bugün

bazen kendimi karışık çerez paketindeki leblebi gibi hissediyorum. hepsi bitince sona kaldığım için seçiliyormuşum gibi.
2 saattir balkonda üst katın oğlunun telefon konuşmasını dinliyorum efendim. Pişman da değilim. Kalkmış kıza Maço gibi takılıyor. Eh tanımasam anlarım ama ben kendimi gülmemek için zor tuttum:
-kızım sana o eteği giyme demedim mi?
- çok sinirlendim
-ateş püskürtebilirdim orada
-giymeyeceksin onu

Tanımasam hadi... ama bi pembe gömlekle görmediğim kaldı onu yahu...
Bu aksam bir yasinda bir erkek cocyguyla ve iki yasinda bir kiz cocuguyla oynadim. Yok boyle bir mutluluk. Bir de diyorlar ki babalik sonradan gelen bir his. Acayip bir sekilde cocuk sahibi olmak istiyorum.
Hiç istemediğim şeyler yapmak zorundayım. Kendi hayatımın içine etmek üzereyim farkındayım ama gerçekten başka yol bulamıyorum. Kafayı yememe çok az kaldı.
Ulan hep erkeklerin "kanki naber ya" deyip ensesine saplak attigi kiz oldum. Tobe yarappim neden boyle oldu ya.
3 gun once eski sevgilimle karsilastim. Hayatima ondan sonra 3 5 insan girmis olsa bile onun degeri farkliydi. Gorunce tabi agzim dilim ehu oldu. Naber bidi bidi diye konusunca ne bakiyorsun saskin saskin dedi bende lafi cevirmek icin saclarin cok guzel olmus iyiki sari yapmisin eheuhu deyince cevap olarak,

Bu dogal hali salak sari olan saci daha ne kadar sarartiyim olum ! Allahim ya dedi ve arkasini donup gitti.
Hala utaniyorum.

Ve hala kin tutamiyorum kizamiyorum. Baskasi salak dese durup dururken yere yatirip tekmelerim. Nedir bu ya
Gozlerimin alti kizardi. Tam bir keş gibiyim.
içim yemen çölü gibi, cayır cayır yanıyor... burada olsan şimdi, sana kızgınlığımdan arayıp hal hatır sorar mıydım? bilmiyorum. bilmediğim, çözemediğim, öğrenemediğim bir sürü şey var, öğretmediğin. yokluğuna nasıl alışılır öğretmedin mesela? ya da bağrına nasıl basar bir baba bir evladı? yine de - her şeye rağmen - engelleyemediğim, engel olmak da istemediğim bu acı, boğazımda kalacak, kalsın. varsın bir de böyle yansın canım, var bir de böyle acıt içimi. zaten umurumda bile değil çektiğim acının biçimi. sen şimdi, gittiğin yerde rahat uyu. rabbim merhametini esirgemesin, nur dolsun kabrin. ben seni hep sevdim.
baba! günün kutlu olsun.
üç gün güzelce sosyalleştikten sonra hiçbir derdim olmayan ve gayet de sevdiğim insanların mesajlarını görmemiş gibi yapıyorum. en az bir gün kendimi kapatmam gerekiyor.

bir gün yakalanacağım o zaman naparım bilmiyorum.
ben bir hırsızım evet. kalbinizi çaldım...
bir hayırsıza gönül verdim. o da bunu biliyor. ilgi gösterip yakınlık kuruyor sonra da biz kankayız diyor. ben kanka olmak istemiyorum amk ne kankası ? ya hep ya hiç.
Değmeyecek insanlar için kendimi paralamaya devam ediyorum.
son birkaç yıldır çok ön yargılıyım ve bu halim hoşuma gitmiyor. değişmek için çaba göstermeliyim.
bunalimdayim lan. askerliği de yaptık iş yok be söslüg. napak anarşik mi olak.
Ekşi acilana kadar burda vakit öldürüyorum.
Bunaldım. Bıktım vallahi.
bir keresinde canını dişine takıp benim mutluluğu düşünen kız ile beraber oldum. ama yıprandığım bir dönemin ardından ilgimi yitirdim. sonuç olarak ayrıldı. ayrılmasına sebep olan ben olsam da üzüldüm. ayrılıklar hep zor olur, ama geçer. acısı baki olan bir şey yoktur. insan nelere dayanıyor şu fani dünya da dedim. sonrası malum o yoluna ben yoluma...
bu ülke gün geçtikçe dibe sùrükleniyo ve imkanı olmayanlar(dar gelirli menfaatçi olmayan sınıf) ilk olarak etkileniyor. diğer taraf ise hiç ölmeyecekmiş gibi yaşıyor. ülkede gelir adaletsizligi var. aslında her yerde bir adaletsizlik var. insanlar ise bunu görmüyo. ahlaksızlık desen... bir batının yaşam tarzına òzeniş var onuda yanlış algılayıp mal mal modernlik diyoruz. kendimizi beğenmiyoruz o ona laf söylüyo o dierine iğrençsin .... açıkçası sikeyim ben bòyle işi bu ne yani artık bıkma usanma noktasına geldim. ıq ortalamamız 88 ne ara bu kadar mal oldu bu toplum? dahada idrak edemiyoruz yanlışlarımızı neyse ülkenin çoğu daha yaşasın hiç bi şey sikimde deil ben modernim zengin biriyim yada zengin birini istiyorum , zina yapıyorum modernlik böyle bir şey havalarıyla. şu batını bilim ve sanatta ilerlemesini alsak kim bilir nerelerdeydi bu ùlke. tarım bile öldü şu ülkede ve insanlar hala haha haa diyip gezip tozuyo baba parasıyla. o baba parası kesilirse bir gün çok merak ediyorum vay hallerine.
Motorla kaza yaptım ve bunu uzun süre sakladım.
Sinav stresi yuzunden babalar gununu karistirdim. Gecen hafta kutladim. Cok uzgunum :(
Sevdiklerimi üzüyorum be sözlük.
Beni sevenleri daha fazla üzüyorum be.
Kòpek misali calistigim anatomi sinavina yetisemeyip alttan almak zorunda kalmak kadar igrenc bir sey olamaz. Bunu kimseye anlatamadim uludag araciligiyla tum sozlukle paylasmaktan onur duymak isterdim.........
şu an sol frame bakıyorum da. şu mübarek gün oruç oruç milletin kafası sexten başka bir şeye çalışmıyor yazıklar olsun ülkemin geldiği son noktaya.
oruç tutamıyorum sözlük kendimi kötü hissediyorum.
selda bağcan dinlemeyi çok seviyorum.