bugün

bugün bir kere daha otobüs aşkının gerçek olduğunu öğrendim.

siyah montlu, halka küpeli, kısa saçlı, kulaklıktaki şarkıyla ritm tutan, göz göze geldiğim tatlılık abidesi bizi aynı otobüse bindiren kader bir kere daha karşılaştırsın.

not: arkadaşlar eşgale uyan birini tanıyorsanız veya kendinizseniz insaniyet namına geri dönün.
Bugün diyetin kaçıncı günü bakmadım ama an itibariyle kuru fasulye ve pilav gözümün önünde akrobasi yapmaya başladı .
4 gün önce kendi kendime,amına kodumun kızı acaba napıyodur diye merak ediyodum.Malum 5 yıl geçti aradan.Bugün ailece yemek ve sinema günü yapalım dedik.Tesadüfe bakarmısınız amına kodumun kızı güzelliğinden bişey kaybetmemiş ablasıyla suratıma bakarken denk geldik.(Küfürleri ciddiye almayın yaşanan yoğunluğu betimlemek için ekledim.)
işe gidemeyecek kadar hastaydım bugün.
izin almaya gittim patronum tamam geçmiş olsun dedi fakat şef bozuntusu bildiğin surat astı konuşmadı bile benle. Yarın bir de onun tribini çekeceğim.
Erkeğin trip yapanı da hiç mi hiç çekilmiyor.
- bir sürü iş varken hasta olma hakkını nerden buluyorsun sen!
içerik bulunamadı.
o beni seviyordu, yüz vermedim. Şimdi ben seviyorum o yüz vermiyor. Durumlar karışık sikerler itirafını ya.
ümitsizliğe kapılıyorum...
Merhaba sözlük, her şeyi başardım, yoluna soktum ama şu gönül işlerinden hep kaldım. yapamadım.
iki gündür yalnız kalıyorum evde. saat 9 gibi eve geliyorum evde kimse yok. tek bir kelime bile etmiyorum.
herkesi eksiliyorum, hemde entryleri hiç okumadan. çok komikim amk.
sözlük yazarlarının sakladıkları gerçekleri ortaya çıkarması durumuna denir.
Evet hayat cok garip.
yazmaya yazacam da şiirin içine elini kolunu sokarsın, amansız düşersin bir noktalama işaretiymişçesine sen, bozarsın güzelliğini yazının diye korkuyorum. bilirsin, çirkinliklerin var, benimde var. o yüzden söylemem öyle kolay kolay kendimi de şiirlerde. yalnızca içimi söylerim. içimin iyisini. fakat şimdi içimin iyisi bile şüphe ediyor senden, senin güzelliğinden.
ben yazmaya yazarım da olur da içine damlarsa senden bir parça, ben mahfolurum. biliyorum.
gördüğüm insanların yüzlerini unutuyorum ama gittiğim yerleri unutmuyorum...
Allah belami versin senin gibi gerizekali, merhametsiz ve nankor birini sevdigim icin mesajini aldim bugun, hala aklmada cok hosuma gidiyo acip acip okuyorum.
5555. sayfa olmuş bu başlık. olsun. 29 ekiminiz de kutlu olsun.
Sevgilimi sevmediğimi farkettim. Sadece hoşuma gidiyor, iyi anlaşıyoruz. öyleyken de devam etmenin bir anlamı yok. Ona haksızlık ediyorum gibi geliyor. Bunu ona yapmak istemiyorum, kendime de.. Ayrıldığıma pişman olmam umarım. Ben kimseyi mı sevemiyorum yoksa onu mu sevemedim bilmiyorum.
düşünsene amk. sen buraya en samimi duygularınla yazıyorsun. herifin teki tuvalette sıçarken bunları okuyor. böyle topluma hitap etmeyecektik, teknoloji bir yerde durmalı bence ahaha.

edit: bak hala duygusal itiraflar geliyor. lan adam basur olacak yazdıklarınızı okumaktan diyorum.
anlatmayi deniyorum ama yeterli kelimeyi ya da sözü ya da sesi bulamiyorum.

bunu buraya birakiyorum;

kazim.kayuncu / anılar düştü peşime.

itirafimdir;

acı, en guzel besin kaynagidir.
hayat verir!
bazen öyle hislenirsin ki söyleyecek tek kelime bulamazsın ama gözyaşların sözcük olur tane tane akar gozlerinden ve huzur bulursun.

seni sonsuza dek görmeyeceğim dedim fakat köpek gibi özleyeceğimi de adım gibi biliyorum.
Telefonun icadindan beri insanlar birbirleriyle haberlesmek icin kullandi. Gunumuz teknolojisindeki akilli telefonlari anlamak mumkun bile degil hatta. Benimde var bir tane hatta, hicbir ise yaramayan butun gun masanin ustune oylece duran.. Bir akilli telefon dusunun ki sarji 2 gun gitsin..

Sizinkilerle karsilastirinca cok sasirdiniz di mi ?

Sasirmayin, kiymetini bilin.. Arkadaslarinizin, sevgililerinizin, can dostlarinizin.. Onlar yazmasa bile siz yazin, cunku guzel seyler bunlar.. O kadar guzel ki insan anca olayin diger tarafini gorunce anliyor.. Birakin telefonunuzun sarji hep bitsin.. Bazi seyler demek istiyorum ama diyemiyorum... Bilmiyorum, hayat karisik.. Hayat kisa.. Hayat dusundurucu.. Hayat guzel.. Offf!
o kumbarada birikmeyen para var ya,hah işte o bizdik.
Bu aralar hep rezil oluyorum. okumaz diye bir moderatöre mesaj attım. Okuyup cevap yazmış. Yaşımdan, işimden, tipimden utandım.
Bana aşık mısın unknown? Dedi.
Hayır dedim.
içimden ise "bir insanın gözlerinin içine bakmadan nasıl aşık olabilir?" Dedim.
Söylemek istediğim yalanlar var. Gerçeklerden daha güzel.