bugün

Her yeni günde biraz daha eskiye dönüyorum.

Aslında kaç senedir hiç bir ilerleme yok, ben kendimi kandırıyorum, Aksine git gide daha da ağır bir hal alıyor durumum.

Elimden gülümsemekten başka bir şey gelmiyor...
ah be kardeşim, çok büyük problemlerin var.
bunalımdayım sevgili uuserlar, güçsüz hissediyorum.
Normalde çoğu şeyi umursamayan bir yapım vardır. Ama nedense bu sınav konusunda çok kırıcı olabiliyorum. Çevremdeki insanları kırıyorum farkında olmadan. Durup dururken aglamaya başlıyorum sonra aklıma geliyor yaptıklarım. Moralmen çöktüm 24 saat depresif dolaşıyorum. Normalde bana bir gün de şuraya gülümseyerek gelme derlerdi şimdi azcık gül diyorlar.
içimde anlatamadığım kaynağı tamamen ben olan bir sıkıntı var. Annem psikoloğa gidelim diyor hatta ona bile batmış ağlamalarım. Şu an bunu yazarken bile Ağlıyorum içim çok dolu.
Evde oturmak ve haftalarca oturmak istiyorum, çok şey mi sanki?
Hani küçükken annen hava kapalı olduğu için dışarı çıkarmaz da sen pencerenin kenarına geçip ellerini açarak ''Allahım noolur
güneş açsın, mahalle maçımız var:( '' diye dua edersin de bi süre sonra ikindi güneşinin solmuş turuncu rengi halıya vurur, yüzünde bi gülümseme belirir ya ? Bi gelsen, güneş gibi açsan gönlüme, güneşi bekleyen o masum çocuk gibi bekliyorum seni, he bi de, özledim.
galatasaray chelsea maçını bizim ordaki bi tane lokalden izledim. maçın devre arasında önümdeki iki amcanın tam arasında bozuk 1 lira duruyordu. hangisinden düşmüş ya da onlardan birinden mi düşmüş bir türlü emin olamıyorum. belli ki ikisi de birbirini tanımıyor o yüzden '' amcalar yerde 1 lira var hanginizin?'' diye sorsam belirsiz bir durum olacak. aralarından biri açgözlü değil ise para yine ortada kalacak ve gerçekten garip bir durum olacak. sonra kendi kendime dedim ki ulen şu parayı ben alayım. fakat tam parayı almak için eğilmeye karar verdim o an bi utanma geldi. yanlış anlamayın vicdan yapmış flan değildim ama diğer insanlar parayı alırken görürseler falan diyerek utandım. bir de öndeki amcaların farketmesi var tabi o ayrı bir durum. çok büyük bir çıkmazdaydım. geçen her saniyede 1 liranın bendeki önemi kat kat artıyordu. sanki hemen ayaklarımın önünde başı boş 100 bin lira duruyor ve ben onu alamıyorum gibi hissediyorum. almak için çıldırıyorum ama aynı zamanda büyük bir korku. nefes alış verişlerim hızlandı hafiften terlemeye de başladım derken maçın ikinci yarısı başladı. hemen gelişen chelsea atağında parayı falan da unuttum. aa bi bakmışım evdeyim. allaaah para kaldı amk!! diye bi hüzün bi pişmanlık çöktü. neyse işte bu da böyle bir anıydı. hala aklıma geliyor ara ara ben de buraya yazayım belki faydasını görürüm dedim. hadi inş.
O kadar dertliyim ki, derdimi taşa döksem, anda unufak olur taş.
Ilk kez birine özelden yazdım, o da gay çıktı lan.
Uzun zaman sonra kendime cumartesi gecesi ısmarladım, viskinin buzunu biranın tadını çakır kafayla öpüşmeyi özlemişim bir de olmayan mutluluğu yaşamayı özlemişim,yok be ben seni özlemişim...
herhangi bir başlığa girilen entryleri okuduktan sonra nicke bakmak hiç aklıma gelmiyor.
yan komşuda çok fena seks dönüyor sözlük, kulaklık taktım duymamak için. pislikler.
Aşık olduğum kadın tarafından aldatıldım. 6 aydır yüzünü görmediğim sesini duymadığım halde bir an olsun aklımdan çıkmıyor.
O bile aldattıysa artık güvenecek tek insan yok demektir benim dünyamda.

Hakkarinin en kötü okulna atandım öğretmen olarak. Konuşmayı bilmeyen çocuklara ekfiil anlatmaya çalışıyorum.

Üstelik her gün bir öğrenciden küfür yiyoruz. Oğlum sus! dedinmi boğazına sarılacak kadar azgın bir kalabalık.

Kalacak ev ararken ipne madeni bulduk, 10 gündür ev sahiplerine sövüyorum.

Kime elimi uzatsam dos diye, bin ahla geri dönüyorum. Fırsat ve çıkar ilişkisinden başka bir şey kalmamış etrafımda.

Kardeşimle kavgalıyız. içki içip kazalar yaptı. Maddi yönden bizi bitirdi ailece. ne bok yiyor şimdi bilmiyorum.

Kredi çekip araba alayım, belki azıcık oyalanırım dedim, ne yaptıysam mümkün olmadı.

Babamı, annemi, kardeşlerimi özledim.

Motosikletimi özledim.

Kırmızı benekli buzağımızı özledim.

Aldatan sürtüğün söylediği şarkıları özledim.

Yoruldum. Çok yoruldum. Bıktım. Tiksindim. Kendimden sıkıldım.
şu an arkadaşımdayım sözlük. arkadaşım evli ve bebeği var, 2 aylık. şu an oturuyoruz halen. ikisi birlikte çocuğu uyutuyorlar tam karşımda. onları izlerken çok duygulandım. nasıl mutlular. nasıl sevgi ile bakıyorlar birbirlerine. öyle tatlılar ki. galiba artık bu tabloyu ben de istiyorum.
sevdim sözlük.
en sevdiğim dostlarımın aşk acısı sohbetlerinden sıkıldım. keşke kendilerini üzmeseler. keşke kendilerini düşünseler. keşke hayatta aşktan daha önemli şeyler olduğunu hatırlasalar; anne gibi baba gibi kardeş gibi... onları üzgün görmek beni çok üzüyor. sizi seviyorum lan. üzmeyin artık kendinizi elalemin bir kızı bir adamı için.
ve ansızın bir ses kulaklarımda, uykulu...'' bebeğim dizlerini yere koyma...''
Sinir katsayimin tavan yaptığı anlardan nefret ediyorum sözlük.
Bu da böyle bir itirafimdir.
taşağımın kıllarını almaya harcadığım zamanla millet üç posta atıyodur amk.
Arkadaş şu yaşa geldim, hep yurtdışından teklif alacağım günü bekledim. bundan 2 ay önce bir görüşmeye çağrıldım. Sadece yurtdışında bir ülke olduğunu ve pozisyonun güzel olduğunu biliyordum

Görüşme iyi geçti, dediler ukraynaya falanca pozisyon için ikinci görüşmeye çağıracağız seni diye. iyiymiş güzelmiş dedim beklemeye geçtim. Sonra ülkede iç savaş çıktı, şimdi ise iki kutubun güç gösterisi yapacağı bir yer haline geldi.

şansıma tüküreyim anasını satayım...
Bugün huzurlu uyandım. Sebepsiz yere.
Hayırdır inşallah.
6,30 da uyandim perpaya ordan samandraya gidip şirketin işlerini hallettim. saat 11:20 itibariyle hepsi bitti ,sağolsun eşimin ailesi kahvaltiya beklemis beni . daha uyuyan insanlar belki .sonra kalkip hayat cok skcı yaaa deyip aglarlar.
Haftalık Tek izin günüm ve ben her pazar günümü acilde geçirmekten cidden bunaldım artık yeter...üstelik yeni uygulama gereği para da alıyorlar tüm bildiğim küfürler size girsin çaldıklarını bile bizden tahsil etmeye çalışan aşağılık yetkililer..
mutsuzluktan ölür mü insan?
mutsuzluktan ölmez insan. merak etmeyiniz.

ayrıca bugün benim doğum günüm lan. abi oldum şerefsizim.
Niye bana ilginçsin diyorlar (küfür) ne demeye çalışıyorlar anlamıyom hayat çok zor.