bugün

Hayattaki tercihlerim hep hayatimi kotu yonde etkiledi. Hep 2 durum arasinda kaldim ve yanlis olani sectim. Son olarak da herkesin denk gelemedigi aski kaybettim.
üzgünüm...
patronum kendine göre şaka sandı kalbimi kırdı ama sonra dönüp özür diledi bununla da yetinmeyip gece 11.30 da özür maili atmış. şok oldum. vicdanı rahat etmemiş içinde bir parça da insanlık varmış. şaşkınım.
sevmek istiyorum sevemiyorum.

sonra çiğ köfte istiyorum.

sigara içmeyeli 15 gün olmuştur.

yollar çok kötü, arabanın ön takımını dağıtmaktan korkuyorum.

sık sık esniyorum.

arada başım ağrıyor.
karımla birbirimize "hacı", "panpa", "müdür" filan diye hitap ediyoruz sözlük.
harcamalarımı uzun zamandan beri kıstım. neredeyse para bile harcamıyorum durumlar kötü. hatta havalar çok soğumadı diye kendime bot bile almadım. 3-5 kuruş para arttırabildim. annem kalkmış evde kuran varken istanbuldan kuran sipariş etmiş. ne diyeyim söylenecek söz yok. aklın mantığın bittiği nokta.
Bu kiskanclik hali beni deli edecek sanirim,insanlarin art niyetli olduklarini dusunmek beni gereginden fazla yormaya basladi.
sobanıjn önünde oturdum börek yiyom.çay da ısıttım ohh.keyfime diycek yok.herkes hastayım yataktan çıukamıyoım diye biliyo.gerçi burnum çok akıyo ve öksürüyom ama olsun.
aşık olamıyorum sözlük. karşı cinsten nefret ediyorum sözlük. evet ilişkilerim oluyor ama bende duygu namına hiç bir şey yok sözlük. mesela bir erkek ile bir kız arasında sıradan bir tartışma yaşanıyor, ben anlayıp dinlemeden erkeğin tarafında safımı alıyorum sözlük. nereye kadar gidecek bu böyle ? birisi beni tedavi etsin.
Oğlum sözlükte çok deli kadınlar var, kafaları çok bozuk.
Kardeş ben kazanacam ya.her şey bu kadar net yani. türkiye birincisi olduğum zaman röportaj verirken uludagsözlüğe saygılar diycem. bak görürsün sözlük. bende yalan yok.
halimize şükredelim sözlük, ne elde edemediklerimiz için üzülelim nede bir yerde olamadığımız için üzülelim;

çünkü bazı insanlar göremiyor bazıları yürüyemiyor bazıları da konuşamıyor, biz onlara göre çok zenginiz çok.
dün falcıya gittik, haberler iyi hacılar.
uygun bi zaman bulayım çok pis itiraf edecem söz. gelişmeler var. kötü tabi...
gerçekleri öğrenebilmek için samanyolu tv izleyeceğim aklımın ucuna bile gelmezdi.
Antep fıstıklı çikolatayı çok seviyorum.
hemen hemen bir yıldır bazı sebeplerden ötürü karımla birlikte olmuyoruz.. sanırım bu hayvani içgüdülerimin azması bu sebeple.. off.. böyle itiraf mı olur..

editt: yok o sebeplerden değil.. henüz çok genciz o sebepler için.. durum daha farklı.. neyse çok da ilgilendirmeyen şeyler kimseyi.. çok da skinde milletin..
tabularını yıkamayan, kendi istediği yola başkaları yüzünden gitmeyen gidemeyen insanlardan nefret ediyorum!
duyduğum ilk andan beri aklımdan çıkmıyor sözlük. hiç kolay değilmiş kanserle karşılaşmak. an acısı da yapılacak hiç bir şeyin kalmadığını bilmek. son günlerini izlemek çok acı, en önemli şey moral ve yapılabilecek tek şey de olabildiğince yanında olabilmek, mutlu edebilmek son zamanlarında. en korktuğumdu seni kaybetmek ve gün gün eridiğini bilmek iliklerime kadar yaşatıyor korktuğumu.
sağlık. en önemlisi bu, gerisi teferruat.
Adaletini sikiyim dunya. Daha da bisey demiyorum.
Bugun okulda mac yapiyoduk mac 1-1 di bende defansif oynuyorum bir an top bizim kalenin penalti cizgisinde bosta kaldi bende uzaklastiragim derken 25 metreden gol attim
Edit:golu atinca gulmekten ölduk.
Bu kadar olmaz sozluk cidden bu kadar olmaz bir insanin şansi sifir olamaz bir insanin kaderi belli bi konuda bu kadar kotu olamaz.

Yuzum gulmekten cok uzak sozluk. Yaptigi yasadigi hic birseyden zevk almayan bir insan hayal edin. Girdigi her isten basarisizlikla cikan birini hayal edin sozluk. Simdi de siktir edin o adami.

3 yıl sonra gelen edit: ulan ne kadar boş boş şeylere kafa takıyormuşuz ya. yok o kız bana bakmadı yok arkadaşımı aradım telefonu açmadı. tam bir ergen psikolojisi.
Finallere daha 3 hafta olması bile 3,5 atmama yeter. (bkz: yanlış bölm yanlış insan ikilisi)
ben hala aşık olamadım bir de yolda yürürken mimiklerime engel olamıyorum dinledigim şarkıya göre bi bakmışım usher dinlerken dudagımı ısırıyorum falan olmuyor yani.
en yakın arkadaşımın sevgilisinden ayrılmasını sağladım sözlük. biliyorum çok büyük şerefsizlik yaptım ama napayım yapmak zorundaydım. vay be bazen insanlar çıkar için arkadaşlarını satıyormuş. tekrar üzüldüm çocuğa.