bugün

birkaç dakika önce "yaran facebook iletileri" adlı başlıkta en az iki yüz küsür entry eksiledim. peki neden yaptım bunu ?
aramaya inanmayan yazarlar yüzünden tabiki, aynı sayfada aynı entryi beş kez görmek hoş değil. biraz bilinçli olalım sevgili yazarlar.
bu boktan memlekette paran olduğu kadar saygı görüyorsun.
bencil biri olmayı çok isterdim sözlük. sadece kendimi düşünmeyi.başkaları için kendimden ödün vermemeyi isterdim.herkesin yükünü çekmekten sıkıldım. dün üç tane dostum geçti karşıma. artık kendimi değiştirmem gerektiğini anlattılar.onun umrunda olmadığımı, kızlarla fink attığını söylediler. sırf gerçekleri göreyim diye. ben ne mi yaptım peki? oturup hüngür hüngür ağladım.halbuki demet akalında intikam şarkıları dinlemeliydim sözlük. açıp telefonu ağzıma ne geliyosa söylemem gerekirdi. ben naptım.sadece sessizce hakkımı helal etmedim. benden adam olmaz sözlük.
yalan soyledim. beni kenara cekip sordugunda "yemin ediyorum baska kimse yok" dedim. cunku insan korkunca daha rahat yalan soyluyor. ilk basta rahatsiz ediyor ama sonra aliskanliga donusuyor. rahatsiz olsam keske. vicdan azabi falan ceksem. yalanlarij sayisi artiyor ustuste biniyor. ben onu sevmiyorum bile ama seviyormus gibi yapiyorum. keske boyle ufak kotuluklerden zevk almasa insan. yanlis oldugunu bile bile yapmasa bir seyi.
yıllarımı verdiğim sözlüğü, bir kalemde silip gitmiştim. geri döndüm, küllerimden doğup, yenilendim ve hala orta şekerli türk kahvemin yanında bir içimlik sigaram var. umarım her şey bıraktığım gibidir.
20 kusürilaç kullanıuorum. ilaçlar açıktırdığı için çok yemrk yiyiyorum. Göbeklenip şişmanlsndım iyice,
tam on dört saat oldu, telefonum hiç çalmadı... içim yandı tutuştu, bir arayan olmadı...
Azicik bi goz goze gelmemizden bi umut bi acaba cikardim bugun.
Total gerizekaliyim sozluk.
az evvel yemek hortumlarken nefes alamadım, hafif ölür gibi oldum.
her gördüğümde sinirleniyorum. bu gidişle kafayı yiyeceğim galiba.
pişik oldum .
çok uykum var amk.
sonra sen tabi aslinda beni sadece 1 kere degil daha oncesinde de aldattiginin potunu kirdin, bi kendime geldim.
neyse ki degismemissin
Ve nedendir bilmiyorum güneş her sabah yeniden doğuyor. insanlara yakınlaşamıyorsam, hayatı sadece izliyorsam..uzaklıklar uzaklıklara çıkıyorsa yine. Ve içimdeki tüm başlangıçlar sonlara gebe kalıyorsa yeniden. Nasıl olur?
Suçumuz bir damla suda okyanus görmek.
Yakın arkadaşımın evine ilk defa gidicem be 3 yıllık arkadaşım ama art niyetliyim ev kavramı olunca kesin bir şey olacak diye korkuyorum heyecandan tuvaletim geldi.
yağmur ve dolu karışımında 1durak ayakkabısız yürüdük. anne ben deli oldum.
iktisat da yıldız olmayı isterdim ama maalesef olamadım .
yine kafam karıştı sözlük. yine iki ucu boklu değnekle karşı karşıyayım. ne yapacağıma karar veremiyorum. sesimi çıkarmasam gözümün önünde hayatım sikilecek. bir şeyler yapsam onun gözündeki değerimi yitirme ihtimalim var.
Gecen gunlugumu yazarken farkettim nerdeyse sadece kotu anilarimi yazmisim. Guzel seyleri paylasmak istemiyorum, sakliyorum, bencillesiyorum.
Ulan aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık yanlara tüküreyim diyorum o da olmadı amk. Böyle düğümlendi kaldı zehir. Yaptığım plan için Ömrümü veririm ama yeter ki sağlam patlatayım bombamı.

(bkz: Bomba)
o da beni özlemiş. yemin ederim 2,5 yıl sonra ne oluyoruz dedim?!
tabii atı alan üsküdarı geçti, ahaha hislerimi söküp alırken bunları düşünmemişti. bingo!
inatçı olmak beni ben yapan nokta galiba. Benden inatçısını bulursam evlenicem sözlük.
her düşündüğümde özlüyorum seni, gördüğümde ise sanki en mutlu ben oluyorum.
can arkadaşım.. Seni çok özledim.. Ben de gelebilseydim keşke seninle.. Hiç unutmadım seni.. Lütfen beni affet.. Lütfen..