bugün

çok fena sesim kısıldı. travesti gibi sesim çıkıyor.
çok paranoyak biriyim. sırf bu yüzden kendimi sikesim geliyor. kendimi hiç sevmiyorum illet oluyorum. ama vuramayacak kadar da yüzümü seviyorum, o yüzden bacağıma vuruyorum milletle şakadan güreşiym ayağına kendimi dövdüruyorum.
sanırsam hepsi yalnızlıktan.
oy turnam turnam oy..
Benden selam söyle dağlara..benden selam..
Yari görmeyeli oldu bir hayli zaman..
Benden selam söyle dağlara.. Benden selam...
Benden dağlara..
hiç nefret barındırmadım, nefrete teslim olmadım..
kalabalık otobüste güç bela stop düğmesine basınca insanların bana bir bakışını yakalıyorum sözlük sanırsın hiçbiri otobüsten inmeyecek hepsi orada yaşıyor
*
yine eskisi gibi oldum. hiçbir şeyi iplemiyorum. şuan geçen haftaya kadar istediğim kızla birlikteyim fakat ondan da soğudum. yine aşık olamıyorum, beni bu hale getiren o'nun ben varya ... diye dakiklarca küfür edesim var da buradan olmaz.
işten çıkmama 7 dakika kaldı. akşam yeşil efe rakı, ezine peyniri ve şakşuka ile birlikte sevgilimi de katık edip haftasonunu kutlayacağım. itiraf değil ama nereye yazsam bilemedim başka.

itiraf: çok mutluyum sözlük.

not: bir de haydari.
bugün uzun bi aradan sonra başbakana sempati duydum.
iyi ki varsın!
iyi ki bizi bu general denen bazı kibir sahibi şahıslarla baş başa bırakmıyorsun.
paratoner gibiyim sozluk. hangi bekar arkadasimla bulussam uzerinden hafta gecmeden sevgili buluyor. kucukken nasil bi sidikli suyun ustinden atladiysam artik hala normal hayata gecis yapamadim dusun.
burdan tum bekar sozluk yazarlarinin da kapimi calacagi sonucu cikarilabilir, evet. olsun varsin, maksat sevenler kavussun...

edit: mobile cihaz kullanamayan sozluk yazari imtihani.
demin evi arayıp,'anne evde misiniz' diye içinde müthiş zeka barındıran bir soru sordum.
uzaklara çok uzaklara gitmek istiyorum be sözlük hiç kimse hiç bi şey olmasın ne bilim öyle boşluk sonsuzluk vala keşke 21 aralıkta kıyamet kopsa da ölsem ya tamam hadi siz ölmeyin de ben ölüp gidebilirim bence çok da güzel olur.
derdim ki hep insan neden yaşamak istemez ya neden yani en en kötü durumda bile yaşayabilmeli o güç o enerji olmalı ama bazen kalmıyormuş olmuyormuş evet ölmek istiyorum. çok mu ergen oldu bilmiyorum ama öyle işte ya neyse boş verelim gitsin hayat yine devam edicek çünkü ben ne desem de.
vizelere çalışmaktan sol göz kapağım istemsiz kapanıyor. sikiceğim böyle işi.
işte bu. * görsel
küçüklüğümde erkek gibi işemeye özenirdim.
en büyük hatam bu dünyaya gelmiş olmak.yok, yok, o milyonlarca spermi geçmeyecektim ben. biraz miskinlik edip sallana sallana ellerim cebimde yürüyecektim.
birşey icat ettim sözlük. şimdi mesela böyle ağlamam geldiğinde tam gözlerim dolduğunda ağzımı ve gözlerimi açıyorum derin bir nefes alıyorum sonra gözyaşı öyle kalıyo gözümde. böylece ışıltılı bakışlara da sahip oluyorum . çok zekiyim di mi sözlük. evet.
Eşimin, hayatımın anlamının doğum gününü unuttum ya la!
Bu sabah facebooka baktım öylesine. Tesadufen gördüm, sayfasındaki mesajlari. Bi hafta önce aklimdaydi aslında ama, nasıl olduysa unutmuşum ışte. Kötü hissettim lan.
Birazdan, eve giderken bir şişe yakut alayım, kırmızıyı sever. Küçük bir de pasta, meyveli.ben çikolatalı severim ama bugün o'nun günü. Zaten aklimdaydi, hiç unutur muyum ayağı yapayim. He sözlük, olur mu?
Benim içim aciyor zaten de unuttum diye, bari o üzülmesin be sözlük.

Aşkım, seni ve çocuklarımızı çok ama çok seviyorum.

iyi ki doğdun, iyi ki varsin.
Kendime en yakın gördüğüm arkadaşım beni umursamıyormuş. Bugün öğrendim sözlük. Yıkıldım ve bir kez daha anladım kimseye sırtımı yaslamıcam. Herkes kendini düşünüyor. Ben onu ne kadar önemsemişim.
itiraf ediyorum açıksözlülüğümün önünü alamaz oldum.

az önce bir arkadaşımla konuşuyorum . sevgilisi var ama böyle ha bire bana senin gibi kız yok piyasada , çok şöylesin çok böylesin deyip duruyordu. artık dayanamadım bak arkadaşım bir iltifat ettin teşekkür ettim ama sürekli böyle konuşman yanlış senin bir ilişkin var .aynı şeyi kız arkadaşın atıyorum murat'a söylese ne hissedersin?

Dese ki murat seninle konuşurken çok mutlu oluyorum . şöyle erkeksin böyle adamsın.hoşuna gider mi gitmez. hem bırak yapacaksa bile o yapsın , ama sen asla taviz verme belli başlı değerlerden. senin ilişkine saygın olsun ki ben üzerime düşeni yaptım diyebil. niyetini ben yanlış anladıysam bu benim türk kızı tribim olsun ama yok sen bu niyetle böyle konuşuyorsan bir an evvel vazgeç . çok kız hiç kızdır arkadaşım dedim.

bir iki sinirlendi... ve daha sonra haklı olduğumu anlayıp özür diledi. umarım dersini almıştır.*
bak 24 saat oldu bir bok yazmadım, haydi farket yine yoklugumu... yine nerdesin? de bana, hatta gel trip yap. gel hatrımı sor biraz bebeğim içimde o kadar çok şey saklı ki sana karşı. ben söylemeden sen anla, hadi len bekliyorum ibnelik etmenin anlamı yok!
çık gel..bu zehir çelik dayanmaz.. Can ne yapsın? Dolar insan..zamanla doldurulurda insan yine.. Bilmediğim şeyler değil.. Kolay olmak zorunda değll de zaten.. Hatta çok da zor olsun.. Ama artık tam olsun.. Bir gerçek kedimiz, bir de kedimiz olsun..anlarsın ya..
hala 80.000'inci entryi girmeyi bekliyorum.
4-5 yaşlarından itibaren deli gibi dört işlem yapan biri olarak, matematikten 45 alıp kitaptaki testlere boş gözlerle bakmayı kaldıramıyorum sözlük.
behzat ç'yi kaçıracağım diye geberiyordum la üzüntüden,
elektrikler 2 kere gitti geldi,
gelip gitti mi yoksa hangisi daha çok yakışacak cümleye karar veremedim,
işte sözlük hep böyle kararsızım la ben ve de sinirli,
hayır yani bursa büyükşehir belediyesi bilmiyor mu cuma akşamı evde behzat beklediğimi alla alla!!
arkadaşlarımı kendime dost yaptım hep. onlarsa bir arkadaş bile olmadılar bana.