bugün

jinekologa gorunmeye cekiniyorum ama yumurtaligimda dun gece hala agri vardi. Ya kotu bi sey varsa diye gaza getiriyorum kendimi yine olmuyo.
bak arada kalmak var ya arada kalmak hep en kötüsü.

hiçbir şeyi tam yapamamak.
Ne tam günah işlemek ne de tam sevap işlemek.
ne çok iyi olabilmek ne de çok kötü olabilmek.
ne şerefsiz olabilmek ne de onurlu olabilmek.

Her ne zaman arada kalırsam 20 şer sene yaşlanıyorum ve ölmek istiyorum.
Iyi geceler arkadaşlar. Leş bir gün. Lanet olsun. Oyle rezil bir gün ki yaşasın sosyalizm diyebilirim. Geçen hafta bana açılan kıza ret cevabı atıp aynı servise tıkış tıkış binmek zorunda kaldım.. kucak kucağa gittik be..bir öpüşmediğimiz kaldı anasını satıyım... daha beteri mesaj atmış..utandım ulan..
Sanırım bugünde, yarın okul yok bu gece geç yatarım deyipte 9 da uyuduğum günlerden biri olacak.
nudizmi acayip merak ediyorum imkanım olsa ve iklim şartları el verirse onlarla takılmak isterdim.
bugün çaycı hamdi abiyle aramızda şu konuşma geçti:

gsa: abi oraletin yanında beyaz peynirle varsa meyve getir

çh: nasıl anlamadım

gşa: tamam abi getirme bişey vazgeçtim

çh: tamam kolay gelsin.

beş dakika sonra ne dediğim aklıma geldi aradım hamdi abiyi. "abi kusura bakma nolur kafam hiç yerinde değil" dedim. adam yılların tecrübesi. "sıkıntı yok üstad bende zamanında aşık oldum" dedi. ben şok.
Biri karnimin icine elini sokmuş asılıyo gibi bi ağrı çekiyorum yaklaşık 8 saattir.
Herşeyi ve herkesi arkamda bırakıp, gitmek istiyorum. Karadenizde sakin bir sahil kasabasına yerleşip, kitap yazmak ve okumak istiyorum. (kendi kitabımı degil tabi.) yılbaşında ufak bir para çıkarsa, bunu yapmaya kararıyım. insanlardan çok yoruldum.
17 yaşındayım 1 hafta önce ilk sevgilimi yaptım, 9 tane okul değiştirdim, hiç çalışmayıp sınavda full çeken tip benim, sosyopatım, kızlarla takılmayı sevmem ama gey değilim.
SANKi Bi GÜNLÜĞÜNE KIVANÇ TATLITUĞ OLMUŞUM DA MELTEM CUMBULLA ÇIKTIĞI DÖNEME DENK GELMiŞiM GiBi BiR GÜN AQ YA.
galiba bu sefer kafayı yedim lan valla bak.hep ucundan dönüyodum ama bu sefer oldu galiba öyle hissediyorum.doktora falan mı gitsem acaba diye düşünüyorum.gitsem ne olacak onu da bilmiyorum,anlıyorum diyip durcak karşımda.
Safririkciğim bende seni seviyorum. Çok sağol merak etme. Opt.kib.by.
insanlara yaklaşmayıp onları uzaktan izlemeyi seviyorum. bu hep böyle oldu. birisini sevsem bile başkası ile olan mutluluğu izlemeyi daha çok sevdim. onun ile mutlu bir gelecek düşlemedim. insanlara yakın olamıyorum. yani madde de. ya da fiziken ne denir ise işte. ruhen sorun yok sanalda da sorun yok lakin gerçeklikten kaçıyorum. böyle gözlerimizin temas etmesinden, ellerimizin birleşmesinden veya tenimizin birbirine değmesinden, seslerini duymaktan kaçıyorum. benim tenim diğer insanlara göre daha soğuk ve özellikle soğuk tutmaya da çalışırım vs. birisi bana değince onu itmek istiyorum. bir başkasının sıcaklığını istemiyorum bana dokunma düşüncesi bile benim için nasıl desem, hoşlanmadığım bir şey. ben dokun demedikçe. bir tek annemin ensemi okşamasına katlanıyorum. demin her şeyin daha iyi olabileceğini düşündüm ama ben normal bir hayat yaşamaktan korkuyorum. bir süredir yoktum ve işin aslı kimseyi özlemiyorum. -ailemden birkaç kişi dışında- yani internetten kopunca ve ben telefon filan da kullanmam doğal olarak sadece yanımdakiler ile iletişimde oluyorum. ne bileyim. birilerine bağlı olmak istemediğim bir şey veya özlenmek filan. aslında iyi, hoş gizli egom okşanıyor ama işte ben hiç telefon insanı değilim. olacağına hiç olmasın isterim açıkçası. iyi olabilir dediğim anda korkularım saldırıyor. internete bağımlı olmaktan nefret ediyorum ama kısmen de uzaklaşamıyorum. ya hep ya hiçtir benim için bir şeyler. bazı şeyler. herkesi memnun edebilmenin bir kolayı olsaydı q€$q€.
Az önce örnek program kodu ararken kodumundunyasi.net diye bir site ile karşılaştım.

Şaşkınım. Kodumun dünyası nedir ya, küfür gibi de değil direk küfür.
tıkandım. yoruldum. uzun bir süre bi köyde yaşamak istiyorum. torosların eteğinde. sakin. kışın soğuk olsun yazın aşırı sıcak yerine hafif hafif essin. akşam karanlığını odun ateşiyle aydınlatayım.
şizoidim.
Hayatımda kahramanım dediğim (çoğu kadın gibi) kişinin -babamın- yanlışlarını görünce kendimi berbat hissediyorum. Ona da güvenemeyeceksem bu hayatta ne bok yemeye yaşıyorum diye düşünüyorum.

Neden yeni insanlarla tanışıyoruz, neden yeni insanları hayatımıza alıp özelimiz yapmak için kendimizi paralıyoruz?

1.tekil kahramanım dünyayı kurtarmaktan vazgeçerken kendime yapay kahramanlar oluşturmaya çalışmaktan biraz yorulmuş gibiyim.
sıkıldım artık lan cidden sıkıldım. sözlük sana içimi dökmek istiyorum. deniz umarım bu yazıya denk gelip okumazsın. sıkıldım lan artık bu kadınların davranışlarından. ulan amına koduğumun dünyasında zaten bir türü oluşturan iki cinsiyetiz. lgbtleri baz almazsak. bir sevgili bulmak niye bu kadar zor lan. ne kadar erkekler olarak bu kadar uğraşmak zorundayız. tip para kültür sağlam seks özgüven... ee ben bunların hepsini sağladığımda neden ortalama bir kızla idare etmek zorundayım? neden aynı özelliklere sahip insanlar sevgili olamıyorum? daha ziyade neden sevgilim yok amk? 4.5 yıl oldu lan. 4.5 yıl amk. sıkıldım lan harbiden sıkıldım. sanki bizim hiç duygusal isteklerimiz yok yalnızca cinselliğe odaklı yaşıyoruz. ha cinsellik dediğimde o kadar ahım şahım bi şey değildir emin olun. yani türk kızından o kadar üst düzey bir performans beklemiyorum. yani ablayacağın sözlük artık içimdeki bu duygusal boşluk artık gırtlağıma dayandı.
bu kadar cahilin bir arada olduğu sözlükten sıkıldım. yakında bırakıyorum arkadaşlar. evet.
kimse yazmamış ben yazayım dedim. yüreğim elvermedi buranın boş kalmasına.
Bebek gözleri ışıldayan biri tarafından, gözlerine bakamayacak kadar.. Sevilmeye, daha çok sevmeye ihtiyacım var. Ama çocuk masumiyetiyle, huzurla, yalansız, inkarsız. Sıcaklığını hissedip varlığından mahrum olmayarak ve mahrum etmeyerek. Yolu tamamlama azmiyle...
iş yerinde patron canımı sıkarsa ay sonunda yapılacak çek vs. gibi ödemelerin listesini çıkarıp rapor gibi önüne koyup yüzünün aldığı şekli izliyorum.

kusura bakmıycan patron öyle her canın sıkıldığında suçu bana atmıycan.
Bana dedi ki ben seni aldatmam ama senden korkuyorum, sen yaparsın. Dört yıl boyunca bunu defalarca söyledi. Ve bende sonunda gittim onu aldattım. Hem de defalarca.
Sahi bir kadının tebessümü beni heyecanlandıralı kim bilir kaç zaman oldu. Şimdi konuşmam esnasında ceyran edebilecek 10 farklı monologun senaryosunu uykumda bile oynuyorum. Bir kalenin fethi için hazırlanan savaş stratejisi değil bu, bir aşığın istilası.
Uzun süredir mide kanseri olan üst komşuyu apar topar ambulansa koyup gittiler az önce. Sanırım göçtü bu dünyadan. içim bir garip oldu. Ben daha 5 6 yaşlarımdayken bu adamın gelmesini merdivene oturup beklerdim. Geldiğinde de ağaçlı para (sanırım 2500 lira idi o zamanlar) isterdim. Daha büyük para bile verse almazdım ille ağaçlı para isterdim. O da her gelişinde bana ağaçlı para verir severdi.

Siz siz olun hep iyi hatırlanacağınız işler yapın. Dünya bu kadar işte.

işte o ağaçlı para:

görsel

Edit: hala hayattaymış çok şükür.

Edit 2: 19 kasım 2016 cumartesi saat 19.25 sularında vefat etti.