bugün

yeter aq yeter diyorum dünyaya.yoruldum lan bittim lan ben bittim hergüne huzursuzlukla uyanmaktan bıktım artık.bedeller ödüyorum sorumlusu olmadığım çile çekiyorum acı çekiyorum.ne içtiğim içkiler ne eskiden huzur bulduğum insanların yanı artık deva oluyor bana.napıcaz ne edecez şaşırdım kaldım be.bu kadar çaresiz hiç olmamıştım...
psikolojik baskı yapıyor polisler.
sürekli evime geliyorlar. tamam anladık dava var, neden her gün evime geliyorsun?
ailemin haberi olmadığı için her dakika diken üstündeyim, her dakika korku içindeyim, kapı çalınca nefesim kesiliyor.
ne sınava çalışabiliyorum, ne başka bir şey yapabiliyorum.
başardılar istediklerini. ulan siz katilsiniz diye bizde mi katil olup sizi savunalım, öldürdüğünüz insanları unutalım?
bak şimdi ben senin nasıl ananı,bacını,avradını,hayatını sikiyorum,bak gör sen.
anılardan ibaretiz. sadece anılar kalacak geride.
19 mayısta milli oldum.
itiraflar, evet.

http://zin6zinzin6.wordpress.com

bakın bu bloga.

edit: almanya, isveç ve abd'den ziyaretçiler var bugün. vpn değilse iyi yani.
Bugün ilk entry i ben girebilecekken girmeyip diğer arkadaşlara fırsat tanıdım bugün. Çok samimiyim sözlük.
iş arkadaşlarımdan birinin sürekli kıçına bakıyorum. kıçına bakmak gibi bir niyetim olmamasına rağmen bakıyorum hem de. nasıl oldu bu iş, niye oluyor anlamıyorum. hiç kötü niyetim yok, olsa gam yemeyeceğim. bir gün kıçına baktığımı farkettiğinde ne yapacağım diye düşünüyorum. bunu düşündükçe daha çok bakıp duruyorum. kıçına bakıp durduğumu, bunun için özür dilediğimi söylemeyi düşünüyorum. belki biter bu zindan. belki de ererim ben de huzura artık. bıktım yemin ederim.
Eve ayakkabıyla girdim.
bugün bi kadının peşinden koştum "pardon bakar mısınız" dedim ve farkında olmadan düşürdüğü telefonunu uzattım.
hayatımda gördüğüm en mistik ve etkileyici tepkiyi verdi kadın. telefonu almadan önce iki eliyle sağ bileğimi tuttu,ben "telefonunuzu düşürdünüz" deyince olabilecek en içten gülümseme ile "eyvallah" dedi.

gerçekten çok garipti. sanki o telefonu bilerek düşürmüş de benim o telefonu ona getireceğimi önceden bilirmiş gibi aniydi tepkisi. iki eliyle sıkıca tuttuğu bileğim elektrik çarpmış gibi eve kadar uyarıldı sürekli.
Abi aşık olmaktmak korkuyorum....
sözlük ailemi çok özledim lan.o beni okutmak için çalışan anama babama kurban olayım .
Eski sevgilimi tekrar kazanmaya çalışıyorum ne buyuk eşşeklik etmişim.
Sözlük karsimda 3 tane yol duruyor. Birisi en sağda birisi en solda diğeri ise ortada. Biri kış, bir yaz birisi bahar...

Birisi kış gibi soğuk, birisi yaz gibi sicak ve coşkulu diğeri ise bahar gibi soğuk desen soğuk değil, sicak desen sicak değil...

Sıcağım ol! coskum ol! Yazım ol...
dunyadaki en iyi kizi cok uzdum keske bu yaziyi okusa ve benim cesaret edemedigim seyi yapsa.
bütün eski sevgililerimden siktiri yemiş durumdayım. allah kimseyi eski sevgiliden medet umacak kadar boşluğa düşürmesin.
herkesin şu anda haline şükretmesi gerektiğine inanıyorum.
- karmam - 10000 olacak olsa da bu sözlükte yazmaya devam edeceğim. hiçbir şımarık, şuursuz, saygısız futbol fanatiği beni sözlükten koparamayacak.
- aziz yıldırım, mahmut uslu, murat özaydınlı, emre belözoğlu, bekir irtegün, bruno alves, raul meireles, volkan demirel' i sevmiyorum.
- işi gücü şamata yapmak ve alkol almak olan insanlardan mümkün olduğu sürece uzak duruyorum.
- susup dinleyene ahkam kesip ukalalık yapandan daha çok değer veriyorum.
- ileride evden istediğim zaman çıkmamı sağlayacak bir işim olmasını istiyorum.
- çevremde daha çok kitap, daha az insan bulundurmaya çalışıyorum son zamanlarda.
Çok kötü durumdayım.

Tanrım bu aralar öleceksem, hazır ojem de yokken hemen şimdi olsun. Lütfen lütfen lütfen.

Valla çok yorgunum yarın hiç uyanasım yok... Ama bu defa yakarlar.

O yüzden bari bu duamı kabul et :( 18 senedir hiç dönüş yapmadın zaten.

Öyle ki Varlığından şüphe duymaya başladım artık, hayır hep mi kötü kazanır?

Adaletine hayranım yeminle.

Gerçi onlara işlemez ama bana işler o adalet. Onlar ne halt yese bir şey olmaz ama ben yaparsam muhtemelen yarına felç olurum di mi?

Bu aralar kendimi öldürmemek için tek sebebim "belki yarın ölürüm" diye ümit etmem.
Bari onu sen yap.

Bu arada Çok afedersin, tövbe, ama resmen 6 senedir düzenli şekilde belamı veriyorsun. Kimseye de derdimi anlatamıyorum.

Tam ver de ikimiz de kurtulalım.

Lütfenn...

Edit: tanrımla arama girmeyin şuparlar.
Kimse inanmasa da ekmek kuran çarpsin ki kedimle aramda çok farklı bir şey var. Yemin ederim çok farklı bir bağ.

Bir şey sorduğum zaman bana miyavlayarak muhakkak cevap veriyor. Ya da bana kötü bir şey olsa hemen anlıyor. Bazen onun içinde melek olduğunu ya da başka bi şey olduğunu düşünüyorum. Çok seviyorum var ya o kadar sansliyim ki benim olduğu için. Vallahi çok farklı çok hisli bir kedi ya.
siyah nokta ve sivilce sıkmaya bayılıyorum. kendimde yeterince bulsam sıkıntı yok da başkalarının sırtına dadanınca hır gür çıkıyor. ne var bunda sinirlenecek?
ya sinirlerim zıpladı yine. ben dert babası mıyım!?? psikolog felan mıyım!? her sıkıntınızda ne diye bana yapışıyorsunuz. neymiş neymiş sevgilisinden ayrılmışmış. ne yapayım? barıştırayım mı? yoksa elini sallasan ellisi diye moral mi vereyim? hayır yani kendi meşguliyetlerim bana yetmiyor mu? günde 2-3 saat uyuyorum. birde sizin pisliklerinizle mi uğraşayım allahsızlar. böyle gerizekalı arkadaşlarımda yok değil. itina ile hepsini uzaklaştırıyorum çevremden. saçma salak şeylerden meşgul ediyorlar. dingiller.

edit: can ciğer arkadaşlarım alınmasın tabi. hayatında hep olumsuz takılan insanlar için bu serzenişim. zehirliyorlar gerçekten.
Şuan herkese yavşıyabilirim.
Bebekli ailelerin evine gitmek istemiyorum ama bunu kimseye söyleyemiyorum. Gitmezsem ayıp olur diye gidiyorum. Bebekleri severim ama agliyorlar diye benim kucağıma veriyorlar ona sinir oluyorum. Kucağıma gelen susuyor bu seferde gitmek bilmiyor. Ne var bende bilmiyorum ama her bebekte aynı şey oluyor. Anlayacağınız şımarık bebekler itina ile susturulur!
itiraf ediyorum bugün itiraf edeceğim itirafımı itiraf etmiyorum.