bugün

şuan yanımda ki kız para düşkünü bi kaşar şimdi fark ettim. lütfen şunu yanımdan alın. off
Gece canım o kadar çok makarna çekti ki anlatamam sözlük. Öğrencilik kanıma işlemiş . insanın canı kebap döner falan çeker. Ne bileyim bende mi anarmollik var . Neyse hem kahvaltı hem öğle yemeği niyetine kocaman bi tabak domates soslu makarna yedim . Pişman değilim .
iki gündür öküz gibi yiyorum.
4 lira param var kahvaltılık peynir var yanına 1 ekmek alsam 3 lira kalacak. Beni bu 4 lira nasıl 17 gün idare edecek lan.

Sağlam Mac verin de tüm paramı basayım ya hep ya hiç olsun.
sözlüğün kalitesi görmeyeli düşmüş.ne kadar yobaz ibne kılıklıklı götoğlanı varsa buraya gelmiş.Moralim acayip bozuldu ya.Nasıl bir kafayla bu hale geldiklerini düşünemiyorum.Bir insan kendini para için yada sikik güç unsurları için nasıl satar anlamayamadım gitti.Kişiliğim onlara bile saygı duymam gerektiğini söylerken,bu tip insanların kimseye saygısının olmayışını görünce sinirden kafayı yiyorum.
yalnızlığı azarladım,
azalmadı yalnızlığım..
itiraf ediyorum sözlük: bendeniz yagmuraltinda.
Sozluk yazarlari sayesinde gercek kimligimi kesfediyorum hic begenmedim.
sırf şarj aletini prizde unuttuğum ve prizden çekmezsem uyuyamayacağım için bir buçuk saattir otobüsteyim.takıntılı olmak ne zor işmiş.
şu an mutsuzluğumu mutluluk numarasıyla örtbas etmeye çalışıyorum.
yanlış zamanda doğru kişilerle tanışıyorum.
bir kaç aydır; sinsi sinsi itiraf okudum, maç linki kovaladım, yazarların ayak çıt parmaklarına açtıkları başlıkla sehpanın köşesi başlığını altalta yakaladım ama tek katkıda bulunmadım ! alanen zall a vefasızlık yaptım zaten adblock kullanıyorum reklamıydı tanıtımıydı hak getire.

başlıyorum,
Önce ayrılmak isteyip ayrılıp sonrada pişman olan tam bir gerzoyum net.
kendimi bile şaşırtıyorum artık: hâlâ bekliyorum, hâlâ seviyorum.

ciğerlerin yansın da tutuşsun zalımın gızı. ahey.
Anılar beni rahat bıraksın.
uzun bir süredir sevilmiyorum ve geceleri geç yatmamın sebebi bu yönde bir beklenti, açlık olabilir. kendi kendimin psikoloğu olacak değilim ama bir bağ olmalı. ruhum çok aç. allah başa vermesin lan.
Dedem yoğun bakıma alındı,hayati tehlikesi var. Belki sabah uyandığımda ölüm haberi gelebilir. Yalnız dedem benim için öleli yıllar oldu. O beni bende onu yıllar önce kaybettik zaten. Ama tamamen biterse... şimdi ne hissetsem bilemiyorum!
Benimle vakit geçirmek istediğini söyleyen sevgilim 6 saat yok oluyor.
Bugün metroda arkdaşımla okula gidiyorum her sabah olduğu gibi. Sanırım hava yağmurlu olduğu için çok kalabalıktı. Durakta yolcular indi. Boşalan yere arkadaşım oturdu. Bi sonraki durakta arkadaşımın yanı ve arkası boşaldı. Ben arkasındaki koltuğa oturmak zorunda kaldım. Yolumuz daha uzundu yanındaki kadından yer değişmemiz için müsade istedim. Kalktık kadın yerime oturdu, ben de tam oturucaktım ki metronun diğer ucundan bi kadın şahin gibi benim yerime oturdu, tabi bütün metroda hıpmsss diye bi gülüş.
allahıım bugün saatlerce ders çalıştım ya.

maşallah diyin lütfen.
Çok üşengecim bi sürü yapmam gereken şey var. Hiç de yapasım yok. Hayat le cola tadında . Okul desen lise 5 . Üniversitede rahat ederiz diye geldik bizi kandırmışlar . devamsızlık sınırı yığınla ödev .ödev yapmadığı için bi öğrenci dersten atılır mı yahu .
Bu gece dağıtıyorumm istediğimi yiyeceğim,bir kereliğine kiloymuş sivilceymiş düşünmicem.
Sınava hazırlanıyorum çalışsam yapacam ama kitabın başında 5 dk duramıyorum ...
telefona format atmam ile silinen fotograf ve vıdeoların huznunu yaşıyorum.

selam arkadaşlar bilgisayardan ya da telefondan anlayan varsa özelimi renklendırebilir.
Bir kıza aşığım ortak ekipteyiz o ekiptekilerin yüzde 80 ini tanıyorum ama kızı tanımıyorum. Ekipdeki herkes birbirinden gerizekalı acaba kızda onlar gibi gerizekalı da aşk gözümü mü kör etti yoksa hepsi normal ben kız ile yakın olmadığım için mi onları kötülüyorum bilmiyorum. (yok yok onlar harbiden geri zekalı) Bu arada bunları niye buraya yazdım bilmiyorum hadi iyi bakın kendinize.