bugün

Güzel şeyler olsun istiyorum artık sözlük.
kâbuslar görüyorum uykular haram oldu,
ben aslında geceydim sen karanlığıma güneş oldun..
hiç kız arkadaşının olmamasıdır.
bir galatasaraylı olarak alçak fransız takımı monaconun feneri elemesine üzüldüm.
Sabah 6'da yatıp 8 buçuk gibi uyanıp 9 civarı kalkıp dokuz 45 sularında evden çıkmıştım.. epey olmuş, epey yorulmuşum.

Ve bir de bu ufacık uykumda manidar bir rüya gördüm bu sabah. Üç beş yılda bir Sadece Özel Zamanlarda gördüğüm bu rüyanın Ne anlama geldiğini biliyorum. Ama o iş, n'olacak da öyle olacak onu bilmiyorum. Bilemiyorum. Dahası inanamıyorum.
popeyes'tayız hoşlandığım kızla birlikte. 2 menü söyledik. Büyük boy sprite ile serinlemek isterken lanet olası kapağı açıldı ve yarısı üstüme yarısı masaya döküldü. selpakla üstümü kuruladıktan sonra yemeye devam edelim dedim. sprite, tavuk dolu kartonun içine doluşmuş. tavuk parçaları içinde yüzüyor. kız tabi görünce yeni bir menü alalım, bırak onu dedi. rezil olmaya müsait ortam varken,tam o anda " yok ya ben tavukları hep böyle yerim. hatta evde bile gazozu tabağa döker tavukları atarım içine, çok lezzetli oluyor valla, denesene"dedim. kız tabi kahkaha attı güldü. Tebessüm ederek yüzen tavuk parçalarına baktı elini daldırdı ve aldı bir tane ve yedi." gerçekten güzelmiş" dedi ağzı doluyken. ben de güldüm ve o an anladım doğru kızın o olduğunu. yalnız tavuklar lezzetli gelmeyebilir böyle yerseniz ;ama benim için hayatımdaki en lezzeti yemek oydu.
huzurum kalmadı yalan dünyada.
Düzenli bi ilişki istiyorum. Belki hemen evlilik olmucak ama güven ve sadakatle uzun süreli gidebilecek ve belki nikah masasiyla bitecek türden.
Her seyden sikayet ediyoruz,hicbir seyden memnun kalmiyoruz.sahip olduklarimizdan ziyade olmadiklarimiza odakliyiz.hep bu yuzden kaybediyoruz.
Benim hiç sevgilim olmadı sözlük. Hep uzaktan sevdim, platonikti hepsi. Çok sevdim deli gibi ama ruhları duymadı. Çıt çıkarmadan sessizce...
mesaiden sonra takıldığım yerde yavru kediler var. bir tanesi beni çok sevdi bende onu sevdim adını da pakize koydum. dün yavru kedi pakizeyi yıkadım. çok kirlenmişti malum sokak kedisi. suyu hiç sevmiyor eşek sıpası ama yıkanması gerekiyordu. sonrasında saç kurutma makinesi ile de bir güzel kuruttum. bütün tüyleri aslan tüyü gibi oldu şapşiğin. akabinde yemeğini yedirdim finalde 1 saat kadar kucağımda uyudu. onunla vakit geçirmek o kadar eğlenceli ki her gün benim gelmemi bekliyor biliyorum. bende koşa koşa ona gidiyorum.
Hayatımın en güzel zamanlarını şu son bir buçuk aydır yaşıyormuşum.
itiraf ediyorum, geçmiş yılların birinde robinho'nun beşiktaşa geleceğime inanmıştım..
wikide adamın sayfasını editlemiştim fln..
taraftarlık zor iş azizim..
ama kandırılmıştım ya..
Artık bir inciciyim.
Üniformalar çok çekici geliyo bana artık. Zaafım falan mı başladı ki.
Amk hayatında tek bir yerde huzur yok evde bile yok.
daha o kadar samimi değiliz, mesaj atabilmem için bahane bulmam gerekiyor, artık deprem, sel, çığ kasırga, volkan patlaması filan olsa da mesaj atsam nerdesin, iyi misin diye dua eder oldum.

en sonunda bir sabah günaydın yazacağım o olacak.

görsel
Eskı ıs yerıme 3 ay sonra tekrar basladım ve ayaklarım resmen benım degıl o kadar cok agrıyor ve sızlıyor. Ilk gunden neden bana yuklenıyosunuz yahu el ınsaf.
Tülaaay seni çok seviyom pişmanım dön geri gel, yalvarıyom elini ayağını öpeyim nolursun. Sensiz yapamıyom, yapamıyom sensiz tülaaay nolursun gel nolursun.
YALAN DOSTUM BU DUNYADA DOST DIYE BIR SEY YOK.
her aksam balkona cikiyorum ben. bir demlik cay mutlaka yanimda. yazmis kismis, hava yagmurluymus karliymis demeden cikarim. masanin sag tarafina gecip oturuyorum ve tam karsimdaki en uzak isiga bakip sohbet ediyorum. isik hep ayni isik. gunumun nasil gectigini anlatiyorum o isiga. bazen susarak bazen de susmak bilmeyerek. onu ozledigimi soyluyorum o isiga. bekledigimi de. vazgecmeyecegimi de. ona notlar yazip bir kutuda biriktirdigimi de soyluyorum. bazen bakip bakip agliyorum. bazense gozlerimin ici guluyor.

o isigin da beni bekledigini biliyorum. bana anlatacak cok seyinin oldugunu biliyorum. onun da beni ozledigini biliyorum. aksamlari balkonda benimle konustugunu biliyorum. ben ne yapiyorsam aynisini yaptigini biliyorum.

ama sadece birbirimizi tanimiyoruz. henuz.
Hala çayı iki kişilik demliyorum. Alışamadım yalnızlığa.
kızlardan soğumaya başladım anasını satayım şimdi bir kız görüyorum o kadar havalı yürüyor saçları felan güzel kokuyor görsen manken zannedersin ama gerçek şu ki bunların evdeki hali gerçekten çoğunun berbat doğal olsa hayal kırıklığı yaratmıyacaklar doğal olanlara lafımız yok bu kadar havalanmanın ,gösteriş yapmanın mantığı yok doğal ol anasını satayım .
Sözlük yazarlarının itiraflarını içeren başlıktır.
bir galatasaraylı olarak alçak fransız takımı monaconun feneri elemesine üzüldüm.