bugün

itiraf ediyorum. çocuklardan nefret ediyorum ama sınıf öğretmenliği okuyorum.
şirkette bir genel müdür yardımcısı var adı kamil. adamı her gördüğümde aklıma malum replik geliyor ve gülme krizine giriyorum.

(bkz: nabıcaz be kamil)
Bence insan belli yaslar arasinda evlenmeli deminden beri bu konuyu dusunuyorum simdi ben yirmibes yasinda evlensem ben elli yasina gelince oglum yirmi bes yasina gelir ama ben otuz bes yasinda evlenirsem ben elli yasina gelince oglum daha on bes yasinda olur insan hic evlenmezse daha iyi degilmi zaten yolun yarisini katetmissin allah omur versin de en iyi ihtimalle yarisi hepimiz biliyoruz ki cahit sitki icin yolun yarisi yirmi birdi belki de biz yolun sonuna gelmisizdir yani anlayacaginiz yolun yarisindan sonra insan evlense ne evlenmese ne.
kulağımda güzel bi müzik varken iyi kliplerdeki ya da filmlerdeki havalı sahnede oynuyor gibi hissediyorum. bi patlama olur da müzikle falan yürür ya aktör aynı öyle. başım dik ağır adımlar falan.
Biraz sevilmeye ihtiyacım var sözlük,azcık olsada olur ama işte öyle diplerdeyim .
Çok acıyor ama...
görsel
cama konan şu güzellikten gayrı kimseyle iletişim kurmadım. memnunum.
ilaçları aksatınca ishal oluyorum.
Hay ben boyle doktorlara, boyle saglikcilara! Doktor diye canimizi emanet ediyoruz, teshis koymayi birak, olayi bambaska yerlere getiriyorlar. 2 aydir babannemi geriatriye goturuyorduk istahsiz, gittikce gucu dusuyor, zor kimildiyor diye. Bu dingiller de ancak kadindan kan aldi durdular. 2 ay arabaya binmesi bile iskence haline gelen zavalliyi kan tahlilleri icin hastaneye getirtip goturduler! Kan degerleri dusuk diye hematolojiye sevk ettiler sonra. Ama bu dingillerin biri cikip da sunun kalbine cigerlerine bakalim, koah hastasi, aritmisi ne durumda demedi! Acile goturunce ortaya cikti. Kemik iligi olma ihtimali varken aslinda karacigeri metastaza ugramis! Bir tane duzgun akli basinda adam yokmus ki cikip da su kadinin organlarina bir ultrasonla bakalim desin! Gunlerdir sayip dokuyorum. Sizi doktor yapani da sizi de alsinlar duvara carpsinlar! Aptallar kadinin kalbi su toplamis, yarim lt ye yakin su cekildi! Siz anca kan tahlili bakmaya devam edin! Ben sizin kadar dingil olamiyorum, insallah sizin basiniza boyle bir sey gelmez, ayni caresizlik halini yasamazsiniz!
çok canım sıkıldıbir de yorgunum.
Bunu sen istedin, Nefretimden kork bence. intikamım çok pis olacak!
Sokakta gerard way, jakub gierszal veya jesus of suburbia klibindeki saint jimmy gibi birini görsem yavşarım. Direk.
ütüyü ve ütü gerektiren kumaşı icat edenin Allah da belasını versin.
2 sene önce diyet yaparak 3 ayda 12 kilo verdim tabii yürüyüşle beraber, sonrasında böyle hayat mı olur onu yeme bunu yeme nedir ya diyerek verdiğim kiloları geri aldım bir süre içinde, giydiğim gömleğin düğmelerinin kapanamadığını görmek üzdü açıkcası beni, tekrardan başladım.
Aileme uzak olmak beni daha çok mutlu ediyor.
bu akşam sinemaya gittim. gün sıkıntılı geçince kafamı dağıtmak istedim. çıkışta bir çiftin hakarete varan tartışmasına tanık oldum ve çocuk kıza tokat attı, buna rağmen aynı arabaya binip uzaklaştılar. arkalarından bakakaldım.
anlayacağınız canım hala sıkkın.
Dışardan mutlu,rahat, cool görünmeye çalışsamda aslında mutsuz, huzursuz, ve yalnızım.
kankalarıma fifa2008 de çok yenildiğimde gizli gizli ağlardım.
evlenmek istiyorum sözlük. içten içe bunu istiyorum. ne kadar dışarıya anca 3 sene sonra olur desem de hemen şimdi olsun istiyorum. hele bir de evlenen arkadaşlarımı görünce daha da bir kıskanıyorum.
fazlasıyla canım yanıyor. öyle böyle değil üstelik. sormam ve söylemem gereken onca şey varken şurda şunları yazıyor olmak canımı yakıyor be.

hayat çok tuhaf, fazla tuhaf ve ben bunları kabullenemeyecek kadar küçüğüm galiba.
nedenlerle niçinlerle yaşamak zorunda kalmasın kimse, neden niçin diye sordurmayın kimseye.
3.yılım oldu bu meslekte ve üstümde okadar emeğin varki allah senden razı olsun ki sana ne kadar tşk etsem azdır snn emanetine sahip çıkmak benim boynumun borcudur...
ayrılamıyorum sözlük çok seviyorum. hergün her allahın günü ayrılmak istiyorum ama yapamıyorum her gün canım gidiyo hayatımı sikiyo ayrılamıyorum sözlük. yarın doğum günüm az önce ayrılık için söylenmesi gereken neyse söyledim ona. doğum günü ölmek mi olur be sözlük. seviyorum her şeyden çok seviyorum ama onun için hep en son plandayım dersleri sorunmuş , ailesi sorunmuş. mezhep dedikleri o boktan şey yüzünden hayatım sikiliyo sözlük. ben sünniymişim biz yapamazmışız vs. sözlük anasını sikiyim bu dünyayı bu hale getirenlerin gelmişini geçmişini sikiyim bu dünyada insanlara paranın herşeyden önemli olduğuna inandıranların. bu dünyanın ta amına koyimm.
Neyi bastırdıysan göğsüne, göğsünü soludukça büyüyen odur.
bana güven ama inanma... evet tam benlik
Gururumu hiçe saydım ve sevdiğim insanın peşinden koştum, 'hayatına baska birini almışken'. Belki bi hata yapmıştır, bunu yapmasında benimde hatalarim var falan diye. Bugün pes ettim. Benden bu kadar kıvırcık. Kusura bakma. Gururumu yok ettim, onurumu kurtarayım bari. Kendine iyi davran.