bugün

Ben allah'a asigim ya once allah'a sonra dogana ay canim benim ya cok seviyorum onu biran once bu romani bitirsemde onu okumaya baslasam.
Anathema şarkıları eşliğinde bir hayat yaşıyorum.

anathema - angelica.

And I still wonder if you ever wonder the same
And I still wonder...
Kibri olmayan insanlara ve durust insanlara karsi cok buyuk zaafim varr baya buyuk yani oyle boyle degil hani bazi insanlar paraya duskun olur ya bende alcak gonullu ve durust insanlara duskunum zaafim var bayiliyorum cok seviyorum vs vs vs.
Geçen sene genel cerraha gitmiştim göğüslerimden estetik ameliyat olmak için ama yapmamıştı ağlamıştım aylardır hiç bir kıyafet üzerimde güzel durmuyo fasa fiso sonra 5-6 doktora daha gittim ikna ettiler olmadım ameliyat ama hâlâ süpheliyim.
Askini cekerim geleceksin belki goz yasimi sileceksin diye (bkz: bir siktirgit ordan) ben bu sarkilari dinliyorsam guzel olduklari icin dinliyorum.
birdaha onu affetmemek üzere veda ettim...
Bugün çalıştığım kliniğe bi kadın geldi oturdu. Gözlüklü, halama çok benzeyen bir kadın. Benimle konuşmak için cümleye özür dileyerek başladı, 65 yaşındaki kadın benden özür diledi. Özel biseyler konuştuk, kapısını açtım, öne koşup kapısının açılmasını hak eden bi kadın. Çıkınca arkasından baktım, nereye gideceğini ne yapacağını bilmiyordu. devlet adına bu kadına ben mahcup oldum.
Gun boyu şu sozlukte o kadar mide bulandırıcı başlıklar vardı ki,iftardan sonra bi insanlaştı azıcık.neyiniz var sayın yazarlar kendinize gelin dikkat çekeyim diye bu kadar uğraşmayın lütfen.
geçen sene haziran girer girmez hayallerim gerçek oldu. Bu sene her şey olduğundan daha farklı. yukarıdan baktığımda bursadasın.. ışıkların arasındasın.. seni hissetmek ayrı. görememek apayrı. artık tüm tabuları yıkacağım. cehennem buz tutana kadar seni arayacağım.
kimseyi sevmiyorum hayatımda.
exo gay fanficler yazıyorum,kızım.
Hayvanlara yardım etmeye çalıştığımda "insanlara fakirlere yardım et asıl" tarzı cümle kuran insanlardan nefret ediyorum.

Kendilerinin ne bir kıyafet ne de bir yiyecek yardımı yapmadığından eminim.
çünkü o tarz insanlar hayvanlara karşı da duyarlı oluyorlar.

allahın sessiz kullarına yardım eden insanlara laf edenlerin içlerinde bir gram iyilik olmadığını düşünmekteyim.
hiç düşünmediğim şeyler olmaya başladı.
acaba ona bir şey olursa ne yaparım diye hiç düşünmemiştim mesela.
umarım sadece düşüncemde kalır.
Vallahi rabbimize daha yakin olduğumuz onunda biz kullarına rahmetinin bollastigi bir aya girdik arkadaşlar eminim tüm müslüman arkadaşlarımız bunun için çok mutlu onların mutluluğu benim mutlulugumuda çifte katliyor.
inşallah hep günahlardan uzak kalalim duaların sizinle...
aşka inanıyorum..
8 saat ve üzeri uyudugumda yüzüm gözüm kendine geliyor, okula bir yıl boyunca çirkin sebelek gibi gittim sanırım .
Ben de artık yalnızlar kulübündeyim.

Hoş buldum.
Yastığımla aramda ciddi bir ilişki var. geceleri ona sarılıp, onla sohbet edip ve yanağına(yani kenarına) bir öpücük kondurup yatıyorum. evet deliyim sanırım. bende farkındayım. bazen kendi kendime konuşuyorum(yani beynimin yarattığı hayali karakterle). ama sanırım yaşadığım dünya ve bu dünyanın bana hediye ettiği yalnızlık beni bunları yapmaya sürüklüyor.
Saclarimi seviyorum.
Freud ne kadar oruspuysa sende o kadar oruspusun,elektra kompleksi tasiyan insanlarin toplumdan dislanmasi lazim sakin evlenmesinler kesinlikle ve katiyyen.
Tüm gün mal mal ağladım. Allaha Şükür özellikle bir sebebi yoktu. Yengeç damarım tuttu yine hay lanet.
Çok sıkıldım lan. Umutları bile sönük kılan bir gece.
Az once 7 yillik dostum cok hassaslastigimi eskisi gibi olmadigimi herseyi kafama cok taktigimi soyledi.lisede boyle degilmisim universiteyle degistigimi eskiye donmem gerektigini soyledi.bense hala cok rahat bir kafa yapisina sahip oldugumu kendimi inandirsamda bunun boyle olmadiginin az cok farkindayim.hangisi dogru tam karar veremedimsede ikisinin de avantaj ve dezavantajlarinin cokca oldugu biliyorum.herseye ragmen meseleleri cok takmamanin insani daha mutlu edecegine ise eminim.
Itiraf ediyorum
-insanların benden birşey özenerek yapmasından nefret ediyorum ancak ben başkasına özenmekten çok zevk alıyorum.
ununu elemiş eleğini asmiş çok bilmiş gezmiş görmüş birileri itirafimi okuyup tavsiye verebilir mi? Sözlük tekrar tekrar yazmaktan sıkıldım ama sallayın lan.

not: yardımcı olan değerli yazarlara teşekkür ediyorum çok mantikli seyler soyluyonuz bugun yarin karar vercem ne kadar çok konuşursam o kadar iyi sanırım. (Duygulandi)