bugün

uyuyamıyorum, ne yapacağım ben kendimi?
lütfen sabah olsun artık. güneş ne zaman doğuyor bu siktiğim şehrinde? zaman geçmiyor. uykum gelmiyor. karnım aç. delireceğim.
bugün rededilmesi güç bir iş teklifi aldım.
kariyer planlamamı yaparken bu kadar zorlanacağım aklıma gelmezdi.
ve bu zorlanmanın sebebi buna tek kişi karar veriyor olmak.
yalnızlık konularına değinmek istemiyorum ama durum bu saat itibari ile ona çıkmış durumda.
acı ne de denli.
ve akıl almak, fikir dinlemek iletişimin bu kadar kuvvetli olduğu çağda ne kadar da zormuş.
onu anladım.
bugun valizimi toplayip yarin yola cikicam artik baska sehirde yasamaya basliycam. bugun son gunum. ama gel gor ki hicbir arkadasim ne oldu ne yaptin diye sormadi. sanirim zayif halka bendim. uzuluyorum tabi ama bunlari gorunce de iyiki burdan gidiyorum da onlarla bir daha gorusmeyecegim diyorum. iyi ki yeni bir hayat kuracagim baska bir yerde.
Hafif burukluk var.
gamzem var benim, sırıtınca yüzümde beliriyor.

allah'ın işi işte..
itiraf ediyorum;
bu başlığın her gün en çok entry girilen başlık olması nedense her gün daha da tuhaf geliyor. *
ah sozluk..

sabahtir beridir salca yaptik, aclik+an geberiyorum, kahvaltiyi kurdum annemi bekliyorum, sen ye diyo. sen dolanirken nasil yiyeyim. yaptik serdik bitti iste ne demeye hala bakiniyon, gel de yiyelim. elim ayagim titriyo.
ilk defa beni seven bana aşık olan bir kızı reddettim. hep beni öyle sevecek bir kız arardım tam umudumu kaybetmişken o geldi ama ben seni sevmiyorum dedim. aşk bana göre değil bunu anladım.
cok yoruldum sozluk cok.

bi cay alddim elime daha şimdi oturabildim.
belki yillardan sonra ilk kez sattlerce sakiz cignedim. bogazim, dişlerim, cnem, kulagim agriyor şu an.
O kadar yanlış o kadar da güzeldi.
Eger eski sevgilinizin siz onun elini bile tutmayacak kadar cok severken baska bir erkekle dusup kalktigini ogrenseniz ne yapardiniz? Ben? Alayini siktir ettim cunku degmezmis bunu ogrendim.
i.e sozluk bu yasima dek ilk defa bugun sigara ictim.

pek matah bisey de degilmis lan bu..

istedigimde birakirim ben bunu.
Tüm yaşamım boyunca kötülükler yükledim hayatıma..
Kötü insanlar , kötü sözler , kötü düşünceler .
Işıklar , sesler hep zifiri karanlıktı .
Aydınlığı seçemiyordu gözlerim .
Bir yarasa gibiydim .
Karanlık bütün kötülükleri örtüyordu ve ben bu karanlığın içindeydim.
Dışarı çıkmaya cesaret edemiyordum.
Gerçekten sevgi , sevmek nedir bilemedim hiç.
Bir serseri gülümsemesini aşk sanıp durdum .
Bana sunulan acıları hep sevgi diye kabul ettim .
Cehennemi bile cennet gördü gözlerim .
Çünkü ben aydınlık , güzellik nedir bilemedim.
Sen geldin hayatıma çok farklıydın , bir güneş gibi doğdun seni göremedim.
Ayırt edemedim sevgini , gözlerindeki ışığı aşkı seçemedim..
Ve kayıp ettim gerçek sevgiyi .
Üzecek o kadar kişi varken tuttum üzdüm seni.
Üzüldüğünü bile göremedi kör olan gözlerim.
Sen hiç birini hak etmedin.
Yalanlarla doluydu ömrüm .
Nefes diye yalan doluyordu ciğerlerime..
Sen tuttun çıkardın beni karanlıktan ,
Aydınlığına çektin beni .
Geç oldu değerini anlamam..
Seninle oldum sadece senin oldum ama
Kurtulamadım yalanlardan .
Şimdi sen ve ben iki yabancı bile değiliz.
Ama kalbimde sen , dilimde senin cümlelerin.
Gidiyorsun , dönmeyeceksin ama ben seni hep bekleyeceğim.
yaklaşık 2 aydır salondaki kanepede -kanepeyi açmaksızın- embesil gibi yatıyorum. bunu yapmaktaki amacım -secret'tan öğrenmiştim- evrene "hayatımda kimseye yer yok" mesajı verip evrenin kariyer, iş, para ve okul başarısı konusundaki ciddiyetimi anlamasını sağlamak! evet, sana sesleniyorum sevgili evren bu defa beni ucuz aşk numaralarıyla kandırıp her şeyi unutturamazsın, çok ciddiyim!
ahh sozluk..

tum yaşitlarim sozlenmiş evleniyorlar..

ben hala..

neyse, bana da evlilik hazirliğinda olan hic bir zaman birbirimizin olamadigimiz (olamayacagimiz) bir şahıs 7-24 aşkini haykiriyor.

napayim ben dugunune de geleyim ister misin aşkisi. gelirim, zaten benim hemşehrim talihli adayımız ! bi de buraya yerleş de gozumun onune tam olsun !

git defolsana yine sen bu ülke dışına..
o kadar olur mu demeyin.
Üşengeçlikten 5 adım ilerideki metro istasyonuna gidip öğrenci kartı çıkarmadım.
otobüs parası girdi.
(bkz: hicgillerdennasılbukadarmalolabilir)
alkolü bıraktığım/azalttığımdan beri günde 3 4 şişe maden suyu/soda içiyorum. sürekli elimde şişeyle gezmem hem annemi, hem babamı sinirlendiriyor, bir de niye bu kadar çok soda içiyorum diye azar yiyorum.bıraksan bi dert,bırakmasan bi dert..
hala onu çok seviyorum.
Kimsenin umursamadığı konularda boş yere çok biliyormuş gibi boş boş konuşanlara çok gıcık kapıyorum.
Sözlüğe ilk zamanlar günde 70-80 entry girerken şimdi başlıkları dahi okuyasım gelmiyor.

Ne maymun iştahlı insanım ben.
çok guzel bir kız ile tanıştım diğer kızlardan farklı gibiydi adliyede katiplik yapıyor alımlı ve bakımlı birisi. tamam ciddi olabilirim artık dedim kızların seks objesi olmaktan çıkacaktım derken yemeğe çıktık akşam iyi hoş sohbet yemekten çıktık göl kenarına geldik araba ile muhabbet koyulaştı aileler felan sıcak samimiyet ten dolayı yakınlaşma oldu ilk öpücüğü bıraktım sonrası tam bir şok elini cinsel organıma attı ne oldu demeden oral a döndü iş üstelik tam profesyonel kendimi kasmadım sadace küçük çaplı bir isyan ettim içimden.

(bkz: sende mi brütüs)
davetiyemi yolla mutlaka..
babam şizofren bende pasif şizofrenim. ve psikoloji okuyorum ironi hayat felsefem oldu.