREDiN BiTTi. KLAVYE DELiKANLISI.
küçük küçük fesatlıklar yapmak hoşuma gidiyor.
Deniz sezonunu bugün açmış bulunmaktayım. Malum ramazan münasebetiyle biraz geç kaldık, tam istediğim bir hava hakimdi. Kapalı, güneşin olmadığı, dalgalı her an yağmur yağacakmış hissi bir yandanda gökgürültüsü. Tam istediğim deniz havasıydı kısacası. senenin acısını çıkardık tam anlamıyla.
şimdi bazı şeyleri hala anlayamıyor, anlamlandıramıyorum.

bir kadın neden gitmeye çalışır?

bir kadın neden aldatmayı seçer?

bir kadını neden istemeyip sonrasında gitmeye karar verdiği zaman isteriz?

bir kadına nasıl bağlanılır?

bir kadını sevdiğimizi nasıl anlarız?

bir kadını neden sırf seviyor bu deyip kabullenmek isteriz?

anlamıyorum sözlük anlamıyorum.

neden ne için yaşadığımı bile anlamıyorum sözlük.

yalnız kalmak isteyip, giden insanın arkasından neden üzülüyorum anlamıyorum. beni aldattığını söylemesine rağmen gitmesini istemedim be sözlük. ben çok mu normalim yok değilim bende aldattım defalarca, ama gitmesini istemedim genede.

kadın ilişkileri kavramları çöktü sanırım benim için neyin doğru olduğunu anlamlandıramadan duygusal bir çöküntüye girip her kadını istedim hayatımda.

neden o tek kişiyi bulamadım sözlük? gerçekten yoruldum...
Okuyup gerçek aşkı biraz kavrayacağım dediğim Hüsn-ü Aşk'ı dili ağır olduğu gerekçesiyle aylardır erteliyorum. O çok istediğim Kamus-ı Türki hediye geldi ama geldiği günden beri kapağını açmadım. Aşırı derecede pişman hissediyorum değerli dostlar. istikrarsız, ayran gönüllü bir insanım.
bundan 20 yıl sonra yaptıklarımız için değil yapmadıklarımız için üzüleceğiz.
onun gibi birinin karşıma çıkacağına inanarak kendimi kandırıyorum.

aslında benim hatam, tam olarak hata sayılmaz benim kararım. olmamasına razıyım oluyormuş gibi olmasın yeter.
kız kardeşime bugün ilgi beklediği halde ilgi göstermedim. neden yaptım bilmiyorum.
Herkes beni bi bok biliyor sanıyor. Ben hiç bi şey bilmiyorum.
izmir'e gelmeden önce hep gripin'in aşk nereden nereye şarkısını dinleyip huzuru koklasam Ege'de derdim.
Ve bu nakaratı hissederek isteyerek söyler içime doğru bağıra bağıra dile getirirdim.
Ve şimdi evimde oturup denizi seyrederken,varlığımın acısını,bilincimin işkence masasında ki çığlıklarını duyuyorum kulaklarımda.
Huzur ise ;
kokusu yok!
Ben onu dogum gününde tanimisdim, ilk dogum gününü ben kutlamisdim cok mutlu olmusdu, cok heveslenmisdi. 10 gün sonra dogum günü gelecekmis, bu sene de baskasiyla mutlu olacak, sıkıntı yok mutlu olsun da gerisinin ne önemi var. Sonucda herkes mutlulugu icin nefes aliyor.
Hayvan gibi ic gudulerim var. Hissediyorum her seyi sonra ulan ben boyle isin amk diyip kendime kiziyorum. Pozitif seyler neyse ama negatif olaylari hissetmek canimi acitiyor.

Kirk yasimda aldatilacagimi iliklerime kadar hissediyorum. Evlenir miyim ulan!?
korkak insanları hiç sevmiyorum.