bugün

Yorgun denizler usanmış fırtınadan
Bense bir gemi ve kaybolmuşum
Kıyıları görünmez fenerinde ışık
Ay bile gizlenmiş yıldızlar karanlık
Ne bir ses var ne bir nefes aldırıyor
Ayrılık yakın vuslat görünmüyor
Öncesi yok sonrası yok sanki hepsi hayaldi
Bana sevgisi yok yokluğu çok ağır gelirdi
Kulağımda hala sesi bir veda busesi
Bile bırakmadan gitti gidiş o gidiş
Küskün bu dallar kırılmış rüzgarlardan 
Bense filizlenmiş açacakken solmuşum
Baharı beklerken güze boğulmuş bir çiçek
Gülümsemeler gibi o da solup gidecek
Ne bir umut ne ihtimal kar etmiyor
Ayrılık yakın vuslat görünmüyor.

Suan tam olarak ruh halim.
bu gece sevgilim olcak adama sarhoş kafamla öyle bir deneme yaptım ki. yapmaz olaydim. üzülen yine ben oldum yani. düşün sözlük deneme yaptığıma üzülmedim dün'ümüze üzüldüm.
Aşığım. O kadar çok sevmişim ki canım yanıyor. Sevgisinden şüphe etmediğim adam son zamanlarda garipleşti, ilgisizleşti. Kendisinden soğutmaya çalışıyor sanki. ama ben ona ne yaptım ki? Ne oldu da böyle yapıyor? Bir insan durduk yere neden değişir anlamıyorum. Yoksa ben mi kuruntu yapıyorum? Bu sorular aklımı kemiriyor, Uyuyamıyorum...
Televizyonda kanalları gezerken şöyle bir yeşilçam filmi karşıma cıkarsa mutluluktan uçuyorum. Ezbere bildiğim filmler de dahil buna. Şu an " sen bir meleksin " var mesela . hülya koçyiğit ve ediz hun. Çok sevinçliyim şu an çocuk gibi.
Hicbir seyi hic kimseyi ciddiye alamiyorum sozluk.su aralar her seyle dalga geciyorum.sanirim bu benim yeni savunma teknigim.icimdeki mutsuzlugu,yalnizligi boyle gizlemeye calisiyorum
Kötüyüm , yine iciyorum siradanlik yine . insanın içini acıtan o her zaman ki siradanlik değil midir ? Siktigimin çağına kendi dogrulariyla kendi fikirleriyle var olmaya çalışmak , çağın sana doğrulttuğu Her basitliği içine almamaya çalışmak ? Zor değil midir ? Herkes gibi olmamak çünkü var olduğun kişi olmak ? Ben buyum deyim sonsuz bir okyanusun içinde kürek cekmek ? Nereye gideceğini bilmeden ama içinde sönmüş umutları olan , sonucunda var olan kişi olmak ? Belki umutları ? Olamayacağına inandigin , belki umutları ?
Cekelim bakalım nice olursa olsun bakalım .
Burda beni kadin saniyorlar ama ben erkegim.
atom bombalarının küçük nükleer kuvvet olduğunu bilmiyordum. küçüğü bu kadar kuvvetliyse büyüğü kim bilir nasıl kuvvetlidir?
Sanırsam sözlük yazarlarından birine takıntı oluşturmaya başladım (oluşturdum).
Günde beş defa mesaj kutusuna saçmasapan şeyler yazıp gönderemeden geri siliyorum.
Hadi bakalım hayırlısı.
Bilmiyorum. Bir arkadaşım bir şeylerin kıymetini bilmem gerektiğini söylemişti. (fatma hanım parkı)

görsel
Şu an tek isteğim, yerçekiminden uzak olmak.
insanların geçimsiz olmasının ceremesini neden ben çekmek zorunda kalıyorum anlamıyorum.

Ben onunla anlaşamıyorum deyip kenara çekilmek ne kadar da güzel.

Anlaşın bana ne! Biz hiç mi bişeylere kızıp, darılmıyoruz bizim duygumuz hissiyatımız yok mu!
hocu bir yurtdışından işletilmediğim kalmıştı, an itibariyle onu da yaşıyorum. skype'tan birisi ekledi, amerika'da gözüküyor.

"bir arkadaşlık sitesinden aldım kullanıcı adını, sarışın kadınlardan hoşlanıyormuşsun, ben de sarışınım ve sarışınlar yatak odasında çok eğlenceli olurlar" minvalinde mesajlar atıyor.

akşama reddit'teyim gençler, beklerim.
olmuyor be olmuyor işte. ben yine kötü hissediyorum kendimi. ne olsa, ne bitse kötü hissediyorum.
Sistemin kölesi olmayın arkadaşlar, sosyal medya kullanımınızı sınırlayan,sosyal medya bir özgürlük değil köleliktir. Köle olmayın okuyun araştırın, dizilerin, çevrenin bize empoze etmeye çalıştığı şeylerden uzak durun, toplumsal değerlerimizi hep beraber ayakta tutalım.
Hayatta aldigim en buyuk iltifat senden cok guzel anne olur. la madem benden guzel anne oluyor, nicin yapmiyonuz aminakoduklarim.
sevildiği kadar sevilmiyor insan.
değer verdiği kadar değer görmüyor.
bana dokunmayan hiç bir şeyi ciddiye almıyorum. rahatıma çok düşkünüm rahatım pahasına hiç bir şey yapmam.
Can sıkıntısından beni açık oylayan yazarların girdilerini baştan aşağıya okuyorum. Bazen ilk girdilene kadar gidiyorum.
Ruhumlaa bedenim sanki ayni cevry alisik degil. Ruhum kacip kurtulmak ister her gun.
Şuan afrika'da disaridan gelen insan elinin daha yeni degdiği topraklardayim.
Biraz zaman geçti buralara geleli ama bazi seyleri kendime itiraf edecek cesareti bile yeni yeni topluyorum.
Utaniyorum arkadaslar,en cok kendi adima daha sonra tüm insan oğlunun adina utaniyorum.
Derdini sikeyim butonunu herkes adina burda kullanmak istiyorum.
Televizyonlarda belgesellerde izlediginizde üzülüp ertesi sabah unuttugumuz insanlari her dakika gördükçe,
askim neden 3 dakika once aramadin,neden 2 dakika once gelmedin gibi dertleri duydukca cıldırıyorum.
Sol framede gördüklerime inanamiyorum.diyorum ki en büyük derdinizin amına koyayim.
Çocugunu,hayvanini 50,100 tl tazminat alabilmek için arabalarin altina atan insanlari gördükçe nerde bu derdini sikeyim butonu diyorum.
6 yasinda cocugun bir bardagin yarisi kadar su alabilmek için yaptiklarina bakiyorum, sonra dönüp itiraflariniza bakiyorum.
Sadece sizin için degil benimde boyle oldugum icin utaniyorum.
Dün gece sonda borumun tıkanması yüzünden sabaha kadar acı içinde kıvrandım. Bu hastalığım yüzünden son bir ayda 3 defa hastaneye düştüm. Yaşamak mı bu. Allah canımı alsın.
görsel
En acısı ölüm. Gerisi yalan.
Neden bu sözlükteki herkes kendini beğenmiş ve egoist, nereden geliyor bu kibir?