bugün

psikoloğa gittim ve beni seanstan kovdu.
şu saatten sonra bana kimse yardım edemez herhalde.
çok zor bir iş yüklediler sırtıma ve bana çok güvendiklerini söylediler. ekibi kurmak için bugün izmire pazartesi istanbula gideceğim. eğer altından kalkarsam ki kalkmak zorundayım işlerim o zaman çok ama çok değişecek ve ben seneye başmüfettiş olacağım. Allahım sen bana güç kuvvet ver şu işi layıkıyla yapayım. ve çok şükür ki tekrar araba alıyorum. allahım her şey çok güzel gidiyor sen bozma.
Bazen yasimin daha büyük olmasini diliyorum .ah ah ben bu adamla evlenirdim Dediklerimi kacirmamak icinn .
Bu aralar bir esprinin espri olduğunu 5-6 saniye rötarla anlıyorum.

Hani herkes gülüp bitiriyor, ben sonra gülmeye başlıyorum...

(bkz: lag)
dün akşam misafirin 5 e giden çocuğu zorla bilgisayarı istedi, uludağ sözlüğe girdi. olum, kimlerle takılıyonuz lan !?
Vicdan azabı çekiyorum! Canım acıyor!
işe gitmek istemiyorum.
kahrında ölsün istiyorum.

edit. hadi yine kıyamadm ölme sürün beter ol at kafası.
bir karı bulsam buna 200 tl versem, 1 saat benim kölem olsa.
bugün itiraf girmemiştim onu itiraf ediyorum.

hayatımız bu başlığı okumakla mı geçecek ne.
Gerçek hayatımda asla açık seçik seni seviyorum, özür dilerim diyemiyorum, Nursena'yı çok seviyorum, tırnağım asla uzun olmaz, hayatımda hiç sarılmadım.
şu ağzını yayarak, yayvan yayvan konuşanlardan birinin ağzının tam ortasına kürek ile, yok yok dozer kepçesiyle, tam vuracağım; bi' bey'fendilik geliyor.
gecenin bi saati, mahallenin orta yerinde "evde iştahla şeftali yiyorum diye beni mutlu bir adam saymayın olur mu" diye bağırınca aldığım o olumlu tepkiler; bana komşuluk ilişkilerinin henüz bitmediğini gösterdi. hiçbir karşılık beklemeden, sırf insaniyetlik namına beni hırpalayacak insanların olması bana bazen hüzünlü bir mutluluk veriyor!
her gün başka bir kızla olmaktan bıktım. düzenli ve tek kişiyle bir seks hayatı istiyorum artık.
bugün gece galatasaraylı kız arkadaşımla unutulmaz seks yapacağız. evet.
Şerzan muğla'da öldüğünde söylenenler çok çirkindi hiç unutamadım inanamadım kulaklarıma aradan onca zaman geçti Gezi yaşandı lakin Kaş'ta ölen Mahir için de hala ağzından salyalar saçarak hakaret eden insanları gördükçe daha da artıyor inancım güzel günlere zira bu vahşet bu kin sizi öldürecektir.
Şerzan'dan Mahir'e direniş büyüyor!
iki yazarı seri eksiliyor ve bundan büyük keyif alıyorum.
Meseleleri mesele yapmadığım için ortada mesele kalmıyor.
Off. Gittiğim her yerde insanların atamami sormasindan bıktım. Bi de yetmezmiş gibi numara veriyorlar bu arkadaşım ara görüşmeye git diyolar. Açık çok diyorlar. Adam gitmiş üniversiteyi okuduğum şehirde bana iş diyo. Lan siksen dönmem o çukura. Ben kendi memleketimdekine gitmezken..
dün hayatımın en güzel günüydü.
bu kadar şerefsiz pezevenk oç. hangi ara çoğaldı bu ülkede!
Unutma beni ilkay, bayılıyorum yavruş o saçlara. Bi kaç öncesi benim de o haldi. Şu kilolar gitsin sen gibi az vereyim bende kısacik yaptırcam yine.
400 sayfalık kitabımin son 10 sayfasina geldim. Ama kitap bitecek diye üzüldüğümden okumaya kıyamiyorum.
Birazdan banyo yapacağım .
Gusül abdesti almayacağım bir senedir yaptığım gibi .
Tanrım isyanım var sana .
Aceleyle köfteler olmadı be sözlük.aa ben kıtır kıtır severim demekten gına geldi ben bile yiyemedim koccaman dişlerimle hesap et yani.ama sizde lafa tutmasaydınız canım.