bugün

yattıgim odada calişmaktan nefret ediyorum !!!

bu yil ben kpss calişmak icin eve dondum, kardeşim yeniden univ hazirlik icin dondu. ikimiz bi eve fazlayiz. ayni oodada yamaya gidiyoruz ama ayni calişma odasini kullanamiyoruz. odalari ayirsak hem yatagim hem masam ayni odada olucak nefret ediyorum.
bu kiz kime cekti acaba, yagmurda sandalet giyip cikiyo dışari, ayakkabi giy dedim, neyse spor giyinmiş spor ayakkabi giydirdim, gitmiş koluna klasik canta gecirmiş.

hayir zevkli biridir, renk, model vs alişverişde de vazgecilmez ama kendi bok gibi giyiniyo.
ahmet kardeşim o yediğin hıyarları hiç yıkamadım bilesin.
temizlik hastasıyım ama çok da üşengecim.
kendi kokuma aşigim, ee abi herkes gibi, ama bu bambaşka. agiz kokuma bile bayilabiliyorum meesela.
Herkes o kadar yabanci ve soguk ki. Hic kimseyi gormek istemiyorum.
makinenin arkasi boşkeen onune bulaşik yerleştiren zeka yoksunlari, sizin de aminiza koyayim !!!

kor musun lan bu kadar mı korsun. ben mecbur muyum elimi arkaya girdirmeye calişarak bulaşik yerleştirmeye, dengenizi sizin.
evdeki cikan huuzursuzluktan nefret ediyorum, ama bunlar hep işsizlikten, bi başliyayim kursuma falan, yatmadan yatmaya ugrucam bu eve, biraz ayrilik şart.
çorbaya çok acı koymuşum sözlük, gözümden yaş geldi ya resmen.
romantizmden nefret ediyorum. fakat önce nefret edip sonra ölürken bayılacağım romantizmden diye de çok korkuyorum tıpkı 60 yaşından sonra herkesin kapanması gibi.
tam 1000 tane gelinlik modeli incelemişim bugun ooo.

yemin ederim evde kalmiş kizlar gibiyim.
iyi ki uzaklaştırmışım seni.
bazen girdiğim bir entrynin ekran görüntüsünü alıp, aaa adam ne yazmış ne kadar komik-güzel değil mi diye arkadaşlarımdan birine yolluyorum.
erzincan'a bayıldım. depremden sonra harika bir şehir kurmuş adamlar çok güzeldi. huzurun kenti erzincan bir gün seni görmeye yine geleceğim.
kaçak gelinlerdeki can çok yakışıklı bayılıyorum ona aşığım bulmaz ki onun gibileri beni.
özledim be sözlük. Görmediğim yüzünü, duymadığım sesini, içime çekmediğim kokusunu çok özledim. Yolda yanımdan geçen herkese acaba o olabilir mi? Gözüyle bakmaktan yoruldum. Ondan sonra herkesin anlamsız gelmesinden, kimsede aynı mutluluğu bulamamaktan yoruldum. Sürekli bir umutla yaşamaktan yoruldum. Çok kısa bir zaman oldu gittiği ama günler seneler gibi geçiyor. Her dakika daha çok üzülüyorum, özlüyorum, umudumu yitiriyorum. Iyi değilim ben sözlük, hiç iyi değllim.
Amk türkseli gece 12 yi bekliyor telefonu kesmek için Son saatlerimi kullanayım bari.
eti karamı çok seviyorum , bitteri sevmeyen bana bitteri sevdirdi , biraz kalın ağzıma sığmıyor ama olsun bu zamana kadar yediğim en iyi çikolata yaşasın eti.
ulan çok mutsuzum hani öyle böyle degil. bütün gün eski şarkılar dınleyip uyumak istiyorum be sözlük. kendimi hic bi yere ait hissetmiyorum. yarın olmasın yarınlar hic olmasın.
son zamanlarda hayata bakış açım inanılmaz değişti. mutlu değilim ve kendimi motive edebileceğim bir tek şey bile bulamıyorum.
içimdeki arabesk ateşini itfaiyeler, arazözler, şelaleler söndüremez sanırım. sakladığım bir şey de değil ama insanlar bu kadar entel birinin altından bunun çıkmasını beklemiyorlar. ama memnun oluyorum dinlemekten, sanırım yeteri kadar acı çekemiyorum.
" yumurtanın sarısını, akından ayırın " dedi tv deki şef,

buna bile hüzünlendim amk.
birisi bana yakinlaşmaya caliştikca kaciyorum, kafami, beynimi..
kokuyorum evet.

bugun duş almadim.

(bkz: depresyondayım)
akşam 10 olunca bişey yapmam gerekiyoda yapmamışım gibi hissediyorum. Ne unuttum diye düşünüyorum. Bişey unuttuğum yok. Unutmadığım olabilir belki. Çay demliyorum sonra onuda içmiyorum. Ev ahalisine bir selam veriyorum. Test çözüyorum ondanda sıkılıyorum boş boş bakıyorum. Pencereye bakıyorum her daim olduğu gibi gökyüzü kapalı yıldızları bile göremiyorum. Aynadakiylede pek muhabbetim yok bu ara dokunsam ağlar modunda ilişmiyorum içime. Bi yerde bi hata ya da eksik var onu bulmaya çalışıyorum.

Edit : çayı unutmuşum.