bugün

Aklıyla mı hareket etmeli bir insan yoksa kalbine yenik mi düşmeli ?
Yatacak yerim yok.
Az önce istanbul sallanmadıysa benim gençliğim aniden yıkıldı amk. Olm hissetmediniz lan sallanıyoruz aq. Neler oluyor
6 da kalkıcam daha uyumadım. Allah akıl fikir versin bana.
Bu saatte kıçtan iğne yedim.
hayat felsefeleri olmuş iyi paralar kazanmak, biz olmuşuz mağdur.
siktigimin okulu yüzünden ankara'ya gidemiyorum bu sene ne olurdu 10 kasım resmi tatil olsa, bizlerde doya doya anıtkabir ruhunu yaşasak. özür dilerim atam.
asla kendimi anlamıyorum. hayatımda her şey daha da boka batarken neden şu an bu kadar mutluyum bilmiyorum. sorgulamayıp tadını çıkarmalıyım sanırım. pek sık olmuyor çünkü. lütfen daim olsun rabbülalemin. dinimiz amin.
Bir karar aldım artık ben istemediğim sürece kimse beni üzemeyecek diye. Aşk meşk mevzularını sağlığıma zararlı deyip bıraktım. Sabah arkadaş yine sevgilisiyle ne kadar da mutlu olduklarını anlattı. Romantik değil odun olacam,istemiyorum aşklı kalpli sözler dedikçe konu beni içine çekmeye çalışıyor. Bir bakıyorum başlıklara eski sevgiliyle bozmuş herkes. Bırakın, üzülmeyin. Sizi daha fazla üzebilmesine izin vermeyin.

itiraftan biraz fazlası oldu sanki.
bundan on dakika önce kızılayın ortalık yerinde ömrü hayatımda görebileceğim en güzel görüntüye şahit oldum. bütün arabalar olduğu yerde durdu herkes aşağı indi. yaşlısı çocuğu herkes başı yukarıda dimdik atasına saygısını arz etti. hemen yanımda duran yaşlı amcam saygı duruşunun hemen akabinde bağıra bağıra haykırdı ve biz darmadağın olduk. ney miydi o söz? şu:"allahım keşke bizden alıp paşama verseydin de bizi bu hallere sokanları ayağının altına alıp ezseydi."
okul ve hapisane aynı amaca hizmet eder temelde;
topluma karsi ve kisisel olarak egitilmek.
yalnızım. net.
Kulaklarım kepçe saçlarımda cok uzun üsten topladıgımda elflere benziyorum.
(bkz: elektrikli testere ile kaçanları kovalamak/#34668332)
yalnıssınız ömrünüz boyunca. acıları da üzüntüleri de tek başına yaşayacaksınız. kendinizi buna alıştırın.
Dibine kadar mutsuzum. Öyle ki özlemine dayanamayıp geldiğim istanbul bile boğazımda kaldı.
Merdiven basamaklarını sayıyorum, attığım adımları sayıyorum, en ufak şeyler bile dikkatimi dağıtıyor fakat bunlar bana hayatımdaki insanlar kadar zarar vermedi. bildiğiniz bana gam vermek için gelmişler dünyaya.
Kkimse kusura bakmasin sende kusura bakma ama bu ne ya boyle. Neden ugrasiyim ki abi. Ben istesem muhabbet cevircek bin turlu adam var. kimseyle konusmuyorum seni adam yerine koyup konusmusum sende sacma sapan konusmalar bilmemne. Hic katlanamam yolun acik olsun dedim bitti gitti.
Sanki yüksek bir uçurumun kenarındayım,tam ucunda.
Arkamdan koşan milyonlarca insan var ve gelip beni aşağı atmak istiyorlar gittikce yaklasiyorlar.
Kendim mi atlasam onlarin gelmesini mi beklesem?
Ben atlasam da öleceğim, onlar gelse de öleceğim. Sürekli bir arkamdan koşan beni atmak isteyen insanlara bakiyorum bir de uçuruma.
Yaklaşıyorlar...
Şu halimi seven bir insan bile yok Kendim dışında ve insanlığımı kaybetmekten çekiniyorum.
Sanırım sevdam sadece bir saplantıdan ibaret.
Utanıp pişman olcak bişey yok, hoşlanıyordum yazdım.
ne para ne pul.. tek istediğim şey çok sevilmek. sen az seversen benim canım acır yüzüm gülmez. onun için ne olur beni çok sev. sev ki bende parmak uçlarından saçının her bir teline kadar seni mutlu etmek için nefes alayım.
beni çileden çıkarıyor büsbütün kendime karşı duyduğum nefret ve de merhamet.
Son pişmanlık fayda etmiyor. Bunu sevdiklerin teker teker öldüğünde anlıyor insan.