bugün

bombok hayatım var. 7/24 evde oturuyom.
bi kere akşam vakti eve dönerken çok dolu bir dolmuşa binmiştim. o karmaşada şoför fark etmez diye para vermemiştim. fark etmemişti de. buda böyle bi anımdır.
Gündüz hayvanlar, gece insanlar yaşar derdi dedem. Bu saatlerde aynı müziği dinler tek şey düşünür ve yaşamı yavaş hazmetmeye lanet okuruz, o ve ben.
küçücük bir adamım sözlük 1.69 boyundayım. ilk okulda da en önde otururdum hep boy sırasına göre sonra kantinde bir şey alamazdım hep ezilme tehlikesi falan atlatırdım herkesin dağılmasını beklerdim birşey almak için. yaş aldı başını yürüdü yine bir fark yok naber lan vitaminsiz falan diye dalga geçeni mi ararsın senden hiç bir yol olmaz git tjk ya jokey ol diye küçük göreni mi ararsın? her gün kovayla süt içiyodum onuda bıraktım bi bok olacağı yok artık.
bi'gün evlenirsem
dans şarkım bu olacak.
http://www.youtube.com/watch?v=W0LZ4wMV3zw
Sürekli mal yerine konuluyorum. Gerçekten malsam demek ki....
bazen iyi, gerçekten iyi bir insan olmak çok sıkıcı oluyor. aslında kuantumsal olarak da sevdiğin bir insana her daim hoşgörülü olmak iyi değil. insanlara istedikleri(hak ettikleri; bilinçaltlarında bunu istiyorlar aslında) gibi davranmanın egosal bir tepki olmadığına şu an inanmak üzereyim. çünkü insan yaşanan her şeyden bir şey öğrenerek kendini geliştirmeli. karşındakine her daim hoşgörülü davranırsan bu onun gelişimi için de kötü. aslında ben bu noktaya gelmezdim de; bugün feci kuantumsal bir şey yaşadım ve olmayacak bir şey oldu. yani artık net; herkese istediğini yaşama özgürlüğü tanıyorum ve huzurlu özgürlüğe uçuyorum.
Canım çok fena makarna çekti. Yesem bi dert yemesem bi dert . Ben kendimi biliyorum yesem de yemesem de pişman olacağım. Şu an hangisinde daha çok pişman olacağıma karar veremedim.
Eski bi arkadasim foto at dedi attim kalkmis instaya koymus kendiyle birlestirip bisi de diyemedim arada yapalim kanki diyo sinirim bozuldu bari tipim iyi olsaydi.
çok sinirliyim sözlük, öyle böyle değil acayip bi sinir, gerginlik var üstümde. vizelerde geldi sayılır. bi de bu ara herkes gözüme batıyo, naapcaz böyle?
Güçlü olmaktan, olmaya çalışmaktan bıktım usandım. Sorumlu olduğum herkesten ve her şeyden de. Tuttuğum her dal elimde kalıyor. Ama hepsi benim hatam.

Ben yine çocuk olmak istiyorum. Babamın dizine kapanıp inceden göz yaşı dökmek, minik hıçkırıklarla. 14 sene oldu babam gideli be sözlük. Ben onu çok özledim. Onunla birlikte yiten çocukluğumu da...
Asla bir daha instagramda ki facebookda ki fotoğraflara kanmamayı öğrendim.
fotoğraflarda 80 kilo ve tipsiz çıkan birinin bugün canlı kanlı görünce taş çatlasın 65-70 kilo ve yakından felaket yakışıklı olduğunu gördüm.
Resimler insanı olduğundan 10-15 kilo fazla ve tipsiz çıkarıyomuş.
Sabah evi terk ediyorum buraya kadarmış.
çok istenilen ve güvenilir sanılan yerle iş görüşmesi yapılır. Sonra işe alındığınızı duyup çıldırırsınız. Tam her şey iyi işe başlanacak derken 2 gün gecikmeli başlamak zorunda kalırsınız bir de bakarsınız ki televizyonda işe girdiğiniz firmanın fuhuştan soruşturmaya alındığını duyarsınız ve verilmiş sadakam varmış demekle kalakalırsınız.
bugün amfideyken böyle dersin amına koyim dedim hoca dahil herkes duydu, ulan sanki milletin ben küfür edince o an susası geldi.
Oha kafam güzel oldu sözlük.
-sonunda kabullendim. kabullendim ve profesyonel bir yardım almaya karar verdim. ama bu kadarını beklemiyordum. evet sözlük, kimseye söylemiyorum, ama psikiyatriye gitmeye başladım artık. bunu söylemem lazımdı, ama kimseye söylemeyeceğim. ne yapacağımı bilmiyorum hala. bu sabah havadandır, şehirdendir diye bahaneler uydurup da uyandığım yatağa bu gece; anksiyete, obsesif kompülsif bozukluk, borderline sendromu ve major depresyon teşhisi konuşmuş biri olarak yatacağım. ilaçları kullansam mı ona bile karar veremedim, kabullenemedim açıkcası henüz.

-doktor kişisi "sen kendin kendini böyle yapmışsın" diyor. buna da inanmıyorum sayın doktor. ben böyle yapmadım kendimi. beni böyle yaptılar, bir insan kendini nasıl bu duruma düşürebilir ki? hiç anlamıyorum, bu entryyi okuyup da aynı şeylerden müzdarip olanlar varsa bir yardımlaşmak isterim açıkcası.

-bugün aynaya bakıp üzüldüm kendime biraz. insanın kendine üzülmesi ne kötü bir şey. yazık dedim kendime, acıdım aynadan bana bakan bu salak yüze. kompleksli, içinde zerre mutluluk olmayan biri bakıyordu bana. ne güzel rol yapıyorum ama aslında. biraz yorgunum. ne birazı çok yorgunum aslında. en yakınım, ev arkadaşım, kardeşim dediğim insan bile kendisi aslında içimi en çok bilen insandır, bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum inanamıyorum dedi. inanamazsın tabi. ben güzel rol yapıyormuşum. sen salak değilsin. beraber kahkahalarla güldükten bir saat sonra sen uyurken balkonda bir paket sigarayı salya sümük ben bitiriyorum nereden bileceksin.

-insanın kendinden bile bir şeyler saklaması çok kötü. kendime bile itiraf edemiyorum. "çok iyiyim yahu ben" diye dolanıyorum. "çok mutluyum be ben" diye uyanıyorum. kendime bile yalan söylüyorum. yaralarım deşilmesin diye kendimle bile dertleşmiyorum. neyse belki beyaz önlüklü birinden yardım almak iyi gelir. buna da pek inanmıyorum açıkçası. bayaa boka batmış gibi hissediyorum kendimi. her açıdan.
çok seviyorum sözlük ama öyle böyle değil hani hiç yaşamadığım duyguları yaşıyorum.ama nedense her zaman hiç yoktan pürüzler çıkarıp onu üzüyorum o benim üzüldüğümü düşünmüyor ama ona hissettirdiklerimi bende onunla beraber yaşıyorum.bu saatten sonra daha fazla üzmicem kararlıyım.
filmlerdeki cadı, büyücü vs. den sinir oluyor ve sevmiyorum efenim. yahu kas gücünle dövüşsene kardeşim. zaten bunların çoğu kadın olduğundan hiç karı gibiler falan demeyeceğim. ama dedim.
umursamadığım maçta 9 1 yenildikten sonra ev arkadaşımdan hadi lan gel bomontisine oynayalım teklifi aldım 7 2 koydum. hırsa kapılıp götün yiyosa gel lan sortie de adam akıllı içmesine dedi 6 1 koydum sinirden ve hırstan kızarmış gözlerini kısarak bütün ayın bulasılığına gel amına koycam senin adamsan oynarsın dedi 4 2 yine koydum.
şuan odasında ağlıyo ben de zevk sigara mı tüttrüyorum çok mutluyum lan sözlük.
evet yine tutamadım kendimi ve baktım profiline.evet doğru tahmin ettin yine bir yüzyüzeyken konuşuruz şarkısı çalarken hem de.gururumdan ödün vermiyorum ya güya arama kısmına yazmadım bi yerlerden girdim baktım hatırladım sanırım biraz da özledim.özledim kelimesini kurmayalı ne kadar çok zaman olmuş oysaki.sen başkasını özlerken hem.gittiğin yerler yazdığın yazılar ya da bilumum başka şeyler başkalarını düşünürken yaptığın şeyler ne yazık ki.aklına gelmekse güzel bir espiri kabul.ha bu arada sormadan edemeyeceğim neydi seni bu kadar özenti yapan şey?
tamam açıklıyorum;
dünya sikime değil.
yolda Yürürken bile bir araba çarpsın diye yavaş yavaş yürüyorum.
hehehe hoş oluyor.
çok umursamazım galiba ülen.
Lan sabah okula gitsem mi yoksa evin yakınındaki halk kütüphanesine mi kaçayım bilemedim. Hukukta 6. Senem ve 2 dersle uzattım AMK. (bkz: nasıl olcek bu işler dedim kurt kuzuyla yan yana)

Avukat olucam lan ben şubatta stajı başlatırım inşallah. Bir de sevgilim var iyi kız sağolsun.

Dedemden kalan bir bina var ve yarısı bizim. Onu satıcaklarmış biz de metrokente falan taşıncakmışız. Of be ben 7 yaşından beri bu evdeyim nasıl giderim o züppe yere.

Lan bu arada bu sözlük neden çaylakları 2 günde yazar yapıyor? Bu ne kalitesizlik lan böyle?

Son olarak ben bakire bir erkeğim sebebi de evleneceğim insan da yapmamış olsun istiyorum. Sadece dini bakmayın başka bir piçin evleneceğim insanla o durumu yaşamış olmasını kabullenemem ben.

Bir de kürtlere sesleniyorum silahla çözüm olmaz yazık insanlara. Size de yazık bize de valla bırakın bu işleri şu ülkeyi avrupa gibi yapalım. Mesela Amsterdam gibi olalım lütfen AMK. Bu ülkede beraber yaşıyoruz birbirimize alışalım artık.

Çerkesim ben bu arada bütün çerkeslere selam olsun.
dean winchester hayalimdeki erkegin ta kendisi. evet fantastik hayallerim var.
biri var ilk buldugum fırsatta bişeyler yapmam lazım kafam fena bozuk.