bugün

o kadar rahattım ki şu bir kaç aydır, yani on numara. e bilirsiniz işte rahat dediğin şey batar insana ya hani, ne yapsam da başımı belaya soksam dedim ve en büyük bela olan şey geldi aklıma. aşık olmak. of ki ne of, b.k var gibi gittim güzel mi güzel masum mu masum birine aşık oldum. konuştum , yani face'ten şimdilik , çay sözü aldım. aslında mutluluktan göklere uçuyorum bu bir kesin. ama ne var ki yere çakılma şiddetimi de artırıyo uçmalarım. biliyorum arkadaş biliyorum ya ben var ya en zor işleri başarabilen korkusu olmayan ben, bu işi kesin bocalayacam , biliyorum lan. e arkadaş ne var ki bu kadar güzel olacak, gerçi rabbimin gücü kudretinin bir simgesisin sen onu da biliyorum. neyse ya, canımıfazla yakma olur mu bebeğim. hadi memleketine yolculuğun iyi geçer inşaallah. (bkz: rahat battı)
nickaltı doldurasım geliyor o kadar mutluyum ki.
Kardesimin aldığı bilim cocuktan cıkan maketleri yapmak en büyük hobilerimden biri.
ne buldumsa kendi hikayemde buldum. bu banduranın tezine yan bakıyor gibi ama olsun. kendi hikayenin gerçeklerinin göremeden başkalarının romanına cacık olmaya kalkmanın lüzumu yokmuş meğer. hele de kendi özün gibi değil de filmlerden, romanlardan, hikayelerden arakladığımız zavallı jest mimiklerle yahut karizmatik! ve şaaşalı tavırlarla hiç yaşamıyormuşuz. şöyle çarşının ortasında kaç kişi durup bir an bunları düşünüyor sonra midesi bulanıyor bilmem. tek bildiğim bugünlerde deli sikmiş gibi işi gücü bırakıp bunları düşünmek olmuş.
bir sibirya kurdum vardı.2 yaşındaydı. Kangal ile çiftleştirmiştik. Çıkan sonuç okadar mantıksızdı ki dünyaya farklı bir köpek tipi çıkarttığımızı düşünüyorum allah affetsin .
Şarkıları, sözlerindeki kelimeleri salak saçma değiştirip söyleme huyum var ama ortaya çıkan saçmalığın da anlamlı olmasına dikkat ediyorum.
anası belli olmayan bir hayalim var benim, adı demir!
Kisin hala soba kullaniyoruz. Bunu hickimseye soylemedim.
burdan sürekli bir şeyler itiraf edecek oluyorum.. yazıyorum yazıyorum tam göndericem vazgeçiyorum be sözlük.
grup sekse karşı olmamın tek sebebi kıskançlık. adam orda kızla benden fazla ilgilenirse o kızı saçından sürükleyip dışarı çıkarırım. yaparım bunu evet.

eve her geldiğimde kilo veriyorum bu yüzden istanbul'a dönmek istemiyorum 2.5 günde 2.5 kilo verdim ya. yaşasın ev yemeği!

hayatım amerikan ucuz komedilerinden daha garip durumda başıma gelenlere artık şaşıramıyorum.

tanrı her aklıma gelen olmak zorundaymış gibi davranıyor. yapmasa çogzel olcak ben de diğer insanlar gibi yaşasam aklıma kötü bir şey geldiğinde sadece gelse ve geçse.

can'la hala garip bi durumdayız. duygusallık yok evet ama garip bi durumdayız yani. çok acayip şeyler oluyor.

şimdilik bu kadar sanırsam.
bazı insanlara çok sinir oluyorum sözlük. adama iron maiden desen tek fear of the dark şarkısını bilir. amon amarth desen pursuit of vikings bilir. daha uzar bu. bir iki ünlü grubun bir iki şarkısını bilir. örnek verdim türleri karışık olarak. bilinmesi gereken çoğu grubu bilmez. doğru düzgün müzik dinlemez. işi gücü gösteriştir. metal dinliyorum ya da ne bileyim rock dinliyorum der ama beatles dan habersizdir. kökenleri bilmez araştırmaz popüler kültüre göre hareket eder. çok rahatsız oluyorum sinirleniyorum ağzılarının ortasına çakasım geliyor.
Çevremdeki bazı insanlar gerçekten çok ahmak. Onlardan nefret ediyorum ve onlara bütün kinimi, öfkemi boşaltmak istiyorum. Bir gün gerçekten patlayacağım. Hissediyorum. Umarım delirme sebebim olmazlar o ahmaklar. Oysa ki hayat umursamayınca güzel. Ama ben çevremdeki ahmakları o kadar çok umursumuyorum ki takıntı haline getirdim.
Kimse kimsenin ne yaşadığını, neler hissettiğini gerçekten bilmiyor. hayattaki tek dostumla konuşmuyoruz. sözlükten birbirimizi kolluyor, laf sokuyoruz. ben ona doğum günümü kutlamadı diye içten içe üzülürken, oysa kutladığını söylüyor. video çekip göndermiş bir sürü şeyler yazmış ama bilmiyor ki onun bana gelmediğini? 4-5 ay önce eğitim hayatımla ilgili bir sınava girerken, bunu planlamadığımı, son gün hocamın zorlamasıyla istemeye istemeye, ağlaya ağlaya girdiğim sınavı herkesten sakladığımı düşünüyor. olmayacak bir şey için kimseyi heveslendireyim istemedim, çünkü herkes benden çok emin ve hayal kırıklığı yaşatmak istemedim kimseye. olmayacağına emindim ama hocamın sınav günü beni nasıl heveslendirip, sınav açıklandığında da göt gibi ortada bıraktığını, bütün komisyonla birbirimize girdiğimizi elbetteki bilmiyor. maddi durumlardan dolayı görüşemediğimiz bir gerçek, ama benim ankaraya ve eskişehire 1 haftalığına gittiğimde yol paramdan başka 1 liramın dahi olmadığını bilmiyor ve eğlenmeye gittiğimi düşünüyor.
ben kimseyi suçlamıyorum, cidden çocuk değiliz. üniversite yılları geride kaldı. kimseye kin besleyemem ki hele de sana! ama benim bu şehirde nasıl bir hayatım olduğunu bir bilsen, belki bana hak verirsin. seninkinin 10 katı diyebilirim. sana kızardım ya her sabah gergin uyanıp lanetler yağdırıyorsun diye, ondan daha beterim. görüştüğümüzde öyle bir sarılacağım ki sana, öyle de bir özledim ki. bunu bil yeter.
itiraf etmeliyim ki adını bile bilmiyorum ama seviyorum galiba seni. devamsızlıktan kalmış olmama rağmen üniversiteye geliyo olmamın nedeni aralarda 10 dakika da olsa senin yüzünü görebilmek.
Zeytinyağlı taze fasulye sezonumu açmış bulunmaktayım. sırf bu yemek icin yazı daha çok seviyorum.
Erkeklere imreniyorum. Aralarındaki arkadaşlık bağları oldukça kuvvetli ve birbirlerinin kuyusunu kazmıyorlar.
8 senedir hayatta en büyük ilkelerim arasında olan kalp kırmamak konusunda ilk tavizimi verdim yaa. senin ben ebeni döviyim çocuk. bi insan bu kadar kaşınmaz ki ya. gelmiş bi de yerin dibine soktum diye benle konuşmayıp surat yapıyo. valla adamım eğer gönlümü kaptırdığım büyüğüme layık olmaya çalışmasam, bugün senin gönlünü almak için pişkin pişkin sırıtarak ülker çikolatalı gofret almazdım. bi daha kaşınma sakın. kendimden nefret ettirdin arkadaş, yazıklar olsun. bu kadar dikkat ettiğimi bilen arkadaşlarım bana her ne kadar da, tamam olum çocuk kaşındı senin suçun yoktu deseler de kendimi affedemiyorum. çenemi tutmalıydım. ne demişti ebul hasen harakânî hazretleri: " bir kimsenin kalbini kıranın , o gün yaptığı ibadetler kabul olmaz" bir diğer söz de : " kalp kırmak kabeyi yıkmaktan daha fecidir. kabe tekrar inşa edilebilir ama insan kalbi öyle değil." yuh olsun sana girift , yuh olsun sana ağzına ettiğim çocuk.
Normal doğmadım
Babam normal değildi
Anormallik bile normalken, şarkılar, uyuşturucular hiçbiri normal değil...
Ezildim işte!
Ezildim.
Normal olamadım
itti beni
Toplum dışına itti
Omzumda bir ayna sadece kendimi görebiliyorum.
Geride bir ucube maske
Rasyonalizmin akıl dolu oyunları
Dene ve yanıl oysa ki hayat dene, yaşa, hisset ve anla. Düşünme, soru sorma, bilme gerekirse, yaşa ve öğren.
Ben bir bilge değilim.
Bilge de öyle değil.
Çok şey biliyoruz,
Çok insan seviyoruz,
Çok uyuşuyoruz,
Çok şarkı dinliyoruz...
Derin bir nefes alıyorum
Ben bir ucubeyim!
Tanrının sevmediği bir ucube.
Bütün suç benim.
Bilme eylemini gerçekleştirmek artık geri dönülmez bir yol!
Güzel şeyler düşündüm,
istedim,
Yaşadım,
Sevdim,
insanları çok sevdim.
Bana aşağıdan bakmadılar, yukardan bakmadım.
Tam karşıda duran sahil gibi insanlar!
Ben gibi biraz
Geçmiş gibi biraz
Çaresiz!
sevgilimden boynuz yedim sözlük. aldatılmanın tadına vardım. hayatta yaşanabilecek en kötü şeylerden biriymiş anladım. zaten yapmam diyordum bunu yaşadıktan sonra kesinlikle yapmam. ulan erkeklere güven olmaz derler kızlara hiç güven olmaz. hem eski sevgilisiyle barışıyor hem de çıkıp karşıma söylemiyor türlü türlü bahaneler üretiyor. mert bir şekilde çık karşıma söyle demi. bende hiç uğraşmayayım. 24 yıllık hayatımda ben bir şeyden veya bir kimseden hiç bu kadar nefret ettiğimi bilmiyorum. o kadar severken bir anda nefret etmek. anlatılmaz yaşamak gerek. veya yaşamamak gerek. allak bullak oluyor insan hiç tavsiye etmem. berbat bir durum. ben bunu başkasından duydum. duyduktan sonra ayakta zor duruyordum. tansiyonum falan düştü. fena oldum baya. ama atlattım. iyiyim şuan. hemde gayet iyiyim. bana tek koyan aldatılmak falan da değil. o kadar vurdumduymaz gamsızım ki koymuyor bana. biri gider diğeri gelir. evlenirim bir zaman sonra daha gencim. bana tek koyan benim kişiliğime laf etmesi. kişiliksiz dedi bana. kendinde olmayan birşey olmadığı için kişiliğin ne olduğunu bilmiyor garibim. zamanla anlar ne yaptığını. belki de bir şeyler açıklamak ister ama karşısında birini bulamaz o ayrı dava.
"aldatan bütün kadınlar orospudur" görüşünü benimsedim.
bu adam bir harika dostum.
http://www.youtube.com/watch?v=y7Gee3THtb8
babam sürekli falancanın oğlu şöyle böyle diyor bana, nefret ediyorum bu durumdan, bu kıyaslamadan. sanki dünyaya gelmeyi ben istemişim gibi.
gercekten biriyle dertlesmeye cok ihtiyacim var. aslinda konusmaya ihtiyacim var.
sağlık meslekte okuyorum ama ilerde radyoloji teknısyenı olmak ıstemıyorum girdim dersane sınavına burs kazandım babamda sağolsun yolladı abim filanda destek olur o da mühendis dersleri filan iyidir neyse babama dedim ki ilerde madem bu mesleği yapmak istemiyorum düz liseye geçiş yapıyım yaşıtlarım 6 7 ders goruyo benım 21 dersim var olmuyo böyle diyorum bu seferde karşı cıkıyor napıcağımı bılemedım sözlük buradan düzgün biryer kazanabılır mıyım bılemıyorum bi yol gösterin.
saçımı kel yaptırmasaydım keşke aşık olduğumkız bi garip baktı be sözlük kötü oldum zaten bakmazdı artık hiç bakmaz.