bugün

cok kiskaniyorum. KimseYI gormek istemiyorum ormanda yasamak istiyorum.
yalanların içinde yaşıyoruz biliyor musunuz?
sanırım hasta oldum. *
ulan elde var kocaman bir sıfır daha neyin enerjisi mutluluğu varsa üstümde anlamış değilim.
aklı başında bir bayana sormak istediğim sorular var sözlük. ismini cismini bilmeden tanimadan derdimi anlatmak içimi dökmek istiyorum.
şuanda faal yazarlık yapan 3 sözlük kızı ile ilişkiye girdim. haftada bir kez bu başlığa entry girmekteler. birinin sevgilisi burada yazar hatta.
yarın 2 sınavım var. çift anadal bölümümden. kendi bölümümün sınavı pazartesi başlıyor.

işte bir insana bir durum ne kadar koyabilir? bu kadar...

bütün arkadaşların haftasonu tatili yapsın, sen git yarın 2 sınava gir.

mutsuzum sözlük. kendimi yemek yemeğe verdim.

eti form kepekli bisküvi ile tahin pekmez yiyorum şu an mesela.
Okul bilgisayarlarına p*rno indirip açık şekilde bıraktığımı burada söylüyorum ama daha lise 1 deydim bu yüzden artık sorun olmadığını düşünüyorum.
yanaklarını koparmak istiyorum, kolunu ısırıp parçalamak istiyorum. o kadar içten gülümsetiyor ki, allahım çok garip bir mutluluk. neyse nazar değmesin.
uludağ sözlüğü sevdiğim kadar da nefret ediyorum bazen.
saat 00.00 olduktan sonra sozlukte olusan kosusturmayi hayretle izliyorum, sanki metroda yer kapma yarisina girenleri izliyormusum gibi. bu saskinlik bi 10-15 dk suruyor.
bir arkadaşımı misafir etmek zorunda kalmıştım geçen gece. yatağa döktüğü kılların iğrençliklerinden hararetle bahsederken arkadaşımın " kimesne biliyorsun değil mi evde kalacak bir potansiyel var sende" cümlesi beni kendime getirmistir efendim.
diyaloğun devamı,
kimesne: kaldık zaten daha ne kalıcaz.
arkadaş: yok daha bi 5-6 senen var.
kimesne: ohooooo ne 5-6 seneler geçti. merak etme o da geçer göz açıp kapayana kadar.
insanların kalbi kırılmasın diye, bi oturup kendimi sikmediğim kaldı.
Yaklasik 6 saat once iskender yedim. Suan pizza olsa da yesek diye dusunuyorum, gelsin kaloriler gelsin kilolalar.
insanlarda ki benim inandığım gibi inanacaksın zihniyetinden hazzetmiyorum.
bak arkadaş ben esrar içerim. severim de. içilsin de zaten alkol gibi sapıttırmaz adamı. anlamadığım bir olay var. ben esrar ortamından çıkıp alkol ortamına giriyorum. yanımda inceden kafa yapacak kadar sigara var. buyrun beyler diyorum içelim. herkes içiyor. ertesi gün vidne voska keş oluyor. ulan amk içelim dediğimde herkes içiyor da ben içelim dedim diye mi keş ben oluyorum ? bunu diyen de can ciğerlerim. itiraf ediyorum alayının anasına ben merhaba diyim ya.

edit : canım. sen içme amk. sen içme.
26 yaşına gircem hiç kız arkadaşım olmadı. bana fikir ve taktik verin beyler. kızlarla nasıl tanışabilirim? kız arkadaşımın olmasını istiyorum.
Dün okuldan çıktığımda hemen kulaklıklarımı çözdüm tabi. Neyse ucunu taktım telefona. Meğersem tam oturmamış yerine. Müzik çalsın diye bekliyorum kulaklıkların ucu da kulağımda. Neyse öyle biraz çalmış. Bir yandan da niye ses gelmiyor lan diye tasalanıyorum. Sonra bunu anlamamla etrafıma bir bakışım vardı ki. Hem kahkahalarla gülesim geldi hem de çok utanmıştım.
bugün üniversitenin basket turnuvasında ki maçına davul goturduk ama sağolsun içeri sokmamiza izin vermedi polis. davul olmayinca bende salonun camlarını davul yaptım. sonuç olarak koskoca salon camı çatladı amk. zaten yenildik sikem camı.
çalacak bir kapım yok..
bugün doktora gittim bana ' sakız çiğne ' dedi.

ezcaneye gittim dedim ki bana sakız verecekmişsiniz. 'beyefendi burası eczane burada sakız ne arar dediler' ben de durur muyum yapıştırdım cevabı ' e doktor bey falımın distirübötürüaeaeae(nasıl yazılıyor amk bu) mü dedim?.

ikinci kısmı götümden atıyorum tabi. işin şakası doktorum gayet iyi niyetli yardımsever bir insandı. iyi ki yanımızdalar. yarın gidip bu kulak ağrısından kurtulmak için bi kutu sakız alacağız mecburen.
çocuğumun sarışın mavi gözlü olmasını istiyorum bütün dualarım bu minvalde... kurban olduğum yaradan benim gibi bir zenciye alman sarışını nasip eder mi acaba? çok merak etmekteyim.
diyaliz merkezinde her ay aynı şeyi tekrarlayarak beni bunaltan hatta geren bayan diyetisyenden kurtuldum.*
devlet bahçeli'nin vur da vurulım öl de ölelim sözünü facebook sohbette bi kaç arkadaşıma yolladıydım.
not:
"vur de vurayım öl de öleyim" şeklinde.
mhp veya başka parti yanlısı değilim. parti tutmuyorum bile. söz hoşuma gittiydi.
amına kodumun yerinde asgari ücret bandında maaş alan bir kadın dostum bile 2 çocuğunu üniversitede okuturken ben bırak okumayı lise bile okumak nasip olmadı. diyaliz nedeniyle çalışamıyorum bile.