bugün

Bi mesaj atsın diye bekliyorum. Agzimdan neler cikti pismanim. Hemde çok.
üşenmeyip sayfalarca uzunluğunda entry giren yazarları görünce içim burkuluyor be sözlük.hem emeklerine üzülüyor hem saf buluyor. ne bileyim garip bir his.
http://data2.whicdn.com/images/130431153/thumb.gif
sabah 9da 1 dilim ekmek yedim açlıktan ölüyorum.
sabah 10dan beri araba serviste.
servis çevresinde yiyecek bulamıyorum.
hasta oluyorum.
başım agrıyor, gözlerim yanıyor.

ve 300 lira param çalınmış eve gelen bir misafir tarafından.
bir bucuk aydır saydım toplamda 5defa cıkıp bi kafede oturmusum. Bunların ikisinde evlilik teklifi yapan bebelere denk geldim. Evlilik fikrine hala soguk bakıyorum da burnumun dibinde gozume soka soka evlilik teklifi yapıyolar kızlara arkadas. Kocaman afisler cicekler yuzuk evet bunları anlıyorum ama bugun adam bildigin kameraman tutmus. Boylesine ilk defa denk geldim guldum ama icime icime agladım kıskanclıktan arada da cok klise lan diye bok attım hep. Neden gittigim mekanlarda surpriz evlilik teklifleri yapıyosunuz olum ben yalnızken uhu uhu.
Cok seviyorum ve cok korkuyorum. Hala korkuyorum... Guveniyorum ama korkuyorum....
bu sitede yeniyim ve başlık açmayı bilmiyorum.

(Çok cahilim keşke ölsem)
Totalde 3 yıldır calisiyorum ve bugun buyuk hediyesini aldim, boyun fıtığıyım.
boyle duzenin ben icine sicayim net. calismaya başladığımdan beri hastaliklardan kurtulamiyorum cunku dinlenme gibi bir luksumuz yok robot gibi 9 -6 calismayi diretiyor sana duzen.
isviçre'ye gideceğim günü* iple çekiyorum. kaldı 8!
en çok tutulan başlıktır.
artık her şeyden bunaldım.

hayat, aile, okul, şehir, ülke hepsi üzerime geliyor. bundan böyle üzerimde bir baskı olmadan rahat, huzurlu bir hayat geçirmek istiyorum.

"o hiçbir şeyi beceremez, aman dur sen yapma" minvalindeki cümlelerden artık gerçekten usandım. ailem ne yazık ki bana birçok konuda destek olacağına köstek oluyor.
bu dünyada güzel biri size aşık olabiliyor mu ? böyle bir imkan var da bana mı yok ?
Böyle hayatımda biri olsun istiyorum ama kriterlerimden de taviz verdirmeyecek biri olsun diye bekliyorum. Sonuç: bekliyoruz işte.
ölüyorum galiba agrilardan. cok mutluymusum gibi bir de bunlar cikti. her sabah lanet ederek uyanmak ve yasamaya devam etmek zorunda olmak diyorum..zor. sahi neden cektigimiz bunca izdirap? yolun sonunda cok mu mutlu olacagiz? cok mutlu insanlar olarak mi hayatimizi sonlandiracagiz? kim mutlu ölmüş dünyada? ölmeli en başından bunca zorluga katlanmadan.
hala onu çok seviyorum ve deli gibi özlüyorum. bir daha kavuşamayacağımızı bildiğim halde.
şu dünyada benden alâ gerizekalı yoktur, üzerime tanımam.
o mantarı ben kulağıma dökerim.
gurur yaptım, arayamıyorum.
deli gibi öpüşürken elim o memelere gitmedi ya la. hala hissediyorum acısını sevgili yazarlar.
geceler boyu uyumadan düşünüyorum.
öylece tavana bakıyorum.
kalkıp sigara yakıp sonra uyumaya çalışıyorum.
olmuyor.
uyku yok.
1 haftada 8 saat uyudum mu acaba ?
yapamıyorum sözlük yapamıyorum.

bu kadar aciz olmasak şu sözlük köşelerinde dertlerimizi anlatır mıyız ?
bu kadar aciziz işte.
içip içip sızmak isteyip sızamayacak kadar,
intihar bile edemeyecek kadar,
aciz varlıklarız.
Bella adlı yazar ilk entryi girmesin diye entry giriyorum. Al sana itiraf. Yeter arkadaş isyan ediyorum.
Şiirler Yapmacık değildir.

Oldu mu şimdi, söylesene.
Sırf göze çarpmak için 00:00da yaptığınız kolpa itiraflarınızı sikeyim beyler.
hasta olmaktan nefret ediyorum.
Bugünkü itirafımın ana düşüncesi ya göründüğün gibi ol ya da olduğun gibi görün. Ne yazık ki ben ikisini de beceremiyorum. Normal hayatta hiç bir şeyi takmayan hayatını eğlenmeye adayan Çevresi geniş bir insanım. Tabi görünen kişiliğim böyle. Içimde Olduğum kişi işe az insan çok huzur modunda bir kişi. Yani basit bir şekilde anlatırsam; sadece bir kaç tane gerçek dost, bir gerçek sevgili isteyen, sürekli bu insanlarla takılıp anılarımızı ilerde de anlatabileceğim insanları istiyorum. Zira tahmin edersiniz ki genelde Çevresi eğlence ortamından Oluşan kişi için pek zor şeyler bunlar. Öyle ki bir derdin olur bu ortamdakilere anlatmaya çekinirsin. Sanki Sürekli süper bir Hayatın varmış gibi davranırsın. Bu ortamlarda kızlar desen Gelip gidici herkes numaradan ilişki yaşıyor. Yani demem o ki şu anki Yaşadığım hayat istediğim hayat değil aslında. Tamam eğleniyorum her şey güzel bu insanlarla takıldığımda aklımda hiç bir dert olmuyo. Zira yalnız kaldığında, kendinle muhakeme yaptığın da acaba gerçekten başım büyük bir dertte olduğunda kaçı yanımda olur sorusunu sürekli soruyorsun kendine. Yani ya böyle devam edecek göründüğüm kişi Olacağım ya da her şeye sıfırdan başlayacağım bir yere gidip Olduğum kişi gibi görüneceğim. Bakalım ne olacak.