bugün

evet 3 gündür evden çıkmıyorum ve sıkıntıdan patlamak üzereyim. değişik bir şeyler yapmazsam çatlayacağım. yani alışveriş merkezine gitmek istemiyorum. kendi semtimde yürümek istemiyorum. kuzenimin evine gitmek istemiyorum. dışarıda olmak, farklı insanlarla takılmak istiyorum.
bu ne çeşit bir yalnızlık lan böyle.
bazen kendimden tiksiniyorum.
Zamanın dışına düştüm.
işine gelmeyeni eksileyenlerin amına koymak istiyorum.
şöööyle okkalı bir tokat geçiresim var kardeşime. Tek tokatla akıllanan bir tek yeşilçamdaki sarı ablalar olmasın ne olur Allahım!
neredeyse djugarden'ın ilk 11 ini sayabilecek ben.ama nedense iddayı tutturamayan yine ben.
kahve makinesinde çorba ısıttım.
eskisi kadar heyecanlı değil. boku çıktı. biraz tedirginim.
Insanın aklından başka kim durabilir karşısında!
sözlük yazarlarının itirafları yazısını sözlük yazarlarının ibrahimleri olarak okudum. Sarhoş değilim ben.
benim bir daha ay kü testi zamanım gelmiş. o nasıl öyle oldu ben olamadım. nasıl . ben gerizekalı mıyım amına koyim nasıl ya nasıl nasıııııaaaaaaaaaaaaal laaaaaaaaaaaaaaaaan!
insanları resmen ipe dizmiş, benimle konuşurken çekiniyor adamlar. adın batsın senin başka bir şey demiyorum.
bugün çok sevdiğim bir arkadaşımın ölümüne sebep oldum.

edit: kaçmaması için çok uğraşmıştım ama o bi yolunu bulup kaçmayı başarıyodu hep.

dedim zaten en fazla 2 sene yaşayacak en azından özgür yaşasın dedim. baskı altında tutmayı bıraktım. bu hatam yüzünden daha yolun yarısına bile gelmeden öldü. çok pişmanım sözlük keşke yapmasaydım.

olay bu sabah oldu. bu kendi halinde odada geziyodu. ben de dışarıya çıkmak için hazırlanıyodum. kapı arkamdaydı. tam o yöne dönmek için hamle yapacakken sağ ayağım topuğunu yere bastığım anda bi çıtırtı duydum. ayağımı kaldırdığımda iş işten çoktan geçmişti.

bunlar da ondan kalan fotoğraflar

http://galeri.uludagsozlu...n-itiraflar%C4%B1-524154/

http://galeri.uludagsozlu...n-itiraflar%C4%B1-548957/

http://galeri.uludagsozlu...n-itiraflar%C4%B1-548960/

doğduğunda çocuğum doğmuş gibi sevinmiştim(#21850577) elimde büyüdü yine elimde öldü. kendi çocuğum ölmüş gibiyim sözlük.

ağlamak da şurda belirttiğim gibi ayrı mesele değilmiş. (#21930856)
sen iyi niyetle insanlari destekler savunur onlar icin mücadele verirsin.
o insanlarin gündemlerinin sadece allah rizasi oldugunu sanarsin,sonra bi bakarsin beddualar, milyon dolarlar,kutular,garip bağlantılar vs vs vs
issiz bir ada da terkedilmiş gibi çaresiz kalakalirsin.
iste şu kirli süreçte hissiyatım budur.
televizyonda reklam çıktığında cinnet geçiren bir insandım. internetten 2 dakikalık video izleyecekken zorla açılan reklamları izlemek tecavüz gibi hissettiriyodu. bugün bankamatikte de karşıma reklam çıkınca kendimi kaybettim. çıkarttım uziyi ceketin iç tarafından boşalttım şarjörü. ortadan ikiye biçtim tabiri caizsse. alın reklamlarınızı sandalyeye koyun ve üstüne oturun.
çişimi yaparken sifonu çekmek için çişin bitmesini bekleyemiyorum. yarısında sifonu çekiyorum. sonra sifonun işlemi bitene kadar çişim bitsin diye dua ediyorum. her seferinde aynı amk.
istemediğim herrrşeye sistematik duyarsızlaşma yolunu tuttum ve samimiyetle söylüyorum ki işe yarıyo. mutluyum.
dünyada yaşayan en düzgün amerikalı çocuğu da ben buldum sanırım. korkuyorum ama. her zamanki gibi korkup her şeyi bok edeceğimden, kendimi daha da kötüsü onu üzeceğimden korkuyorum. şu ana kadar mutlu giden her ilişkimi sabote ettim. buna da aynısını yapacağım için korkuyorum. o benim şimdiden onun için doğru kişi olduğuma inanıyor, bana bakarken gözlerinin içi gülüyor. yine bir salaklık yapabilceğim için çok tırsıyorum. sanırım biriyle mutlu olmaktan korkuyorum. başka açıklama getiremiyorum yoksa yaptığım bu sabotajlara. 23 yıllık hayatımda kendime diğer insanların bana verdiği zararın yüzlerce katı zarar verdim. ama en kötüsü de kendimi incitirken aynı anda başkalarını daha da çok incitiyor oluşum. buna bir dur demek istiyorum ama nasıl yapabileceğimi de bilmiyorum.
sözlük öğlenden beri sadece yolda geçirdiğim zamanda, tuvalete gittiğimde ve yemek yerken çalışmadım, geri kalan zamanda ise full çalışma vardı. ama sonunda kitabın benimle ilgili kısmını tamamladım ve yarın kitabımız basılacak. artık bitsin ya. hem ben, hem arkadaşlarım haftalardır belki fiziksel açıdan çok yorulmuşuz gibi görünmese de zihinsel açıdan çok yorulduk. yalnız o yazdığımız blurb ile birçok publishingden teklif alacak kapasitede kitap hazırlamışız gibi duruyor. neyse sonuç olarak hoca en yüksek puanı bize verse yeter.
her gece yataga girdigimde agliyorum yazik bana cok yazik.
hatırlamıyor bile lan, nasılsın bile yazmıyor, hani en sevdiğindim senin. herkesle konuş bana bi nasılsın bile deme.

olmuyor, bende ki de kalp ama.
günün belki de en saçma itirafı olacak.
başlıkları alt alta okumak başlığını hala anlamadım. buradaki espriyi olayı bir türlü çözemiyorum. noluyor alt alta okuyunca. ya da bana mı komikli denk gelmiyor yoksa.
edit: oldu galiba.
pisagor un kemiklerini sızlatan öğrenci
sokma istemiyorum sokmasana yaa

komikli oldu sanırım şu an.
(#22302905) geçen bunu demiştim akıllara köy gelmiş

görsel
1 sene sonra sözlüğe girdim 200lerde bıraktığım karmam 413 e yükselmiş. Tişikkirlir sipirmin. Kuralları falan hep unuttum bir kaç entry gireyim de kahverengi takım elbiseli sıkıcı türkçe öğretmeni moderatör siler nasıl olsa.